Skoči na vsebino

Bled-meeting


bOnZy

Priporočene objave

roba...lej ti dam prou an...sam a ves kuko bo to nakoncu izpadlo?!?! a to povem kuko? isto kot pri meni ko mi niste vrjeli da mi gre motor realnih 95! pa mej kamikaza zmeru so bli nakonc usi tih ko miske idino ti si priznal!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte se umirit decki.

Peesdo materno, kaj se kregas.

Odkar si na forumu bonzy, se samo kregas nekaj. pa daj nehaj nabijat take poste dammit.

Da ti gre skuter 95 realno bom pa verjel ko ga bom na lastne oci videl. Sem pac bolj tak, starokopiten clovek:)

ok, saj verjamem da gre 90 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja :)

saj verjamem, samo pol mas res dobro nastavljen skuter;)

pol ti tudi verjames da gre meni 130 po tvojem stevcu.

kar velika hitrost ze :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peesdarija za brezveze se kregate loleki!

Res pa je da obstajamo tud taki ki za svoj skuter sparamo vec kot eno leto, in si na koncu kupimo zracno hlajena jajca za 180k sit, eni majo fedr eni ga pa nimamo.. Dobr sj so tastari dal zravn ampak vseen ne prov velik, glede voznje sj divjam, priznam, ampak se vseeno pazm da ne ogrozam samega sebe ali druge soodelezence v prometu.. Taka kot je cesta tko jst vozm, okrog bleda k so najbl zlizani ovinki v daljni okolici se mal merkam in se smesno nagiban, pa me boli k.. ce se mi folk smeji, ker vem da bom speljal ovink tko kot sm si ga zamislu, na cesti nisem padel niti 1x me je nesl pa peesdarije, svasta zarad lastne napake nism se padu na asfaltu, dobr, grass&dirt je druga pesem.

Ampak fantje zarad dnarja se kregat pa kolk kermu kj gre me pa res najmanj boli k..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GLOGA, si trikrat potrku po lesu :P ?? Ponavad pride k se pohvalš da še ni... men se je doskat že zgodl, naprimr z računalnikom, sm zinu da se še nikol ni pokvaru, pa je kmal šou u k....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravte, če bi se dobil v petek, 22. avgusta (jutr), ob 17h in sicer pri skateparku v lescah ?! pa bi se poj peljal na bled..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pogi s kje si ti?

mi2 s nrgjem bi mogoce sla.

pa ce bi sli skupaj?

Popravljeno . Popravil psyho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) Ej folk kolk računate da vs bo realno pršlo, da vidmo če se nama z Psihotom splača pridt :P . Sj vem da se mi bo splačal sam tko uprašam!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!