Skoči na vsebino

Bled-meeting


bOnZy

Priporočene objave

za tele prde parkirnina?!? to je pa se hujs kokr ce ti v bohinju redar listk napise za napacno parkiranje :D

a mas ti slucajn kej bols motor ''prde'' (po tvoje) kokr mi?? glih tko mas runnerco! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dj langus tih bot od prd... mal razmisl kolk $$$ stane prda pa te scene. se vid da ti je ocka kupu motor, ampk pomisl da SO (sj men so ga tud tastari kupl ampk jz to vsaj cenm!!!) eni doug zbiral kes da so kupl tko k ti pravs "prde". sj ne recem ce bi ti mu motor (seveda "motor" od 600ccm naprej)

jz bi na tvojmu mestu mal premislu predn bi kj napisu, ce pa glih ne bi mogu tolk razmislat bi se pa odjavi s foruma!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K4M1K4Z4 se popolnoma strinjam stabo...nekdo je moral zasluziti denar in kupiti motor sploh pa to kr je tvoj fotr mojmum pravu da je v tvojo runnerco ulozu ze vec kpa 200k!

bol da res mal premislš, pa se naučiš cent tist kr ti starši dajo...!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi pa veste kolk je moj fotr ulozu v moj motor sigurno ja.

kamikaza: kako mors govorit da mi je fotr vse financirov, sej ne ves, a si bil mogoce zraven? nisi, torej ne ves. to je eno, drugo...ce se mislis kregat si najdu narobnga, pa ce mi mas kej za povedat, mi povej na 4 oci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se to glede tega, kdo zna cent motor, se pa ze vid po ohranjenosti, pa po temu, kako vozis z motorjem, a je to pocas, al je to "divjanje in dirkanje po cestah", ne mislm se pa kregat z vami, ker nisem zarad tega na forumu, pa kot sem ze omenu, mi povej 1:1 ce mi mas kej, usak zna pisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti men povej kok se vozs ti? skutr mas vec kot pa 2 leti pa mas komej 3500km..toj pa zato k ga mas ve u garaz...skutr mas pa itaq zato da se peles znemu ne pa da ga gledas...jest mam mojga 1 let pa 3 mesce pa mam ze 9600 prevozenh paj ohranjen k nov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skutr mi je res kupu, pa priblizno polovico delov tut, osalo sm pa sam.

pa nevem zakaj se mate tak vesele kregat tukej, ce te kej zre, prid do mene k sm 500m stran doma pa mi povej na 4 oci pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozm se, tolk kr ga rabm in ne nekam za brezzveze ampak z namenom, govorim od preganjanja do konca, kolkrat si me pa letos vidu divjt? pa ne mislm se zapenat z vm, veste ket me najdete, ce mate tolk jajc da kle pisete cist ene tretje stvari, pridte do mene pa mi povejte kr mi mate za povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj... na 4 oci... sj vem kuko ti fotr mori zarad motorja in vrjetn noces da bi to sm napisu an <_< sj ne bom, ne skrb, zto s tvojim 4 ocmi kr nehj no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL seveda ja, dej a upas pridt pred mojga fotra pa mu to rect, no dej pridta k sta tako pogumna, kot kaze bo treba mal moderatorja obvestit ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim vas....bOnZy kaj tebe treba res amlo omirit al kaj???Ker te ma dosti ljudi nagledanih ne grezim ti pa nix samo povem ti!Ce se mate kaj za zmenit idi ven an ulico pa se tam zmenitie skotajte ko biki arkade razbite,cerljusti premaknite pol pa idi na kavo skup :) Al pa se an PM idite menit pa to pisat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!