Skoči na vsebino

Yamaha FZ 6


-pero-

Priporočene objave

se kar hitro naberejo če sta vreme in družba vredu :D morda kdo ve kje bi dobil celo sprednjo luč z nosilcem? Na uradnem servisu sem že prašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Imam problem s polnjenjem akumulatorja. Ko mi motor ni več vžgal sem menjal akumulator. Po parih dneh vožnje se mi je spraznil nov akumulator. Preveril sem z voltmetrom napetost in ugotovil da pri prižganem motorju ne polni akumulatorja. Preveril sem regler in vse kaže da je regler OK. Meril sem ga tako:

- rdeča žica iz voltmetra na plus, ter s črno žico iz voltmetra prever vse tri faze, povsod mi je pokazalo 0

- črna živa iz voltmetra na plus, ter z rdečo žico iz voltmetra preveril vse tri faze, povsod je prišlo okoli 0,450

z istim postopkom sem preveril če minus na reglerju in prišlo je isto kot prej. Povsod je bilo 0 ko sem dal črno žico na minus in z rdečo preveril faze. ko sem dal rdečo žico iz voltmetra na minus in s črno preveril vse tri faze pa je prišlo okoli 0,440. Menim da je regler OK, vsaj tako sem videl na posnetku na youtube da se preverja.

Nato sem preveril še alternator/stator in mi je pri vžganem motorju med fazami kazalo 23V. Se pravi, da da ven več kot 60V. Tudi to je OK?

Kaj bi lahko bilo narobe da mi ne polni akumulatorja?

 

Hvala za odgovore!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Tudi mene nekaj zanima.

Ravno sem obrnil 60000km na moji Fazerci letnik 2003 in mislim da bo počasi treba naredit servis.

Kaj ponavadi naredite pri servisu na 60k.

Olje, filter olja in zračni filter sem menjal pred sezono tako kot vedno.

Bolj me zanima kako je z vplinjačem, ležaji, sklopko, ventili? Kako je s tem.

 

Hvala za odg.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajam zadnja podaljška stopalk za sopotnico- ka iz neerjavečega materiala in dve stranski varovali za zadnji potovalni torbi. Varovala torb služijo za enakomerno nastavitev torb in preprečujejo stik torb s kolesom. Zelo uporabno za daljša potovanja. Enostavna montaža - demontaža.

Ima mogoce kdo kaj podobnega oz. ve, kje bi se dalo nabavit taksne podaljske stopalk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce prodas stranska kovcka jih kupim nazaj...

hehe, kaj ju potrebuješ?

 

Ne morem ti ju nazaj prodat, ker če ne prodam motorja, ostane pri meni z vso opremo, ju potrebujem :)

 

ps. lahk ti pa nosilce nazaj dam-đabe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, kaj ju potrebuješ?

 

Ne morem ti ju nazaj prodat, ker če ne prodam motorja, ostane pri meni z vso opremo, ju potrebujem :)

 

ps. lahk ti pa nosilce nazaj dam-đabe :)

Hja skoda :)

Rabim ju ja.. pa ta model mi je bil vsec.. no ce prodas sam motor pa ti ostanejo

Javi.. pridem po njih takoj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, kaj ju potrebuješ?

 

Ne morem ti ju nazaj prodat, ker če ne prodam motorja, ostane pri meni z vso opremo, ju potrebujem :)

 

ps. lahk ti pa nosilce nazaj dam-đabe :)

 

 

Kupim stranske torbe....hihihi

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim stranske torbe....hihihi

 

Pa kaj ti bojo torbe .... Ruzake ob stran pa gas ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S čim si to drgnil MZ?

Najprej polirka Purol (imaš 3 ali 4 strani nazaj, kako je zgledalo samo po poliranju), potem pa šmirgl papir (1500 in 2000) in drgnt...pol bom oa še 1x spoliral :)

Nehvaležno delo, ampal zgleda super... se mi zdi da je 1500 boljši kot 2000...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa Hajo, obstaja tut ena stvar za feltne... pa s tistim pošpricaš rore, mal počakaš in spereš.... meni je kr dobro odstranil, sam je blo vseen potrebno šmirglat,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

 

na Fazerko hočem namontirati nosilce za stranske torbe, pa bi vas prosil za napotek, in sicer kako ste podaljšali kable za zadnja smernika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!