Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

1x en drugic drug tretjič skup:) izpit ima za neomejeno ima ze cca 8let ampak nikoli ni nič vozila zx10r si ni upala pelat, ktm lc4 previsok, sueprduke prebrutelen,..,..vedno je bilo kaj sedaj sem pa rekel da bom kupil nekaj da bo še ona lahko peljala (ps potleh metala :smoke: ) ati bo pa pač mal potrpel :BUA:

Ja za po tleh metat pa res ne rabš čist spedenanega,enga mal pošlajsanega in temu primerna cena,ko pa se lepša polovica mal unese bo pa tud kakšen zx10r lohk padu nazaj... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

 

 

šeeeeee maloooo!!!!

Kaj je ta tip kdaj padu z motorjem pa se fajn u glavo udaru :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je ta tip kdaj padu z motorjem pa se fajn u glavo udaru :kva1:

 

Kaj je ta tip kdaj padu z motorjem pa se fajn u glavo udaru :kva1:

ta si je ziher prej kaj skadil haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJack, ne pozabi posnet videospota :)

Da seni Hyper v glavo udaru :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam viška en črn aluminijast rezervoar za zavore, prodam =)

 

reservoir.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi koga zanimale ročice v kratki izvedbi za z750, z1000, ninjo 6ko in 10ko v ZELENI IN temno SIVI barvi. ZS ;) Nove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi koga zanimale ročice v kratki izvedbi za z750, z1000, ninjo 6ko in 10ko v ZELENI IN temno SIVI barvi. ZS ;) Nove

 

Če imaš v mislih tele http://www.avt0.net/_OPREMA/ad.asp?ID=7104864  sem točno take nabavil na ebay.uk za 21,40€

 

P.S. desna ročka ki je prednja zavora ne paše na Z750, paše samo na Z750R ki ima drugačno upetje je tudi pri meni narobe poslal in sedaj čakam pravi adapter.

 

lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš v mislih tele http://www.avt0.net/_OPREMA/ad.asp?ID=7104864  sem točno take nabavil na ebay.uk za 21,40€

 

P.S. desna ročka ki je prednja zavora ne paše na Z750, paše samo na Z750R ki ima drugačno upetje je tudi pri meni narobe poslal in sedaj čakam pravi adapter.

 

lp 

 Torej je dozdej vsem sedlo, ker se ni še doben pritožu :S Hvala za opozorilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vezir že potuje k meni. Ko naredim kakšen odlitek sledi fit test, za vse tiste, ki jim vrtanje v masko ne bo cool, obstajajo dovolj močni obojestranski lepilni trakovi...

 

Nekaj na to vižo:

 

imag0184.jpg

 

imag0183.jpg

 

imag0181.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je ta tip kdaj padu z motorjem pa se fajn u glavo udaru :kva1:

 

:OK:

 

 

šeeeeee maloooo!!!!

HAHAHA ....potem pa tak proda to obleko in čelado na bolhi in tisti, ki kupi se potem čudi zakaj ga nuben ne mara in ga vsi čudno gledajo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Torej je dozdej vsem sedlo, ker se ni še doben pritožu :S Hvala za opozorilo!

 

evo dokazno gradivo heh  :)  torej čisto napačni kot pritrditve je ter cca. 2mm predebel nosilec tako da sploh ne gre notri.   (imam ravno slike ker sem jih pošiljal prodajalcu)

post-16747-0-10858200-1363900739_thumb.jpg

post-16747-0-15414500-1363900755_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dokazno gradivo heh  :)  torej čisto napačni kot pritrditve je ter cca. 2mm predebel nosilec tako da sploh ne gre notri.   (imam ravno slike ker sem jih pošiljal prodajalcu)

 

Tukej je drugi problem. Ročice ki si jih ti naroču so narejene za radialno zavoro, tvoje originalne pa so za aksialno. Javi kaj se boš zmenu...postopek vračanja ipd se zna lepo zavlečt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dokazno gradivo heh  :)  torej čisto napačni kot pritrditve je ter cca. 2mm predebel nosilec tako da sploh ne gre notri.   (imam ravno slike ker sem jih pošiljal prodajalcu)

 

Tole se za dobrih 10min minut uštima na rezkalniku, ni nek bau bau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_luke_ : Ni drugi problem ker enostavno ne pašejo na take kot ti in ta prodajalec navajata te ročke ne pašejo na Z750. Ni nobenega postopka vračanja ker ti lepo samo nov adapter črni pošlje.

 

HyperJack: žal ga nima vsak doma... in zakaj bi se s tem ukvarjal če mi pošlje novo zadevo.

 

urkoman: seveda čakam novega.

 

Zgornji post sem objavil samo zato da _luke_ ne prodaja nekaj kar ne paše na omenjen model motorja kot navaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_luke_ : Ni drugi problem ker enostavno ne pašejo na take kot ti in ta prodajalec navajata te ročke ne pašejo na Z750. Ni nobenega postopka vračanja ker ti lepo samo nov adapter črni pošlje.

 

HyperJack: žal ga nima vsak doma... in zakaj bi se s tem ukvarjal če mi pošlje novo zadevo.

 

urkoman: seveda čakam novega.

 

Zgornji post sem objavil samo zato da _luke_ ne prodaja nekaj kar ne paše na omenjen model motorja kot navaja.

 

Nevem zakaj se spotikaš name, ker ne poznaš postopka ki ga imam. Od vsakega ki mi ročice naroči zahtevam da mi pošlje sliko kake ma na motorju (nosilce). Do sedaj sta bla 2x z750 letnika 2011 in ni blo dobenga problema. Vseeno hvala za opozorilo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj se spotikaš name, ker ne poznaš postopka ki ga imam. Od vsakega ki mi ročice naroči zahtevam da mi pošlje sliko kake ma na motorju (nosilce). Do sedaj sta bla 2x z750 letnika 2011 in ni blo dobenga problema. Vseeno hvala za opozorilo!

ne spotikam se samo opozoriti sem želel da ne bosta ti in kupec presenečena ker ne bojo šle gor tako kot sem bil jaz :) ampak očitno imaš že urejen postopek prodaje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!