Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Primorska


Vale

Priporočene objave

Ja ja sej sva se že na chatu zmenla tud za kofe,če si pozabu.Sicer pa spet pada ta prekleti dež oz na drugi strani bajte sneg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja sej sva se že na chatu zmenla tud za kofe,če si pozabu.Sicer pa spet pada ta prekleti dež oz na drugi strani bajte sneg

kr nej pada...da ceste počisti...sem se menu s cestarjem je sosed moj pa pravi da bodo šli pospravljat ceste ko država dnar da...oni so privat in ne delajo zastojn...tako da se zna zavlečt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti šment,dej reč da nej še na rakek pridejo mal ta pesek pomest

bom :rolleyes:

ko pometejo pri nas..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo dš spral s ceste vso porkerijo, tku d ni panike d bi mogli z metlami laufat okul :P sicer pa, vikend je bil kar zanimiv, čeprou mrzu...tje po krasu se še kar da pelat :D

upam pa d bo ta wikend kej bl toplu (tm okul 25oC) in sonce, pa brez burje in topu asvalt, pa brez zalivku in brez luken.....pol se bom pa zbudu s prstom u riti :yea2:

se gremo furat u nedeljo če bo vreme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo dš spral s ceste vso porkerijo, tku d ni panike d bi mogli z metlami laufat okul :P sicer pa, vikend je bil kar zanimiv, čeprou mrzu...tje po krasu se še kar da pelat :D

upam pa d bo ta wikend kej bl toplu (tm okul 25oC) in sonce, pa brez burje in topu asvalt, pa brez zalivku in brez luken.....pol se bom pa zbudu s prstom u riti :yea2:

se gremo furat u nedeljo če bo vreme?

Z DVEMA :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alora zmenjeno, zjutro sam pogledam če bom dobu audija od milke (nagradna igra) pole pa grem...takoj po kosilu.

Se kej čujemo al se kar dobimu tu in tam ob tem in tem cajtu...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vam k se lahko furate z motorji!! :OK: :OK: Jst sem pa obsedel doma z zlomljenim gležnjem :cry: :cry: in ne morem it na motor!

Mate kakšen nasvet da preživim ta cajt k bom mogel met gips na nogi, da bom čim manj trpel ob misli kako se bi lahko vozil :yea2: pa se ne morem :cry: :cry: ?

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mate kakšen nasvet da preživim ta cajt k bom mogel met gips na nogi, da bom čim manj trpel ob misli kako se bi lahko vozil :yea2: pa se ne morem :cry: :cry: ?

Lp Burnout

mamo...Motosvet....... :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no vsaj to mi ostane!!

MOTOSVET :yea2: :yea2: :yea2:

Vsaj nekaj da me potolaži! :OK:

Sam kurc je poslušat kako se majo drugi fajn ko se fjakajo okol ti pa lahko sam gledaš motor v garaži :cry:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema...

Moj kolega se je kar z gipsom vozil... :D

Popravljeno . Popravil mk-r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no vsaj to mi ostane!!

MOTOSVET :yea2: :yea2: :yea2:

Vsaj nekaj da me potolaži! :OK:

Sam kurc je poslušat kako se majo drugi fajn ko se fjakajo okol ti pa lahko sam gledaš motor v garaži :cry:

Lp Burnout

sej nisi edini...verjetno se jih manj vozi kot pa je tistih ki se sedaj še ne vozimo....ne skrbi še bo sonca....pa tudi noga se bo zacelila pol pa gasa :yea2: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC ti ga kar tolaž sam k bo sonce posijalo in malo ogrelo mu nobena tolažba ne pomaga.Se bom šla še zanalašč mal v hribe vozit da mu bom lušte delala .)

Burnout,naj ti gips snamejo čim prej dol,lahko pa prideš do mene vzamem fleksarco v roke en dva tri in je :OK:

Kaj se jutr kje vidmo na cesti baje da bo za en giro odpelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Se bom šla še zanalašč mal v hribe vozit da mu bom lušte delala 

Burnout,naj ti gips snamejo čim prej dol,lahko pa prideš do mene vzamem fleksarco v roke en dva tri in je 

Kaj se jutr kje vidmo na cesti baje da bo za en giro odpelat

Ma ja ej me prow mika! Kje se dobijemo? :lol1: Ti se kar fjakaj okol pa pazi da te kje ne ujamem z berglami :lol1: !

Drgač sem mel operacijo pa mam zdej ploščico pa 7 šraufow v gležnj v pondeljek pa grem pobrat šive in po pravi gips, za zdej mam sam langeto (Sanda ne rabiš fleksarce sam ene močne škarje za prerezat). Zdej če bom rabu kej pošraufat motor bom kar iz gležnja vzel :lol1: !

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojs ne se sekirat, saj ti tud jaz delam družbo med nesposobnimi za na moped ta wikend (upam,da sam ta) mi poberejo šive v četrtek. Pol pa ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojs ne se sekirat, saj ti tud jaz delam družbo med nesposobnimi za na moped ta wikend (upam,da sam ta) mi poberejo šive v četrtek. Pol pa ... :D

Ej blackbird... hitro poštimaj zadeve... začenja pomlad....

Na mojo srečo pa sem danes lepo naredil cca 300km po sončku...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem res vidu kr neki motoristov

..pa sando7 pa sebata na Gw :notworthy: :notworthy:

čez postojno že hrumi.... :D

na ridah je pa še sneg menda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekkola mene spet prvi dan v službi po 3. mesecih :D

oo00 :notworthy: :OK: ...kdaj boš pa kej na motorju.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kolk je lepo vreme tle na goriškem....vsak dan nrdim vsaj 150km....zakon je...

U soboto smo bli u KP še z enim sošolcm in vam povem, zakon, po dougem cajtu spet mal akcije. Sam smo že vn s faze...obeh je hrbet bolel (malčk) :P bo treba nabirat kondicijo .)

Sanda kaj je tista telefonska taprava k jo maš na profilu? Če je pol ne se čudit če bo kdaj med vikendom zvonil oz brrrnel telefon u hlačah :naughty:

kaj bo pa zaeno vreme za wikend :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!