Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

haha, kdo pa še to vozi? na cesti srečaš itak samo BMW GS1200,BMW GS1200,BMW GS1200,BMW GS1200,BMW GS1200,BMW GS1200,BMW GS1200, FZ6S,FZ6S,FZ6S,GS1200,BMW GS1200,BMW GS1200, pa morda na vsake toliko kakšnega Z.ja :OK:

..kaj a tebi se sanja samo o tem al kak? haha :D.....jaz tu okoli 2zja samo vidim pa še to ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2nd ali 3tja generacija? Bomo lahko gledali predelave na forumu?

 

lp

 

tazadnja to je verjetno 3tja. sam ne predelujem na način kot ti (vse kar je možno), ampak najnujnejše stvari, da moped zgleda. takoj nov zadek z žmigavci, pa še crachpadi, pa rori. drugo zimo pa še ročke pa špegli. mi boš mogo pokazat kk zgledajo tvoji, pa kk se vidi v njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit za z750  sprednje ledvičke v katerih bi bil smernik tako kot ima to Z1000 ali ta nov er6n?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit za z750  sprednje ledvičke v katerih bi bil smernik tako kot ima to Z1000 ali ta nov er6n?

 

lp

 

Vzameš od Z1000, pa je težava rešena, treba bo še menjat sprednji blatnik, da bo motor zgledal kolikor toliko uravnotežen....ker ledvičke od z1000 so zelo masivne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2nd ali 3tja generacija? Bomo lahko gledali predelave na forumu?

 

lp

 

tazadnja to je verjetno 3tja. sam ne predelujem na način kot ti (vse kar je možno), ampak najnujnejše stvari, da moped zgleda. takoj nov zadek z žmigavci, pa še crachpadi, pa rori. drugo zimo pa še ročke pa špegli. mi boš mogo pokazat kk zgledajo tvoji, pa kk se vidi v njih.

 

Jaz predelujem vse kar je možno, zato, ker me to veseli in ne zato, ker se pač lahko zamenja....je razlika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predelujem vse kar je možno, zato, ker me to veseli in ne zato, ker se pač lahko zamenja....je razlika...

Si pozabil napisat   'pa lep dan še naprej'

 

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predelujem vse kar je možno, zato, ker me to veseli in ne zato, ker se pač lahko zamenja....je razlika...

ja, normalno. nimam nč proti. mogoče sem se nerodno izrazil. moraš pozitvno vzet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pozabil napisat   'pa lep dan še naprej'

 

:D

NE razumem spljoh!  :grrr
 

ja, normalno. nimam nč proti. mogoče sem se nerodno izrazil. moraš pozitvno vzet....

 

ok :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaka kej boljša polovica ima sedaj tudi zzzjčka?

....ta lepša polovica ja, ga ima... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako da ni nobenega slikovnega gradiva?

 

Je že bil, površno spremljaš temo ;)....sej bo še kaj vidt, kar počasi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

link :?

....ni blo še pravega fotošutinga, ker se še nekaj dodeluje...

 

prenos.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor se tvoji Jack ,ima namreč dve lepi polovici ,tebe in zjčka.. .) ......kičasto do konca :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor se tvoji Jack ,ima namreč dve lepi polovici ,tebe in zjčka.. .) ......kičasto do konca :P

 

...as vidu kaj to dela moj vpliv...če se preveč z mano družiš, te telepatsko obsedem, tako da si nakoncu že primoran Z.ja kupit :D...

 

..ahh sej ne, ampak na koncu po parih mesecih iskanja sport, sport-naked motorja pogruntaš da je to en res lušn moped za študenta brez hudih prelivov na računu :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HJ, cakam na dan, ko bos pisal o Z1000 in kako je to najboljsi in najlepsi motor :)

Studenta sem prerasel...

 

Hja, tudi jaz, sam sej veš kako pravijo najprej štalca potem pa krauca.... najprej diploma, potem da si poštimam garažo, in po enduri še Z1000 :)...vem ja...cilji so visoki....ampak jih vsaj imam :D :grim

 

Pozabil si dodat....najboljši in najlepši za ta denar...NOV! ;)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, "been there, done that", ko sem diplomiral, sem kupil nov motor, celi dve leti sem trpel, ceprav sem imel nasparano zanj.

Dobro si zastavil cilje, samo drzi se jih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič nism zgrešil temo, če lahko ti cel forum 'nebuloziraš' lahko tudi js 'svojo' temo  .)

 

 

 

Hyperjack: kako da si se pole za tastaro verzijo odločil? A niste gledali 'tanovih'?

 

Gledal vsega svašta, vendar se z prodajalci nisem ujel pri ceni....iz pod časti mi je dajat denar (od punce denar, pa vseeno) za znucane gume, prebite dihtunge na glavi itd. sploh ne bi našteval dalje. Nove oblike v tem času ne dobiš za 4000€, tako pa smo kupili 1generation z LeoVincijem, homologirano blokado, pa še nekaj dodatkov 2800€, servis olje+filtri+sprednje ploščice in zavorno olje sem menjal sam, tako da je končni izkupiček krepko pod 3000€, za jurja razlike, si bo lahko deklina privoščila izpit za A, nove škornje in  ostalo bo lepo še za stroške ob sezoni...

 

pa spet za vse bisere, ki se spotikate ob vsako besedo...zame normativ 4000€ pomeni, dobro do prav dobro ohranjen motor, z rednimi servisi in prvo barvo. Zarad mene je lahko iz italije nemčije, al pa iz đungle.,.

 

Za dve tri leta, če bo lepo služil bo super :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte si rajš pogledat kako super duper je ta nov z800 (sicer še vedno ni zmagovalec :P, pa med 3:47 in 3:49 minuto si lastniki "ta novega modela" z750 prekrijte ušesa :P ). V nedeljo so ga imeli v gorici kao na ogled, vsega zavitega v kuhinjsko folijo, da ga ne bi kdo s pogledom opraskal, kaj šele da bi se gor usedu :slap: tako da res vse pohvale našemu vrlemu uvozniku :BUA:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!