Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

ahh kaj nabavit, to naredim, sam nevem zakaj bi to rabil, morda da bi med vožnjo hitro spuščal gor in dol, bi unemu za mano prepih delal, da mu ne bi bilo vroče :D

No prov,sam si si delo naredu,tud to hočem met gor,sej veš kje,da ne smetim :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večini nam tega ni potrebno imeti :OK: ..a vseeno kot zanimiovst kaj se vse najde  :glare: 

 

Mr. Brezmadežni :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prov,sam si si delo naredu,tud to hočem met gor,sej veš kje,da ne smetim :P

 

Ja pa jade, tega pa ne boš gor vleku...pa ti itak sploh ne rabiš tablice ;)... hehe vsaj letos ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa jade, tega pa ne boš gor vleku...pa ti itak sploh ne rabiš tablice ;)... hehe vsaj letos ne :P

Saj to bi mi naredil prenosno,za letos bi to imel na oranžnem krampeku :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr. Brezmadežni :notworthy:

s tem nisem mislil tega, pravim, da večina se tega nima za kaj posluževati ker verjetno vozi po pameti..

Na srečo, do danes nimam še nobene kazni kar pa ne pomeni, da je jutri ne bom dobil. Vsak vozi kak km prehitro..in včasih bi kaj takega prav pršlo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cika, jest bi mel power commander pa quick shifter :) kako si vedla :)

 

Powercommander brez full sistema je kr neki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Powercommander brez full sistema je kr neki :)

Pa dobr, tud to ma že na spisku za nabavo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem nisem mislil tega, pravim, da večina se tega nima za kaj posluževati ker verjetno vozi po pameti..

Na srečo, do danes nimam še nobene kazni kar pa ne pomeni, da je jutri ne bom dobil. Vsak vozi kak km prehitro..in včasih bi kaj takega prav pršlo :)

No zdej se pa razumeva ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ga lejga direktorja, dolgo te ni blo na spregled... ma sej zdej k boš kmalu mali direktor, bo z plačo tud power komander pa kvikšifter bližje :D

Dečko kaj ti govoriš ? :) k bi te usaj tazgorn uslišov, al pa iz tvojih ust v božja ušesa

 

No prov,sam si si delo naredu,tud to hočem met gor,sej veš kje,da ne smetim :P

 

Ha ha ha umiram od smeha :).

Ja pa jade, tega pa ne boš gor vleku...pa ti itak sploh ne rabiš tablice ;)... hehe vsaj letos ne :P

evo se že izmika delu :) hehehe

 

Fantje jest bom vse mel, sm niti ne vem kaj je power komander pa kvikšifter, sm vem da se dobr sliš :) :))))) hahahha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo viška kupim še enega Z.ja 2007-2008letnik :grim

Đuli (skor) šefica gostilna ma šefa, ga baje prodaja. Bolj malo vožen, pa še tist lepo..             

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đuli (skor) šefica gostilna ma šefa, ga baje prodaja. Bolj malo vožen, pa še tist lepo..             

 

Tražim FaceLift model, stari me ne gane :P...sej sem vidu ja, kako je bil lepo vožen, ko je prišla domov :D (mrzu do blokade :OK:  :blush:  :closedeyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tražim FaceLift model, stari me ne gane :P...sej sem vidu ja, kako je bil lepo vožen, ko je prišla domov :D (mrzu do blokade :OK:  :blush:  :closedeyes: )

nis vidu, da smo ga predhodno ogreli :P

še dobr, da ni bmfle navijala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nis vidu, da smo ga predhodno ogreli :P

še dobr, da ni bmfle navijala....

čim bi pršla z roko zraven ročice za gas,bi ostala brez nje :P terierja mam vedno ob sebi za takšne primere :lol: ,sej veš tvoj je še bolj hud,tud mizo sfreza če je treba :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje jest bom vse mel, sm niti ne vem kaj je power komander pa kvikšifter, sm vem da se dobr sliš :) :))))) hahahha

 

shibby, ne rabiš powerja, to ma burgman, da nam je loh konkurenčen :lol:

 

Če ma kdo viška kupim še enega Z.ja 2007-2008letnik :grim

ulalala :whistle: za boljšo polovico? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shibby, ne rabiš powerja, to ma burgman, da nam je loh konkurenčen :lol:

 

ulalala :whistle: za boljšo polovico? :yea1:

 

Vse poti na koncu vodijo k Z.ju :grim  (ja za mojo lepšo polovico :))

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse poti na koncu vodijo k Z.ju :grim  (ja za mojo lepšo polovico :))

Sem mislu,da je tvoja lepša polovica Z :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za bolso polovico ne rabis novga Z-ja, za zacetek. Svojga ji daj, ti pa moski bajk kupi, ce ze mora bit isti rizotar, naj bo Z1000.

 

Haha, lepo da še obstajate ljudje z tako velikim humorjem....

 

Jaz najdem prav vse zadovoljstvo na svojem motorju, nevem zakaj vam gre to enim toliko v nos...Če pa maš viška 11k€, prav, ti dam TRR mi jih nakaži, pa si kupim novega Z1000 če nimaš pa bodi tiho. In ja, že od vedno mam raje riž kot makarone.

 

In da ne bo pomote, ni to njen prvi motor, pa dam roko v ogenj, da te na katerih koli ovinkih pusti scat, verjetno še kakšen teden ne bi mogel it z motorja, ko bi videl kaj ti je naredila ženska...

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je dandanes folk zalosten, brez smisla za humor, kaj je ze to, samo drkanje, kdo zna kaj bols, haha.

Nisi naletu na tapravga, prjatu moj (al pa ne prjatu, ce se bos zdej na vsako besedo podregnu), briga me kolk tvoja zna, pa ce je sam Rossi, lol.

Zate bi blo bol vazn, da je v kuhni in v postli dobra :D

1000 pa moras probat, ce so ti vsec Z-ji, moje mnenje, ne vem komu gre kaj v nos, da si jezen na ves svet, jest ostajam zvest svojem rizotarju, ki pa nima veze s tvojo znamko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je dandanes folk zalosten, brez smisla za humor, kaj je ze to, samo drkanje, kdo zna kaj bols, haha.

Nisi naletu na tapravga, prjatu moj (al pa ne prjatu, ce se bos zdej na vsako besedo podregnu), briga me kolk tvoja zna, pa ce je sam Rossi, lol.

Zate bi blo bol vazn, da je v kuhni in v postli dobra :D

1000 pa moras probat, ce so ti vsec Z-ji, moje mnenje, ne vem komu gre kaj v nos, da si jezen na ves svet, jest ostajam zvest svojem rizotarju, ki pa nima veze s tvojo znamko.

 

Zmotilo me je dvoje:

1. Nisem te razumel po kakšnih kriterijih je Z750 ženski motor, Z1000 pa "napol" moški? Bom zelo vesel, če mi to razložiš, ker očitno jaz nečesa ne vem.

 

2. Zakaj si ti sklepal, da je to njen začetek, ne serjemo vsi denarja za nove motorje...

 

Sicer pa naj bi bil to motoristično naravnan portal, nevem zakaj bi zdej razglabljali, če skuha dober golaž.

 

Poizkusil bi tudi 1000, če bi bila možnost, ampak ker eni študentski status izkoriščamo za to. da redno študiramo, ne da si filamo žepe, pač te možnosti ni. Sem zadovoljen s tem kar imam.

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pač udeležujem teme s tem namenom, da kaj konstruktivnega napišem, in kaj konstruktivnega objavim. Moti me to, da spremenim neko stvar na motorju, dobim v glavo naj zamenja motor, objavi čez en teden spet kakšno spremembo, dobim dva komentarja, da naj raje zamenjam motor, itd....  pač mi je počasi dovolj tega pametovanja in zato povem kar mislim. 

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!