Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Zakaj ne pustite ljudem biti kar so......eni lišpajo avte,eni hiše skratka vsak bik ma svoje maline in to je resnica,,,,,,no jz spadam v skupino ko mi je gušt posodabljat motor,mal tuninga,mal karbončka,no dost sem podoben HyperJacku :grim in kaj pol...men je luštn pa se v temi o mojem motociklu tud vsi spotikajo ob mene,pa kaj to rabiš,pa sej ma dost konju,pa grde obrobe na kolesih...itd...

 

Fantje in dekleta...veliko bi imeli dela če bi vsak pred svojim pragom pometel in to toliko,da ne bi imeli tukaj čas se spotikat ob vsako predelavo :glare: ki jo fantje naredijo na svojem motociklu.....

 

P.S. bravo vsi ki imate voljo in čas,da se posvetite motorizmu tudi malo drugače,rad vas spremljam ko dizajnirate Z-jčke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sva že dva! Kaj če bi ustanovili skupino MitzZzbusters? Pa preko sezone naredimo video o tem kako se ne zvija grušt, o tem kako zavore dobro primejo za ta dnar.... al pa raj ne, ga bodo potem vsi hoteli imet, k bodo vidli, da je to hud moped....aja ne sej res, že ZDEJ ga hočjo met vsi! haha

zvija rušt -oz spodvija sam gas moreš skozi ovinke dati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sva že dva! Kaj če bi ustanovili skupino MitzZzbusters? Pa preko sezone naredimo video o tem kako se ne zvija grušt, o tem kako zavore dobro primejo za ta dnar.... al pa raj ne, ga bodo potem vsi hoteli imet, k bodo vidli, da je to hud moped....aja ne sej res, že ZDEJ ga hočjo met vsi! haha

Prec bi bil za to, sam tako k si reku bojim se d se bomo utopil v zjih pol 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zanimivo kje so najdli fantje vse zgoraj napisane napake, dobro pač žmigovci, pa auspuh to pač neki menjaš, ampak kar se pa vzetenja, žlajfov, zvijanja pa pomanjkanja konjenice tiče, je pa bolj tko... pač za cestno vožnjo mu ne manjka nič, če bi pa rad kdo lovil stotink, potem bo treba pa kaj drugega. Pa da ne bo pomote, meni je ušeč kako pimpate svoje mopedke, ampak sem pa samo pr zzzjčkarjih (no ker vas bolj berem, kot ostale) opazla ta fenomen, motor je super, samo zamnjat bi mogu to pa uno, pa pol na koncu se človek praša, kaj sploh ne bi, zamenjali.

 

Drugače pa vesela novica, temperature na primorskem so že veliko bolj prijetne, tako da bo počasi čas za prvo vožnjo v letu 2013  :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to Triumphatorka:

 

tvoja izjava mi je polepšala  popoldne :)

 

 

Ha ha ha  Z-ček je cool edino kar mu faaali je -vse mu fali :P

 

to Triumphatorka:

 

tvoja izjava mi je polepšala  popoldne :)

 

 

Ha ha ha  Z-ček je cool edino kar mu faaali je -vse mu fali :P

zji bodo pomalem za dedek haha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr sva že dva! Kaj če bi ustanovili skupino MitzZzbusters? Pa preko sezone naredimo video o tem kako se ne zvija grušt, o tem kako zavore dobro primejo za ta dnar.... al pa raj ne, ga bodo potem vsi hoteli imet, k bodo vidli, da je to hud moped....aja ne sej res, že ZDEJ ga hočjo met vsi! haha

zavore na fazerki 600 in cbjki 600 za isti denar občutno bolš primejo (beri: je treba občutno manj stisnit ročko za isti pojemek), vem iz lastnih izkušenj. a ko se navadiš je itak vseeno. pa menjalnik je tut pri obeh omenjenih za isti denar boljši.a ko se navadiš je itak vseeno. sam za pogledat je pa Z daleč spredaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljam o nabavi izpuha za mojega z-ja. in me zanima za katerega bi se odločili če bi izbirali med tema dvema     MIVV GP carbon oz.  LEOVINCE GP pro????   lp!

poglej še sc project, je karbonski zelo lep, oz paše na Zja. glas je pa podoben akrapotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zji bodo pomalem za dedek haha :P

Z-ji tako niso za drugo, kot lišpat in gledat....pa poslušat mogoče, ker vožnja z njimi je praktično skoraj nemogoča. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne pustite ljudem biti kar so......eni lišpajo avte,eni hiše skratka vsak bik ma svoje maline in to je resnica,,,,,,no jz spadam v skupino ko mi je gušt posodabljat motor,mal tuninga,mal karbončka,no dost sem podoben HyperJacku :grim in kaj pol...men je luštn pa se v temi o mojem motociklu tud vsi spotikajo ob mene,pa kaj to rabiš,pa sej ma dost konju,pa grde obrobe na kolesih...itd...

 

Fantje in dekleta...veliko bi imeli dela če bi vsak pred svojim pragom pometel in to toliko,da ne bi imeli tukaj čas se spotikat ob vsako predelavo :glare: ki jo fantje naredijo na svojem motociklu.....

 

P.S. bravo vsi ki imate voljo in čas,da se posvetite motorizmu tudi malo drugače,rad vas spremljam ko dizajnirate Z-jčke :OK:

bravo Kmet, rešpekt!

 

Z-ji tako niso za drugo, kot lišpat in gledat....pa poslušat mogoče, ker vožnja z njimi je praktično skoraj nemogoča. :grrr

 jao ti si pa zmagov, pol pa res ne znaš vozt motorja, če se z Zjem nisi zmožen pelat. no comment...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel Z-ja(l.08) 2sezoni, sedaj prešaltal na yamaha FZ6(l05).

V primerjavi z Z-jem na fz6 res boljše primejo zavore in tudi v zavoje gre lepše(res, da fz je precej lažja). Glede moči pa tako: Z do 200km/h veliko bolje vleče(normalno, če ima večji navor), ampak potem postane zelo len, medtem, ko fz6 ne.

No glede lepote pa se strinjam, da Z nima konkurence. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leovinci ma globok glas in ne da nič moči..AKRAPOVIČ pa ima srednji glas in da največ moči :D:OK:

Kmet2: bodo vsi samo odbežali od ceste ko bodo slišali rakete za akrapotom :P

 

Kolk pa da full Akrapovič? Full SC-Project z novo mapo naj bi dodal 11 konjev.

 

Ob menjavi samo lonca, ne rabiš nobene mape, (osnovni računalnik tako ali tako nima možnosti), če se menja za full sistem, priporočajo POWER COMMADNER, na katerega se naložijo vse potrebne mape, za optimalno delovanje (ampak vse skupaj je tud ena velika marketinška poteza to)..beri: "ni nujno, je pa priporočljivo"

 

p.s. izdatno nikakor ne, popravi določene nivoje delovanja motorja, kar vse skupaj pripomore k mirnejšemu teku agregata + optimalna poraba goriva.

 

Če bi jaz montiral full sistem gor, bi dal tudi PC. Dvomim, da je samo marketinška poteza. Vbrizg je še vedno naštiman za serijski sistem, menjava celotnega sistema ja pa kar konkretna sprememba. Po besedah serviserja, naj bi motor lavfal preveč na "suho" potem... :)

 

meni je zanimivo kje so najdli fantje vse zgoraj napisane napake, dobro pač žmigovci, pa auspuh to pač neki menjaš, ampak kar se pa vzetenja, žlajfov, zvijanja pa pomanjkanja konjenice tiče, je pa bolj tko... pač za cestno vožnjo mu ne manjka nič, če bi pa rad kdo lovil stotink, potem bo treba pa kaj drugega. Pa da ne bo pomote, meni je ušeč kako pimpate svoje mopedke, ampak sem pa samo pr zzzjčkarjih (no ker vas bolj berem, kot ostale) opazla ta fenomen, motor je super, samo zamnjat bi mogu to pa uno, pa pol na koncu se človek praša, kaj sploh ne bi, zamenjali.

 

Drugače pa vesela novica, temperature na primorskem so že veliko bolj prijetne, tako da bo počasi čas za prvo vožnjo v letu 2013  :bounce:

 

No, glede vzmetenja (zadnjega) ti lahko povem, da ni "bolj tko". :) Jaz sem ga menjal in ti povem, da je sprememba kar občutna. Sploh kadar sva dva gor.

 

z je pa tko fajn za vozt :blush:

 

men je moj perfect :wub: ... tut atx žmigovci me ne motjo :grrr ...ŠE :xx:

 

Upam, da te bodo kmalu začeli motit :)

 

 

 

Dejansko se je pa ta tema začela delit na tiste, ki Z-ja imamo in ga štimamo in na tiste, ki bi ga ful ful ful radi imeli in štimali :P

 

 

P.S.: najlepši lonec:

 

hp.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel Z-ja(l.08) 2sezoni, sedaj prešaltal na yamaha FZ6(l05).

V primerjavi z Z-jem na fz6 res boljše primejo zavore in tudi v zavoje gre lepše(res, da fz je precej lažja). Glede moči pa tako: Z do 200km/h veliko bolje vleče(normalno, če ima večji navor), ampak potem postane zelo len, medtem, ko fz6 ne.

No glede lepote pa se strinjam, da Z nima konkurence. :OK:

 

:OK: bravo, kaj naj rečem, pri naked motorju je zelo pomembno kako vleče nad 200km/h :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel Z-ja(l.08) 2sezoni, sedaj prešaltal na yamaha FZ6(l05).

V primerjavi z Z-jem na fz6 res boljše primejo zavore in tudi v zavoje gre lepše(res, da fz je precej lažja). Glede moči pa tako: Z do 200km/h veliko bolje vleče(normalno, če ima večji navor), ampak potem postane zelo len, medtem, ko fz6 ne.

No glede lepote pa se strinjam, da Z nima konkurence. :OK:

 

Nad dvesto se moraš na rezervar nalimat. Potem še mal več potegne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: bravo, kaj naj rečem, pri naked motorju je zelo pomembno kako vleče nad 200km/h :slap:

 

Nekaterim nam je zelo pomembno. Sicer pa, če si ga že kdaj vredu stisnil :whistle:  vsako malo pred blokado veš kako hitro je 200 notri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo da še jst neki prašam, kupujem z 750 2004 letnik, enga mam nagledanga ,cena primerna, sm ker ma 50 000 km

ka bi blo fino pr teh km menjat oziroma v kratkem?

na ka morm bit pozorn ko ga kupujem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 50.000, bi bilo pametno in preventivno naredit tavelik servis:

- pregled in po moznosti nastavitev ventilov,

- svecke,

- in vse ostalo, kar je pri malem servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj se skakim motoristom (ki vozi izkljucno z750, po moznosti letnik okoli tvojega) dogovirit, da gre steboj, vsaj na zacetku kak ogled.

Ce gres sam, bos od navdusenja pozabil na marsikaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Mene pa zanima na koliko barov moram napumpati sprednjo in zadnjo gumo. Vsako leto pozabim, moram si ravno nekam napisati, da ne bom vedno spraševal. Na motorju so gume dunlop road smart.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Mene pa zanima na koliko barov moram napumpati sprednjo in zadnjo gumo. Vsako leto pozabim, moram si ravno nekam napisati, da ne bom vedno spraševal. Na motorju so gume dunlop road smart.

2,5 in 2,9 drugač imaš pa tudi na dunlopovi strani točne podatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: najlepši lonec:

 

hp.jpg

Najlepši in najbuljši "lonc" je tisti v katerem se kaj dobrega skuha.

 "avspuh"  edini,ki bi ga gor dal,da me nebi bilo sram je Akrapovič, sam zaenkrat mal predober kompl.(samo) 1600€ . :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!