Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pozdravljeni.

Sem nov tukaj gor. Odločil sem za nakup z-ja. Zanima me ali je mogoče že šel kdo pogledat tega: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6832916 ? Zanima me ali je motor takšen kakeršen mora biti? No če se najde kakšen tak, ki ga je šel pogledat bi prosil da mi pove kakšno je njegovo mnenje o motorju.

hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je samo v temi od daytone dolgčas pa pol morem pr zzzzjevcih malo težit :D, tle se vsaj kaj dogaja. 

hehe kupi Z-ja pol pa teži  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kupi Z-ja pol pa teži  :P

 

Sej glih v tem je finta da ma enega v garaži, sam se ne upa furat z njim, ker bi blo že čist preveč pocukrano....a si predstavljaš Z+dekle = uff simfonija za oči :D :grim  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Sem nov tukaj gor. Odločil sem za nakup z-ja. Zanima me ali je mogoče že šel kdo pogledat tega: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6832916 ? Zanima me ali je motor takšen kakeršen mora biti? No če se najde kakšen tak, ki ga je šel pogledat bi prosil da mi pove kakšno je njegovo mnenje o motorju.

hvala :)

 

Vsaj 500eur previsoka cena. Če ti bo težil, glede šminke na motorju, mu povej da kupuješ motor in te ne dodatne krame(spoiler,vizir.....).

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6934462

Zanima me mnenje, kolko se vam zdi vreden ta motor? Menjat je treba gume, servis naret in še neki ror nabavit. Motor pa sem si ogledal že pred 2 letoma ko sem kupil svojo yamaho(od njegove žene) in je takrat imel iste km tako, da se ni nič vozil v tem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na letnik med 4000 in 4500eur. Čeprav, če so km realni, bo hotel imet verjetno malo manj kot za novega :grrr.

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na letnik med 4000 in 4500eur. Čeprav, če so km realni, bo hotel imet verjetno malo manj kot za novega :grrr.

Ve mogoče kdo koliko so prišli novi zji leta 2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je pa le videt ko prehitevaš kaj je zadaj. sej itak da odmakneš komolec in tam se neki zvijaš da kaj vidiš, ampak je pa vseeno veliko lepše, če tega ni treba.

evo tako zgleda tista zadevica

http://www.bscenter.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=3168&detailID=8996&ime=LSL_Adapter_za_ogledalo_

Hvala vsem za informacije. Hm ja sm razmišljal tudi o tej možnosti. Se bo treba za nekaj odločit pa sprobat, predvsem neve kako je na teh podaljških zaradi vibracij, kajti če se ogledalo spet full trese ni veliko videt.

 

Drgač pa ja tudi sam sm se navadil na to, da umaknem roko in pogledam, ampak če se da kaj izbolšat/nadgradit je pač to dobrodošlo.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar deluje brez problemov, izgleda pa tako (na tej sliki una gumica ni na svojem mestu, da se vidi kako je stvar pritrjena)

post-23082-0-03914200-1360097621_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej imate svojo ta pravo zzzzjčkarico, ki skrbi za "cukr" :D

Sami izgovori so te!  :grim

 

 

Vsaj 500eur previsoka cena. Če ti bo težil, glede šminke na motorju, mu povej da kupuješ motor in te ne dodatne krame(spoiler,vizir.... .).

Si že kdaj vidu manekenko hodit po pisti brez makeup.a?

 

Glede na vso dodatno opremo, je popust že upoštevan, hah :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za informacije. Hm ja sm razmišljal tudi o tej možnosti. Se bo treba za nekaj odločit pa sprobat, predvsem neve kako je na teh podaljških zaradi vibracij, kajti če se ogledalo spet full trese ni veliko videt.

 

Drgač pa ja tudi sam sm se navadil na to, da umaknem roko in pogledam, ampak če se da kaj izbolšat/nadgradit je pač to dobrodošlo.

 

LP

KLIK če nimaš glih neke želje,plačevati LSLov logotip :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj 500eur previsoka cena. Če ti bo težil, glede šminke na motorju, mu povej da kupuješ motor in te ne dodatne krame(spoiler,vizir.... .).

No jz bi ti rekel ni problema,poberem to kramo dol in ti ga prodam za malo nižjo ceno,zato ker ti kupuješ motor :slap: ......pol ti pa spet neb blo v redu a ne??? Poznam vas take tiče :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa čelada  :OK:

sexy gležen :P ...

 

Zdej al mata vidva preveč povečevalno steklo skoz v roki, al pa jaz že res slabo vidim. ..sicer vidim črno mrcino pa zadaj neke rešetke ampak potem se pa počas konča. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Sem nov tukaj gor. Odločil sem za nakup z-ja. Zanima me ali je mogoče že šel kdo pogledat tega: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6832916 ? Zanima me ali je motor takšen kakeršen mora biti? No če se najde kakšen tak, ki ga je šel pogledat bi prosil da mi pove kakšno je njegovo mnenje o motorju.

hvala :)

ej, kaj pa če lastnik tega motorja to bere, pa napiše da je vrhunsko ohranjen, ker ga lastnik ful pazi...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kaj pa če lastnik tega motorja to bere, pa napiše da je vrhunsko ohranjen, ker ga lastnik ful pazi...?

prav da ga je vozila (zelo malo) njegova žena. eh zgleda da bo treba it res pogledat kako zgleda, pol bomo pa vidl če je res vredn tega dnarja al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK če nimaš glih neke želje,plačevati LSLov logotip :)

Ja, hvala.. to je že malo bolj realna cena... tisto 35eur in več za tak košček kovine se mi zdi pa res mal preveč...

 

ps zgleda pa da ni to težava samo pri kawasakiju ampak tudi yamahi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi originalen izpuh za Z750 2004/2005 letnik s samo 23.000km prevoženimi, brez prask ali udrtin naj me kontaktira, prodam poceni!

 

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!