Skoči na vsebino

Maribor - meeting


M|t3k

Priporočene objave

glede mitinga...verjetno boste naredili začetek pod vzpenjačo in bi rad rekel da lastnika vprašajte za dovoljenje(da nebo sranja z policijo)

potem če za nekoga veste oz kako skupino da pride, prosim počakajte da pride in si lahko odahe(govorim za nas, da neboste naredili kak pri prejšnjem mitingu :BUA: )

vsedite se skupaj in vse pretuhtajte, tudi glede tega če se zgodi kaka nesreča!

vse možnosti morate iti skoz

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo ob 17:00 bomo imeli sestanek pri Lenc-u doma, vsi ki ste bili na prvem sestanku prosim da se udeležite še tega. :)

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če bo legalen, tako je blindek reko to je veliko papirjev in tega. Se bomo v nedeljo zmenli, kak pa kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja dečki liter pa slatino na mizo :)

ura je niam pojma kolko....glavno da seka ne :)

na mitingu spijemo kaj skup!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo blindek zakaj te jas obozujem :D Vidis spit treba neke ''malega'' skup, samo kaj ko doben noce :grrr :lol: ok sorry za :topic: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je to da noben noče :)

saj tu pa tam se najde keri taki...nasrečo mam jaz naše dečke tu :P

na mitingu pa bote pili pa če nevem kaj.... :)

nemore biti miting brez tega...nea to tak gre...

da nebo vse :topic:

ste se že kaj menili glede lokacije, ure itd.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak ti povem...mi tu ki smo tak delamo vedno :)

ko se mamo kaj za zmenit gremo pit...samo kaj če se te drugi dan nihče ne spomni če se smo zmenili ali ne :P

zato vedno snemamo zadnje čase...

glavno...zaj pa resno neki komentirajte glede mitinga, ker bi jaz ful rad prišel ne :)

malo povejte no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bi blo res zaželjeno vedet kje ob kulkih pa kak bo to potekal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo če mate program... želim vam polno sreče pri izvedbi vsega tega :)

seveda se ga bom sam tudi udeležil (brez mene nemorete :P )

en predlog glede vožnje

ne izbirat preveč dolgih in ravnih cest, ker te tistim kerim leti ko sma vrag letijo naprej, drugi pa ostanejo odzadaj pol ure :)

pomoje se tudi vsak na takih mitingih raje pelje lepo skupaj pomalem...kdor pa bi rad dirkal pa naj gre na dirkališče :)

tolko z moje strani

lp Blind

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozlo se bo 45-50km/h. Odspredaj bodo vozili, tisti katerim grejo skuterji najmajn. Med vožnjo se NEBO SMELO PREHITEVATI. Torej lepo 2 po 2 :) Sam vem da je to težko izvedljivo, vendar se bomo potrudli :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wiii... če rabite kakšno pomoče vam pomagam... drugače pa 3.9 bo kr fajn .)

lp;

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozlo se bo 45-50km/h. Odspredaj bodo vozili, tisti katerim grejo skuterji najmajn. Med vožnjo se NEBO SMELO PREHITEVATI. Torej lepo 2 po 2 :)  Sam vem da je to težko izvedljivo, vendar se bomo potrudli :)

Lp

Ni vedno mislilo tak bit? Tega enostavno nemores :hmm: Ker vedno se najde gruča ''ovc'' ki se majo za :yea1: :yea1: ampak :SS :SS , po mojih pojmih reda emores naredit pa ce se koljes :hmm: Forumasi in ircari se bodo 100 % drzali kaj se bo reklo in uzivali ! verjamem v to... ampak ostali udelezenci pa bos vido :hmm: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 po 2 se bote vozli in po vrhu 50km/h? Mate vi visoke cilje postavljene...Z cem jim boste grozili?Z prijavo na PP Tezno oz. BP AMZS? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se vedno najde, kaka izjema in hoče pokazat kak mu "leti" skuter in ga piči mimo kolone... Nažalost je tak. Upajmo da bo čimmajn takšnih primerkov. Drugače pa se bomo danes zmenli glede programa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne _Roba_ mi2 kerega oma vidla, da se napihuje ga oma povozla z avtom, ti zacnes jas ga dokoncam :D no malo za salo :D Zdaj pa se zmenite za program ia :D pa sorry za malo :topic: -a :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejte to ni tako težko izvesti, morate izbrati tako progo oz pot v kateri je dokaj nemogoče leteti ko tele... :) kjer nemore nekdo letet 120km/h tudi nebo prehiteval ko norc :)

če se boste peljali po avtocesti potem bo vsak letel kolko se da...če ne drugače zaradi tega ker bodo drugi udeleženci koga povozli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozlo se bo 45-50km/h. Odspredaj bodo vozili, tisti katerim grejo skuterji najmajn. Med vožnjo se NEBO SMELO PREHITEVATI. Torej lepo 2 po 2 :)  Sam vem da je to težko izvedljivo, vendar se bomo potrudli :)

Lp

da je tezko izvedljivo ??? NI RES samo moras znat !!!

Ko smo mi meli srecanje mi neboš nasel niti enega ki je kje prehiteval ...lepo 2 2 samo red mora bit pa znat moras z cim jim lahko groziš (tvoje pravice kot reg.klub)

...vse se da samo moras znat... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!