Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Tale spodaj bi mogoče bil, odvisno kolk ima zadnjo ceno?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6869875

Ja ta ima potencial:)moram poklicat, edin sumljivo je da pri 20000km menjas ketno in zobnike, ki pri tem mopedu zlahka zdrzijo tudi 30k plus...ga bom poklical. Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta ima potencial:)moram poklicat, edin sumljivo je da pri 20000km menjas ketno in zobnike, ki pri tem mopedu zlahka zdrzijo tudi 30k plus...ga bom poklical. Lep pozdrav

potencial imaš ti.... ampak veš kje pr odkrivanju tople vode :)  jest komej čakam da najdeš motor KI TI UGAJA, da boš utihnu z bednimi komentarji kle na forumu.

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poba, da ne bo prišlo do samoužiga. Nihče te ne prosi, da se oglašaš. In ja do sedaj sem jih našel že ene par zase, in ni vrag da bom tudi v tem segmenu našel nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta ima potencial:)moram poklicat, edin sumljivo je da pri 20000km menjas ketno in zobnike, ki pri tem mopedu zlahka zdrzijo tudi 30k plus...ga bom poklical. Lep pozdrav

 

To je res sumljivo. Moj Z je  imel, ko sem ga prodal 23000km in zobniški set še skoraj tak kot nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res sumljivo. Moj Z je  imel, ko sem ga prodal 23000km in zobniški set še skoraj tak kot nov.

Ne vem zakaj bi bilo sumljivo,obraba verižnega seta je odvisna od načina vožnje!!!Treborja poznate tu na MS,vozi Yamaho R1 in je verižni set prvič menjal pri če se prav spomnim 44kkm kar mi pove da ima možak posluh za motor.....no nekateri pacienti ki so grobi z sklopko in hitrimi zapestji menjajo na takem motorju tudi pri 16kkm...itd...

Še primerjava......nekateri vozijo pnevmatiko 4kkm nekateri pa to isto 10kkm.....kot sem že povedal način vožnje in tu ni nič sumljivega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vašo debato:

kolk bi bla okvirna cena za z750, 2005, 35k prevoženih, menjan ketn set, prednje zavore, homologiran arrow pro race lonec, original crash padi in še dobre gume za eno sezono?

 

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj bi bilo sumljivo,obraba verižnega seta je odvisna od načina vožnje!!!Treborja poznate tu na MS,vozi Yamaho R1 in je verižni set prvič menjal pri če se prav spomnim 44kkm kar mi pove da ima možak posluh za motor.....no nekateri pacienti ki so grobi z sklopko in hitrimi zapestji menjajo na takem motorju tudi pri 16kkm...itd...

Še primerjava......nekateri vozijo pnevmatiko 4kkm nekateri pa to isto 10kkm.....kot sem že povedal način vožnje in tu ni nič sumljivega!

Se strinjam s tabo. Vse je odvisno kakšen je voznik. Ampak ne glede na to obstaja tudi možnost da je preveten. Ravno nedolgo nazaj sem bil pri avtoelektričarju v okolici LJ, v pisarni je imel kar ene par motoštevcev....pravi da je to normalno da stane 50e da samo prineses števec poveš koliko imaš natančno km in poveš še koliko jih želiš....katastrofa res...potem pa verjemi komu...Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor star 5 ali več let ne more bit več tak kot iz trgovine. če pa je tak je pa itak spet sumljivo, da zakaj ima malo kilometrov, gotov niso realni itd. nekaterim res nikoli ni prav. kdaj je kdo kaj menjal ne more bit nek kriterij. eni so pač bolj agresivni, se jim ne ljubi mazat ketne vsakih 500km itd. in jo pač menjajo prej, in prav tako druge dele. zaradi kozmetičnih napak pa mislim da ni konec sveta. 

če pa je pri nas premalo ponudbe se lahko pogleda tudi čez http://moto.it/moto-usate/index.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo. Vse je odvisno kakšen je voznik. Ampak ne glede na to obstaja tudi možnost da je preveten. Ravno nedolgo nazaj sem bil pri avtoelektričarju v okolici LJ, v pisarni je imel kar ene par motoštevcev....pravi da je to normalno da stane 50e da samo prineses števec poveš koliko imaš natančno km in poveš še koliko jih želiš....katastrofa res...potem pa verjemi komu...Lep pozdrav

 

Ne katastrofa. Ciganija!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vašo debato:

kolk bi bla okvirna cena za z750, 2005, 35k prevoženih, menjan ketn set, prednje zavore, homologiran arrow pro race lonec, original crash padi in še dobre gume za eno sezono?

 

Hvala!

Ja ce preberes temo bi lahko razbral, da kupci cenijo '08 letnik na max 4 jurje, se prav 3 leta starejsi moped bi bil nekje 2.500?

 

Prodajalci pac ne. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi rekel da je realna vrednost nekje med 2750 in 2500e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor star 5 ali več let ne more bit več tak kot iz trgovine. če pa je tak je pa itak spet sumljivo, da zakaj ima malo kilometrov, gotov niso realni itd. nekaterim res nikoli ni prav. kdaj je kdo kaj menjal ne more bit nek kriterij. eni so pač bolj agresivni, se jim ne ljubi mazat ketne vsakih 500km itd. in jo pač menjajo prej, in prav tako druge dele. zaradi kozmetičnih napak pa mislim da ni konec sveta. 

če pa je pri nas premalo ponudbe se lahko pogleda tudi čez http://moto.it/moto-usate/index.html

pokaž mi motor star 5 let in več ki ga kdo ceni več oz. enako kot iz trgovine. jest ne vem ej...tok mate problemov pa prevelika cena, pa premal km, pa preveč dodatkov ki so za brezveze pa take vilce, pa tak izpuh, pa še in še...

pi..da a ne razumete da nima vsak 8 ur na dan cajta za motor, eni delajo več eni manj, eni delajo vikende, eni ne... posledično to lahko povežete z km na motorju se vam ne zdi?!?!?!??!?

 

Ne katastrofa. Ciganija!!!

mater če ste tok obremenjeni s temi km, rečte prodajalcu, nej vam prevrti kokr hočte met km!!! ker vidm da mislte da to delajo, tk kt za golf 2 in podobne, poznam kar nekaj motoristov in niti eden tega ni naredu oz pomislu da bi. Z motorja se vidi kok je bil vožen in kako je bil vzdrževan itd. itd.. en Z z 40000km je mal drgač za pogledat kot edn pr 20000km isti letnik!

 

 

jaz bi rekel da je realna vrednost nekje med 2750 in 2500e.

Če bi jaz kupovov zdele motor, vem da ne grem nobenga tistega pogledat, ki ceni svoj z 3000-3500 eur letnik 2008 recmo....rajš dam 4000+ ker vidm da je lastniku nekej pomenu, je lepo delov z njemu, servisi itd...

 

Mater če mate POL tok posla pri iskanju avtomobilov zase, pol vem, da vam zmanjka cajta za oglede tako avtomobilov kot motorjev.

Dobri ste ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, Shibby si povedal vse :grim

 

Kaj če bi to kdo od višje sile, vse to smetenje premaknil v temo oglasi iz interneta, joooj jaz pa še kdo drug bi bil verjetno zelo vesel, da bomo lahko potem nemoteno prikazovali svoje pocenske, ničvredne, brezpomenske dodatke na svojih motorjih :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo zdj na per :beer2: k smo se vsi skašlal :rolleyes:

 

 

^_^

 

Ma nisem za pir, ampak za kawo pa takoj :OK: .... 

 

Kaj pol ČS, letos boš že pripravljena za kakšen Z zbor :)?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadne na Z zboru blo nas skoraj več kot vas :P  :lol: ......Jaka,kaj letos nas boš tud povabil :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadne na Z zboru blo nas skoraj več kot vas :P  :lol: ......Jaka,kaj letos nas boš tud povabil :010

 

 

Ne, to pa sam zaradi vaših BMW tehničnih težav, ni men luštno cel dan čakat bemflarje, da vso tehniko spravite k delovanju ;)... še zdej nismo vidli tistih slik servisa tvoje BMW jakne...same ritke, neupa noben objavit :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to pa sam zaradi vaših BMW tehničnih težav, ni men luštno cel dan čakat bemflarje, da vso tehniko spravite k delovanju ;)... še zdej nismo vidli tistih slik servisa tvoje BMW jakne...same ritke, neupa noben objavit :D

:blush:  :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale spodaj bi mogoče bil, odvisno kolk ima zadnjo ceno?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6869875

evo jaz sem si sel ogledat motor. Na prvi pogled izgledal motor fenomenalno, na drugi pogled malo pocena zadnja leva bocna plastika se vedno celi navdusen. Na to ko pa sem se poglobil pa me je minlo.

 

1. 3 lastnik, 2 uporabnik. sepravi je 2 lastnik. zmes je bil leasing ali pa preprodajalec. boljse skoraj nebi moglo bit si mislim

2. Na stevcu ima 22000+km  servisna knjiga vse skozi postemplana a glej ga zlomka leta 2011/6 mesec narejen servis na 24000km :) sepravi je zadnji dve sezoni motor naredil 2000km minusa :) po moji oceni ima okrog 35000(ni mi jasno zakaj je sel iz take kilometrine zbijat dol)

3. Motor je bil na tleh ampak ne prevec hudo. prednji blatnik barvan, belanca nima na tanku na vsaki strani enako lufta. vidi se da je bila na levi strani segreta in nazaj "zglihana".

4. ob ogledu sveti lucka za olje

5. homoligran leovinci, ampak ga ni na motorju.

6. motorja nima doma ampak na yogi motocentru (prodajalec mi je prodajal zgodbice da je on njihov serviser, a je moral pogledat v prometno kako mu je ime)

 

 

 

o ceni sma se pogovarjala 4k pred ogledom, potem me je minlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za izcrpen odgovor, si mi prihranil nekaj casa in kilometrov. No evo imel sem prav daje preverten....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam hodim za Keš gledat motorje, več na zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za izcrpen odgovor, si mi prihranil nekaj casa in kilometrov. No evo imel sem prav daje preverten....

 

Ja sej pa če je tok negativne energije okol Z.jev, sej ni čudno, da se potem sami takšni pojavljajo na netu.. :grim

 

Sej dobr motor najti, je kot dobim luštno in pošteno žensko, ponavadi oboje ne gre glih skupaj..

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!