Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

kako pa se montira ta "šipca"? v original plastiko glih ne bi vrtal..

 

Šipca na zgornji sliki je za novega Z.ja 1000 od 2010 dalje in za naše ne pride v poštev. Če bi se že odločili za skupinski odvzem, bom naredil kalup za povsem drug vezir. Pri aftermarket vezirjih in originalnih je predvideno vrtanje v masko. Ostaja opcija, da bi se lasersko izrezali nosilci v kolikor vam ne bo za vrtanje mask (roko na srce, tudi meni ni). Zadeva bi se pritrdil na nosilec ki drži krmilo.

 

lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zainteresiran in  osebno mi ni težko vrtati! Saj je samo plastika ki se jo da  popravit ;) Kar se pa tiče samih nosilcev pa  pomoje bi blo fajn obe opciji sprobat  ;)

Je pa najbolje da se naredi seznam kdo je za,lahko začneš z mano na čelu ;)

 

1. uklopko

2.

3..

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zainteresiran in  osebno mi ni težko vrtati! Saj je samo plastika ki se jo da  popravit ;) Kar se pa tiče samih nosilcev pa  pomoje bi blo fajn obe opciji sprobat  ;)

Je pa najbolje da se naredi seznam kdo je za,lahko začneš z mano na čelu ;)

 

1. uklopko

2.

3..

.

.

.

Jaz sem tudi zainteresiran in bi me lahko štel. Seveda moraš če ceno določiti pa povem kar fiksno. Vrtal pa sam ne bi..raje bi poskusil z nosilcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šipca na zgornji sliki je za novega Z.ja 1000 od 2010 dalje in za naše ne pride v poštev. Če bi se že odločili za skupinski odvzem, bom naredil kalup za povsem drug vezir. Pri aftermarket vezirjih in originalnih je predvideno vrtanje v masko. Ostaja opcija, da bi se lasersko izrezali nosilci v kolikor vam ne bo za vrtanje mask (roko na srce, tudi meni ni). Zadeva bi se pritrdil na nosilec ki drži krmilo.

 

lp 

Jaz bi tudi raje z nosilcem, ampak me zanima kako, ce imas kaksno slikco kako bi to izgledalo na balanci...? Nebi rad da mam celkup zelezja na balanci..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seznam sem mislil nekako takole :blush:

Ko bo vizir narejen  se potem lahko ukvarjamo z nosilci kako bi bilo najbolj smiselno naredit nosilce. ;)

 

1. uklopko

2. maticcc2000

3. skyscan

4.

5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi raje z nosilcem, ampak me zanima kako, ce imas kaksno slikco kako bi to izgledalo na balanci...? Nebi rad da mam celkup zelezja na balanci..

 

Ja potem če ste v dvomih raje ne razmišljat o vezirju, zadeva je takšna, da je tudi meni cilj naredit takšne nosilce, ki bodo služili namenu in ob tem izgledali lično..

 

prikaz-1.jpg

 

 

dsc00385.jpg

 

dsc00898.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ga  lahko nalimaš  z dvostranskim  limom :) Če drži poštne nabiralnike  pri -15 bo pa tud pri + tale vizir :D

meni ni do dodatnih štangic (sploh pa ne takih k je na oranžnem  :( )in ne odstopam od naročila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ga  lahko nalimaš  z dvostranskim  limom :) Če drži poštne nabiralnike  pri -15 bo pa tud pri + tale vizir :D

meni ni do dodatnih štangic (sploh pa ne takih k je na oranžnem  :( )in ne odstopam od naročila.

Sam ne bi rad neki limal. Mogoče ve, kdo kako so pa original narejeni? Kot sem rekel sem zelo zainteresiran. Doreči moramo ceno, ter na kakšen način se bo namontiralo, pa sem zraven fiksno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne bi rad neki limal. Mogoče ve, kdo kako so pa original narejeni? Kot sem rekel sem zelo zainteresiran. Doreči moramo ceno, ter na kakšen način se bo namontiralo, pa sem zraven fiksno.

 

Tule imaš od givi-ja. Zadeva v živo zelo dobro izgleda. Tudi nosilec lepo pride. V TC-ju te s popustom pride cca70eur.

http://www.givi.it/Screens--spoilers/Cupolini-specifici-en/A446

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule imaš od givi-ja. Zadeva v živo zelo dobro izgleda. Tudi nosilec lepo pride. V TC-ju te s popustom pride cca70eur.

http://www.givi.it/Screens--spoilers/Cupolini-specifici-en/A446

 

Nekot visoko pa pokončno mi deluje šipca. Nisem drugače navdušen na temi original...skor nad nobeno. Vse so zelo visoke, pač zaradi namena verjetno. Samo lepo ni glih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol se pa moraš odločit, če ga misliš imet gor samo za kič pol vzami hyper variajnto, al bi rad tudi funkcionalnost pol imaš od givi,mra,puig...itd.

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol se pa moraš odločit, če ga misliš imet gor samo za kič pol vzami hyper variajnto, al bi rad tudi funkcionalnost pol imaš od givi,mra,puig...itd.

Saj vem. Pač rad bi nekaj da bo lepo. Glede pihanja sem se že navadil, tako da neke grozne funkcionalnosti ne bi rabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje glede ogledal za poznavalce novejših modelov z750. To da pri svojem S modelu vidim za hrbtom bol slabo (saj so ogledala zelo kratka) in da tudi (kolikor sm prebral v začetku te teme)  navadni modeli z750 2004-2006, niso veliko boljši, vem, čeprav imajo ogledala postavljena drugje in na daljših palicah. Me pa zanima če so to popravili na modelih od 2007 do 2010, saj imam v mislih dodatno ogledalo, ki bi ga montiral na mesto na ročki v navoj kjer so montirana ogledala pri navadnih modelih in bi pač vzel ogledalo od novejšega modela, tako da bi se bolje videlo.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje glede ogledal za poznavalce novejših modelov z750. To da pri svojem S modelu vidim za hrbtom bol slabo (saj so ogledala zelo kratka) in da tudi (kolikor sm prebral v začetku te teme)  navadni modeli z750 2004-2006, niso veliko boljši, vem, čeprav imajo ogledala postavljena drugje in na daljših palicah. Me pa zanima če so to popravili na modelih od 2007 do 2010, saj imam v mislih dodatno ogledalo, ki bi ga montiral na mesto na ročki v navoj kjer so montirana ogledala pri navadnih modelih in bi pač vzel ogledalo od novejšega modela, tako da bi se bolje videlo.

 

LP

kolkr sm suh, moram še vedno komolce skup stisnt če želim videti kaj se dogaja zadaj... balanco bi bilo treba širšo dat al pa podalške vmontirat.. al pa v palčko ogledala vštukat en del :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje glede ogledal za poznavalce novejših modelov z750. To da pri svojem S modelu vidim za hrbtom bol slabo (saj so ogledala zelo kratka) in da tudi (kolikor sm prebral v začetku te teme)  navadni modeli z750 2004-2006, niso veliko boljši, vem, čeprav imajo ogledala postavljena drugje in na daljših palicah. Me pa zanima če so to popravili na modelih od 2007 do 2010, saj imam v mislih dodatno ogledalo, ki bi ga montiral na mesto na ročki v navoj kjer so montirana ogledala pri navadnih modelih in bi pač vzel ogledalo od novejšega modela, tako da bi se bolje videlo.

 

LP

bs center ima resitev za ta problem, LSL podaljski. zelo enostavna in lična rešitev, če ne dobro pogledaš teh dodatnih nastavkov niti ne vidiš, vidiš pa v ogledalih dogajanje za sabo in ne samo svojih komolcev. ocitno tudi po letu 2007 niso ogledala nic daljsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam vprašanje glede ogledal za poznavalce novejših modelov z750. To da pri svojem S modelu vidim za hrbtom bol slabo (saj so ogledala zelo kratka) in da tudi (kolikor sm prebral v začetku te teme)  navadni modeli z750 2004-2006, niso veliko boljši, vem, čeprav imajo ogledala postavljena drugje in na daljših palicah. Me pa zanima če so to popravili na modelih od 2007 do 2010, saj imam v mislih dodatno ogledalo, ki bi ga montiral na mesto na ročki v navoj kjer so montirana ogledala pri navadnih modelih in bi pač vzel ogledalo od novejšega modela, tako da bi se bolje videlo.

 

LP

 

Tudi sam morem kar znižat rame, da vidim kaj čez, ali pa izkoristim ovinek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo ,kok vsi nazaj gledate...ste tok počasni al kaj ! Zdaj pa res prašanje ,koliko res gledate v špegle :)

Jaz ponavadi sam naprej gledam :) Joke sam nimam nekih problemov ,pač  se malo prestaviš pa se vidi,v ovinku pa itak nimam časa gledat nazaj  aj asj res za ovink pa špegu ne nese :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo ,kok vsi nazaj gledate...ste tok počasni al kaj ! Zdaj pa res prašanje ,koliko res gledate v špegle :)

Jaz ponavadi sam naprej gledam :) Joke sam nimam nekih problemov ,pač  se malo prestaviš pa se vidi,v ovinku pa itak nimam časa gledat nazaj  aj asj res za ovink pa špegu ne nese :P

 

Hehe..Itak moreš gledat nazaj :D Pač mislim da se mormo vsi mal zravn naredit da vidimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je pa le videt ko prehitevaš kaj je zadaj. sej itak da odmakneš komolec in tam se neki zvijaš da kaj vidiš, ampak je pa vseeno veliko lepše, če tega ni treba.

evo tako zgleda tista zadevica

http://www.bscenter.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=3168&detailID=8996&ime=LSL_Adapter_za_ogledalo_

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

fajn je pa le videt ko prehitevaš kaj je zadaj. sej itak da odmakneš komolec in tam se neki zvijaš da kaj vidiš, ampak je pa vseeno veliko lepše, če tega ni treba.

evo tako zgleda tista zadevica

http://www.bscenter.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wid=3168&detailID=8996&ime=LSL_Adapter_za_ogledalo_

 

Vse o.k. se strinjam. Cikadina koliko pa ima ti izkušenj z mopedi oz. motorji? Sprašujem zato, ker imaš vedno kakšen nasvet oz. priporočilo.

Hvala, matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

   

Vse o.k. se strinjam. Cikadina koliko pa ima ti izkušenj z mopedi oz. motorji? Sprašujem zato, ker imaš vedno kakšen nasvet oz. priporočilo.

Hvala, matjaž

 

Ja čuj sej ni nujno, da ima full izkušen, je pač razgledana ženska :grim  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!