Skoči na vsebino

Zavore, diski, obloge, čeljusti, ploščice...


kasti

Priporočene objave

..in kaj je tu tak fascinantnega??? Original je pač original in ve se, da original najdlje trajaaaa....

Da na koncu ni računice kupovat poceni!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi2 sma sama zmontirala ploščice. ker po 500 km še malo cvilijo sem šla danes do firme, ki se ukvarja z zavorami. je pogledal in rekel, da je zmontirano vredu. ko me je vprašal, kaj sma dala gor, sem mu povedala in je rekel, da so dobre in da ni kaj skrbet. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem dal zadaj Lucas ploščice in so mi po nekaj kkm začele rahlo cvilit k so hladne. Ko se segrejejo je v redu al pa ne slišim... Drgač pa dobro služijo namenu. Zdej bom moral menjat še spredaj, pa se malo bojim če bodo v redu. Najraje ne bi tvegal in riskiral keš pa kupu original. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in kaj je tu tak fascinantnega??? Original je pač original in ve se, da original najdlje trajaaaa....

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je kdo že zasledil Vesrah zavorne ploščice v SLO ali EU?

Je en dirkač na SV forumu testiral več različnih ploščic, pa so te bojda daaaleč najboljše...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje nissin ploščice sem gledal za mojo suzo pa pridejo 64€ za par. Je to normalno ? So pa ene mehkejiš, malo višji rang.

To se zdi meni ful drago, namreč misty je reku da loraine s katerimi je zadovoljen so tudi vendar najbrž je mislil na dva para za 60€.

Svečke za mojo lubico pa je rekla da pride 10€ po komadu. Pa navadne svečke.. ALO PA RAJŠE ZA TA DNAR PALIM Z ŠIBICAMI NOT. NAVADNE NE IRIDIUM ALI KAKŠNA DRUGA VRSTA

Drugače pa sem to gledal v motomaniji v Kopru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje nissin ploščice sem gledal za mojo suzo pa pridejo 64€ za par. Je to normalno ? So pa ene mehkejiš, malo višji rang.

To se zdi meni ful drago, namreč misty je reku da loraine s katerimi je zadovoljen so tudi vendar najbrž je mislil na dva para za 60€.

Svečke za mojo lubico pa je rekla da pride 10€ po komadu. Pa navadne svečke.. ALO PA RAJŠE ZA TA DNAR PALIM Z ŠIBICAMI NOT. NAVADNE NE IRIDIUM ALI KAKŠNA DRUGA VRSTA

Drugače pa sem to gledal v motomaniji v Kopru.

Dobrodošel v svet dragih hobijev... :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja danci bo nekaj takega :) Nakup motorja je najmanjši strošek!...

No, kako bo zdaj, je misty govoril za en par lorelaine oz dva para zavornih ploščic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje nissin ploščice sem gledal za mojo suzo pa pridejo 64€ za par. Je to normalno ? So pa ene mehkejiš, malo višji rang.

To se zdi meni ful drago, namreč misty je reku da loraine s katerimi je zadovoljen so tudi vendar najbrž je mislil na dva para za 60€.

Svečke za mojo lubico pa je rekla da pride 10€ po komadu. Pa navadne svečke.. ALO PA RAJŠE ZA TA DNAR PALIM Z ŠIBICAMI NOT. NAVADNE NE IRIDIUM ALI KAKŠNA DRUGA VRSTA

Drugače pa sem to gledal v motomaniji v Kopru.

sej v motomaniji se da še za ceno mal pogodit... samo moreš bit prijazen :whistle:

Ja danci bo nekaj takega :) Nakup motorja je najmanjši strošek!...

No, kako bo zdaj, je misty govoril za en par lorelaine oz dva para zavornih ploščic?

jst sem dala za 1 par za zadaj 25€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem so spredaj 30, ne pa 60 kot rečejo oni.

NON MI RIVEDRO !

Pri Hein Gericke stanejo Carbone Lorraine ploščice (par, za en disk) za GSX-R600 01-03 39,95€, Hein Gericke performance Sintermetall ploščice pa 21,95€.

EBC FA158HH pri slovenskem uvozniku stanejo 33,44€ (par, za en disk).

D.

PS: Imam pa en set viška, pa ti jih prodam po nabavni ceni (+ poštnina). :whistle:

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hooj, mi je TBOXER priskočil na pomoč pa sva rešila. Jutri bom skočil pogledat v Kopru kako kaže situacija z robo.

Sicer pa je gixxer 04, ne vem če šibajo gor od 01-03 gor. Najbrž, ampak bom vseeno prečekiral.

danci, te kontaktiram jutri ko pregledam situacijo, hvala za pomoč in ponudbo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 eur ti je drago :wacko: jaz sem plačal za svečko 23 eur so pa eridium .

Jaz sem dal ene 3.5€ na svečko, čist navadne. :) Kadar se splača imet ne preveč napreden motor. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hooj, mi je TBOXER priskočil na pomoč pa sva rešila. Jutri bom skočil pogledat v Kopru kako kaže situacija z robo.

Sicer pa je gixxer 04, ne vem če šibajo gor od 01-03 gor. Najbrž, ampak bom vseeno prečekiral.

danci, te kontaktiram jutri ko pregledam situacijo, hvala za pomoč in ponudbo

K4 pa ima drugačne...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EBC k4, k5 600 in 750 pridejo 70 dva para..primejo dost bolš kt original..pa tut hitr grejo..tko da pol se sam odločiš kaj hočeš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cca 65 sta dva para ploščic (se pravi za oba diska). NE ŠPARAJ PRI PLOŠČICAH, GUMAH, OLJU (+ FILTER). Pa še kaka stvar bi se našla. Kupi tisto kar je dobro za tvoj motor. Zdravje ti bo hvaležno.

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater,jest sn že dvoje ploščice mejnal,pa mi tud tadruge tolk škripajo,da bom znoru :angry: ,sej primejo mi,sam kaj ko škripa kot da bi sen en 65 let star tovornjak prpelal :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so tut škripale... ene... 500 km. zdej pa so uredu :rolleyes:

ma jest sn naredu že jurja,a še kar škripa,en cejt sn mislu,de vsi gledajo,ka mam tolk lep motor :naughty: ,pa sn ugotovu,de zato,ka tolk škripa :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jest sn naredu že jurja,a še kar škripa,en cejt sn mislu,de vsi gledajo,ka mam tolk lep motor :naughty: ,pa sn ugotovu,de zato,ka tolk škripa :headbang: :headbang:

Uporabi bakreno mast na zadnji strani ploščice - ta mast dobro prenaša visoke temperature, je pa gosta in lepljiva, kar uspešno duši vibracije in cviljenje.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem mela podoben problem na tzr-ki. motor je bil nov in je tudi bilo na yamahi vse original.

zavore so cvilile kot kak star tovornjak. to je serviser vedel, vendar ni ničesar ukrenil, ker ni znal. motor je imel tam kar parkrat da bi to uredil, vendar mu ni uspelo, dokler nisem klicala na delta-team. tam so sami poklical serviserja, če je res nesposoben in da naj mi zadevo že uredijo. ker jst sem hotla it sama v krško, če so tam bolj sposobni. no potem je nekaj naredil in ni hotel povedat kaj. potem pa res ni več cvililo. zdaj pa ne vem kako je, ker sem motor prodala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi bakreno mast na zadnji strani ploščice - ta mast dobro prenaša visoke temperature, je pa gosta in lepljiva, kar uspešno duši vibracije in cviljenje.

D.

hvala!!!kje dobim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkrat mal boljše zabremzaš pa takoj neha. Pa olupiš zgornjo plast in poravnast ploščice da se prilegajo disku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parkrat mal boljše zabremzaš pa takoj neha. Pa olupiš zgornjo plast in poravnast ploščice da se prilegajo disku.

ma,a nisn napisal,da sn naredu že jurja??? mater se žlajfam,da je vse na mej!!nisn lih neka stara baka,de b se vozu 27.4 km/h!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!