Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

prvega sem šel ravno danes gledat, podrsan po desni strani, ceprav prodajalec po gsm trdil da ima le eno prasko...tudi levi bok je bil natleh. nove gumevin ketna, akrapovič precej poškodovan. karamboliran pomojen ni bil je pa vizualnonprecej bogi. od oka bi bilo treba vlozit ene 300e pa bi bil motor kot treba. lp

 

Jajca jim zavijem, vsi nekarambolirani nepoškodovani, pa po garaži voženi....

 

Podrsan, malo več napiši, je treba zadeva ličersko popraviti? Kako je kaj z pogajanjem za ceno?

 

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem tam celih 5 min ker sem cist vn padu....dzabe se vozil 30 km....skoda cajta itd. Rekel je zadnja cena 3900...realna bi bila za moje pojme okoli 3500. Akrpo je poskodovan zdrsani neti, objemka in karbon. Podrsan desni deklc, podrsana zadnja plastika, podrsana itez krmila (tudi zarjavela), podrsana in rahlo zvita rocica zavore. Totalno zdrsane stopalke, zdrsan vzvod zaAdnjo zavoro. Tank nima nic. Bi bilo. Se veliko huje ampak ne vecino odnesel crashpad kateri he tudi podrsan seveda. Skoraj 100% barvana desna plastika ( ledvicka). To je na hitro desna stran. Leva je naceloma boljsa. Malce podrsan deklc, stopalke zdrsane do zivega (to lahko pripisemo temu da so precej nizko- ali pa tudi ne;) praske na nihajki, totalni zarjavela utez krmila. To je na hitro to.....izgleda hm zanemarjeno:) ni se pa dalo vse popravit. Verjetno bi našel šekaj ampak glede na to da motor ni bil tak kot je trdil se nisem mogel vec pogvarjat. Potem ko je ceno spustil samo za 100e sem nehal gledat in rekel nasvidenje. Baje ga je kupil od 1 lastnikanekje v SG, servisna naj bi bila...ploscice so nekje na polovici....papirjev nisem gledal...evo na kratko. Je pa pridajalec ki ga pridaja cist uredu fant ocitno imamo le razlicne stadarde.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps: slovnicne napake so ker sem hitro pisal na gsm, ampak bistvo se bo dalo razbrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi   kilometri   vsi  okolo  30.000  tisoc .jst   tudi  iscem  motor  ampak  vsi  lazejo.piz................ja    ni  dobrega  motorja   na  netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi   kilometri   vsi  okolo  30.000  tisoc .jst   tudi  iscem  motor  ampak  vsi  lazejo.piz................ja    ni  dobrega  motorja   na  netu.

Motorju milijon sam pravo marko morš iskat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Ker po skoraj treh letih brez motorja ne zdržim več, sem se odločil da letos nabavim Z-ja. Letnik 2007 ali 2008, cena tam do 4500, če je motor res dober kak stotak več. Na avtonet-u je enih par, me pa zanima, če kdo pozna katerega od njih, oz. če ve kdo za kakšnga ki je vreden nakupa.

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7056310

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7043760

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7042970

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6998929

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6957666

 

Hvala in lep pozdrav 

Lastnik predzadnjega (kolikor se ga poznal. Dvomim, da se je veliko spremenil v parih letih) je umirjen in izredno skrben za motor (tudi avto vidm na cesti vedno čistega). Že ko je imel 50 ccm motor je bil vedno čist in vzdrževan, da ne govorim, kako je pazil z vožnjo (vedno počasi ogreval mašino, pa še toplega ni nikoli stiskal). Kaj je v resnici s tem motorjem pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nimaš kej dosti izbirat v tem razredu, zzzjčkov je še največ, pol kaj ti ostane? shiver, streetriple, monster 750... pa ok samo za kmeta f800r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem tam celih 5 min ker sem cist vn padu....dzabe se vozil 30 km....skoda cajta itd. Rekel je zadnja cena 3900...realna bi bila za moje pojme okoli 3500. Akrpo je poskodovan zdrsani neti, objemka in karbon. Podrsan desni deklc, podrsana zadnja plastika, podrsana itez krmila (tudi zarjavela), podrsana in rahlo zvita rocica zavore. Totalno zdrsane stopalke, zdrsan vzvod zaAdnjo zavoro. Tank nima nic. Bi bilo. Se veliko huje ampak ne vecino odnesel crashpad kateri he tudi podrsan seveda. Skoraj 100% barvana desna plastika ( ledvicka). To je na hitro desna stran. Leva je naceloma boljsa. Malce podrsan deklc, stopalke zdrsane do zivega (to lahko pripisemo temu da so precej nizko- ali pa tudi ne;) praske na nihajki, totalni zarjavela utez krmila. To je na hitro to.....izgleda hm zanemarjeno:) ni se pa dalo vse popravit. Verjetno bi našel šekaj ampak glede na to da motor ni bil tak kot je trdil se nisem mogel vec pogvarjat. Potem ko je ceno spustil samo za 100e sem nehal gledat in rekel nasvidenje. Baje ga je kupil od 1 lastnikanekje v SG, servisna naj bi bila...ploscice so nekje na polovici....papirjev nisem gledal...evo na kratko. Je pa pridajalec ki ga pridaja cist uredu fant ocitno imamo le razlicne stadarde.....

a ima še sg malo tablico gor? ker po opisu bi lajko bil moj bivši. če je to pomeni, da je meu vsaj 4 lastnike.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, veš da se ne spomnim ampak mislim da je imel tablico LJ.

Pri motorjih je res smešen fenomen, če je cel podrsan je za prodajalece to čisto nič takega, cena pa kot bi bil brez praske.

Pri avtih recimo tisti ki imajo poškodovan cel bok so občutno ceneje... :ninja:

 

 

Sicer pa z 2008 za 4800  ima lahko zlate rocke diamanten avspuh in še in še ampak toliko nebi mogel plačati zanj pa tudi, če bi se kopal v denarju...nekako mi duša neda....da je nekdo dal za novega 6500 in m iga po 5-6 letih prodaja za 4800 se mi zdi svinjarija :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....razumljivo, da ni izpravnih z.jev za pameten denar, če pa pol foruma nabavlja Z750, že ko se pojavi kak soliden, se takoj proda...nimaš kaj če to ni najboljši motor, potem pa tud nevem...

 

Mislim, da je to edini motor, kateremu se zna zgodit, da mu po parih letih še cena zraste :OK: , ne pa pade, kot je to pri rabljenih stvareh:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se motis, ce je Z-jov k' dreka, cena pada, ne raste. Pri ostalih receh je ze tako. 

Ko sem kupoval prvo Horneto, je bila Fazerca precej cenejsa in na netu jih je bilo poooolno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se motis, ce je Z-jov k' dreka, cena pada, ne raste. Pri ostalih receh je ze tako. 

Ko sem kupoval prvo Horneto, je bila Fazerca precej cenejsa in na netu jih je bilo poooolno.

nisi razomel hiperce, on je hotel povedat da je veliko potencialnih kupcev  zja ...ne pa zjcev naprodaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje se motis, ce je Z-jov k' dreka, cena pada, ne raste. Pri ostalih receh je ze tako. 

Ko sem kupoval prvo Horneto, je bila Fazerca precej cenejsa in na netu jih je bilo poooolno.

 

Problem je v tem, da bodoči prodajalci navedejo ceno, ki že nastopa na trgu....seveda se nekaj z.jev že dolgo prodaja nad 4,5kk€, zato pa vsak naslednji Z ki se prodaja nima niti en cene pod 4kkm, čeprav se realne cene gibljejo pod 4kk€.

 

Dokler se ne prodajo "svinsko" dragi Z.ji, nimamo možnosti za realni nakup...žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je spremljat, kak Z se bo s casoma ze nasel za realno ceno...

 

Tak ponavadi še do avto.neta ne pride, ko se že proda.

 

Trenutno v dveh mesecih rednega spremljanja, še nisem našel takšnega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne v 4 mesecih;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so lastniki, ki jim je vseeno ce prodajo ali ne, zato je pa tudi cena taka. (vsi cakajo na sezono, takrat se bo nasel kupec)

Sem zacel prodajat prejsnji motor jan. za ceno, ki bi veljala v sezoni. Do maja je bilo par klicev, potem ga je prisel nekdo iskat.

Tisti, ki res potrebuje denar, ga je ze prodal oz. ga bo, tudi za pol tisocaka manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene moti  pri prodajalcih zjev (no mogoče me oni trenutno res najbolj motijo...) in tudi drugih motorjev to, da ko po gsm vprašaš prodajalca o stanju motorja nihče ne pove dejanskega stanja. Se pravi podrsan natleh barvan itd, vsi rečejo je lep, eni celo rečejo padel iz tačke in je popravljan (meni ni nobene panike če je bil motor natleh in ga nekdo lepo popravi) ko pa pridem gledat najdem še malo morje napak in potem reče prodajalec spustim ti 100e!!! škode pa za 500+... ne vem res kaj mislijo da smo vsi mungoti in da ko bomo motor videli v živo da se bomo vanj kar zaljubili na prvi pogled....v zadnih 4 mesecih sem šel gledat 4 zje (2x 2007, 1x2008 in 1x 2009) niti eden od njih ni bil tak da bi rekel je lep motor je bil lepo negovan, vsi podrsani nehomoligirane stvar gor cene pa okoli 4000e....vem da boste spet nekateri rekli kupi novega itd...ampak da daš za motor 2007 4000e in da moraš da ga spraviš v lepo stanje dati še 500e in zamenjati še potrošni material je vsaj zame metanje denraja skozi okno...pa sem že imel kakšen motor ali 2 ampak kar se pa pri Zjcih dogaja je pa že kar smešno...

 

ravno pri tem ko sem bil 2 dni nazaj po gsm mi rece na zadku ene praska, prašam kaj pa drugje pravi nič, ob ogledu pa akrapo tok zdrsan, da če bi letel še 2 m po asvaltu bi bila luknja čez, seveda da ne omenjam da je brez papirjev in homoligacije a to je že druga zgodba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res nategunstvo, v stilu, nima niti praskice :)

Po tvojem pisanju bi sklepal, da je z Zji nekaj narobe, ce folk tako pada z njimi.

Kolega ma Zja in ze 3krat naredil skoraj totalko. Po prvih dveh izletih (vsakic na zacetku sezone), roko na srce, ta motor ni zate.

Ampak v cetrto gre rado. Me zanima za koliko ga bo prodajal in ali bo oglas brez prask, hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene moti  pri prodajalcih zjev (no mogoče me oni trenutno res najbolj motijo.. .) in tudi drugih motorjev to, da ko po gsm vprašaš prodajalca o stanju motorja nihče ne pove dejanskega stanja. Se pravi podrsan natleh barvan itd, vsi rečejo je lep, eni celo rečejo padel iz tačke in je popravljan (meni ni nobene panike če je bil motor natleh in ga nekdo lepo popravi) ko pa pridem gledat najdem še malo morje napak in potem reče prodajalec spustim ti 100e!!! škode pa za 500+... ne vem res kaj mislijo da smo vsi mungoti in da ko bomo motor videli v živo da se bomo vanj kar zaljubili na prvi pogled....v zadnih 4 mesecih sem šel gledat 4 zje (2x 2007, 1x2008 in 1x 2009) niti eden od njih ni bil tak da bi rekel je lep motor je bil lepo negovan, vsi podrsani nehomoligirane stvar gor cene pa okoli 4000e....vem da boste spet nekateri rekli kupi novega itd...ampak da daš za motor 2007 4000e in da moraš da ga spraviš v lepo stanje dati še 500e in zamenjati še potrošni material je vsaj zame metanje denraja skozi okno...pa sem že imel kakšen motor ali 2 ampak kar se pa pri Zjcih dogaja je pa že kar smešno...

 

ravno pri tem ko sem bil 2 dni nazaj po gsm mi rece na zadku ene praska, prašam kaj pa drugje pravi nič, ob ogledu pa akrapo tok zdrsan, da če bi letel še 2 m po asvaltu bi bila luknja čez, seveda da ne omenjam da je brez papirjev in homoligacije a to je že druga zgodba...

No jaz enega izmed svojih prodajam tudi že 2 meseca ni Z je pa res kot nov z zamenjanimi vsemi potrošnimi materijali(gume,verižni set) z vso pripadajočo potovalno opremo in bla,bla....no v oglasu imam tudi opombo,katero bi te nateguni mogli pripisat zraven.....če motor ni takšen kot na sliki in v besedi vrnem stroške ogleda(bencin....) men se zdi fer!!!  Poklicali so me 3-je,pogledat je prišel 1-dn in tistemu enemu nisem rabil dat za bencin,pač nisva prišla skupaj z ceno. Trg stoji,skoraj nič se ne prodaja razen tistih ,ki res potrebujejo denar in ga spustijo pod tržnmo vrednost.

Se opravičujem za off topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mislim da so nekateri zjci tako slabo ohranjeni predvsem zato ker, veliko ljudi kupi zja kot prvi motor (neizkupenost), cena novega je bila oz je nizka, da se ga homoligirat na 35kw....itd

Sam nebi nikoli kupoval zja, ampak si je moja punca zamislila da bi tudi vozila motor pa se mi zdi to nekak kompromis da se lahko voziva oba da mi ne bo treba 2 mopedov kupovat...

 

Trg pa opazno stoji, saj so cene iste kot 2 let nazaj tako da me to niti ne čudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojster !

ob priliki ko boš v Lj  te povabim na  kavo ,in spotoma  boš še ocenil mojega Z-ja (me pač zanima mnenje) ker verjetno ga bom prodajal nekje sredi sezone. Sj ogled bo v domači garaži ;)

če seveda boš za ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

asalek eno butasto vprasanje in se opravicujem za off topic, ampak kako se bosta oba vozila? enkrat enkrat drugi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x en drugic drug tretjič skup:) izpit ima za neomejeno ima ze cca 8let ampak nikoli ni nič vozila zx10r si ni upala pelat, ktm lc4 previsok, sueprduke prebrutelen,..,..vedno je bilo kaj sedaj sem pa rekel da bom kupil nekaj da bo še ona lahko peljala (ps potleh metala :smoke: ) ati bo pa pač mal potrpel :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!