Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Haahah. Ja ni to istina hahaa. Enim se res mesa pri teh cenah;)

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6622669 , evo za dobrga jurčka pa pol več....TI MEJDUŠ TI...aja sam res... nima tega

-NAMEŠČENA NOVA ZADNJA PNEVMATIKA

-ZAMENJAN KOMPLET VERIŽNI SET

-ZAMENJANE VSE TEKUČINE TER OLJE priložim vse račune

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to, kako je z višino Z-jev(stari in novi). V šoli vozim ER-6N pa mi je ravno pravi(170cm)?

 

Stari/novi, na obeh pridem z obemi nogami do tal. Starega je zaradi sprednjega dela sedeža, kjer je ožji, malenkost lažje premikat sede. (imam 173cm), za vse ostale akrobacije je treba it z motorja, pa ga premaknit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me katere gume priporočate za Z750?

Hvala

lp

a res ne moreš malo pogledat? sej dežuje zunaj, pa se ne moreš vozit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me katere gume priporočate za Z750?

Hvala

lp

izbira gum ni tolko odvisna od motorja kot od voznika, pa tudi če ti povejo ne boš vedel prav nič več kot veš sedaj, ker hyperjack vozi road smart II je ful zadovoln, pol be wild ma mislim da sportsmart pa je tudi zadovoln, nekdo ma continental road attack pa jih ne more prehvalt, drug sport attack pa je isto, pr nas mamo pa gp racer pa tudi ne moremo prehvalit. 

 

fajn odgovor a ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bi dal glas za sportsmart. Sicer na zjcu jih se nisem imel ampak na cestakih so se dobro obnesle.

Road smart me ni tako prepričala, edino več km sem naredil z njo, oz če poenostavim ko se sportsmaret segreje drži konkretno in da se z njo naredil precej več km, za razliko od gp racer ali d211, katere sem menjal na približno 3000km....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bi dal glas za sportsmart. Sicer na zjcu jih se nisem imel ampak na cestakih so se dobro obnesle.

Road smart me ni tako prepričala, edino več km sem naredil z njo, oz če poenostavim ko se sportsmaret segreje drži konkretno in da se z njo naredil precej več km, za razliko od gp racer ali d211, katere sem menjal na približno 3000km....

gp racer in podobne ss pnevmatike so čista izguba denarja,saj jo noben normalen motorist ne more izkoristiti na naših cestah!!!

Veliko nedeljskih voznikov ma namontirane takšne pnevmatike,pol pa pogledaš pa vidiš še 4cm pusy roba......za koga že kupit takšne pnevmatike?

Pnevmatike ranga Conti SportAttack2 ter podobne so več kot dovolj za naše ceste ,dovolj zmogljive in denarno primerne!

Seveda če si pa kreten,ti pa tud lepilo od nase ne pomaga,da ostaneš na cesti.......sprobano iz prve roke :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izbira gum ni tolko odvisna od motorja kot od voznika, pa tudi če ti povejo ne boš vedel prav nič več kot veš sedaj, ker hyperjack vozi road smart II je ful zadovoln, pol be wild ma mislim da sportsmart pa je tudi zadovoln, nekdo ma continental road attack pa jih ne more prehvalt, drug sport attack pa je isto, pr nas mamo pa gp racer pa tudi ne moremo prehvalit. 

 

fajn odgovor a ne :P

 

Popravek, sem zadovoljen z RoadSmart, samo z prvo verzijo, zdej preizkušam drugo verzijo, pa sprednja ni to to  :grrr , ta komplet še zrediram potem pa nekaj bolj na sport varianto, glede na to, kakšna sezona je, bo športna glih tak zdržala celo sezono :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek, sem zadovoljen z RoadSmart, samo z prvo verzijo, zdej preizkušam drugo verzijo, pa sprednja ni to to  :grrr , ta komplet še zrediram potem pa nekaj bolj na sport varianto, glede na to, kakšna sezona je, bo športna glih tak zdržala celo sezono :P

Ti rabiš najmanj GP pnevmatike,al pa še boljše če majo :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti rabiš najmanj GP pnevmatike,al pa še boljše če majo :P  :D

Kak že ti rečeš?....aja, BRIGEJ se zase  :naughty: :P

 

Sicer pa res, za tistih enkrat na sezono, ko moram na koleno, za novo ozadje računalnika zamenjat je RoadSmart čist kul  :grim

 

imgp4533-hdr-2.jpg

Photo by Bošti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud roadsmart 1 ne zdrži več kot 6000km jest bi mogu met betonski valar zadej :) hahahha

 

Čuj sam se peljeta dva ;)

 

Ker ta tvoj stavek je zdej zvenel, kot da si rekreativni dirkač ;)

 

Mam jaz eno par let staro gumo v skladišču, ti jo šenkam, je že tak trda, da se tud obrablja več ne  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gp racer in podobne ss pnevmatike so čista izguba denarja,saj jo noben normalen motorist ne more izkoristiti na naših cestah!!!

Veliko nedeljskih voznikov ma namontirane takšne pnevmatike,pol pa pogledaš pa vidiš še 4cm pusy roba......za koga že kupit takšne pnevmatike?

Pnevmatike ranga Conti SportAttack2 ter podobne so več kot dovolj za naše ceste ,dovolj zmogljive in denarno primerne!

Seveda če si pa kreten,ti pa tud lepilo od nase ne pomaga,da ostaneš na cesti.......sprobano iz prve roke :P

se ne bi glih strinjal, čeprav sem včasih tut sam tako mislil. dokler nisem sprobal gp racer, mi je bila sportsmart odlična. no, sej odlična je še zdaj, samo gp racer je pa v vseh pogledih razen obrabe še za razred višje.

 

sam bom še en komplet gp racerja zradiral, pol mam pa že diablo supercorso pripravljeno, pol pa vidim. če bo kilometrina izrazito manjša od sportsmart ipd, pol grem nazaj, če bo pa razlike za ne vem, cca 1000KMjev, pol pa ostanem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej gume gor, pa gume dol. Sam kaj ko je problem, da preden bi prišel s sport gumo do ovinkov bi bla sredina in profil na nuli. Nisem pa občinski dirkač, da bom drka* samo cesto do fare in do dvora, je tudi kam dlje treba pridt, in jaz pač jemljem kompromis z RoadSmart. 

 

Tko da ja, zanimivo bi blo vidt Z.je obute v kaj drugega, pa da vidim dejansko koliko kilometrov kdo naredi. Ker metat gumo stran, ki je naredila 4kkm in ki ima ob robovih še mesa za cel piknil je zame totalna bedarija....

 

Zdej pa naj se javi tist junak, ki mu uspe enakomerno znucat sport gumo na Z.ju z vožnjo po cesti?

 

bok

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej gume gor, pa gume dol. Sam kaj ko je problem, da preden bi prišel s sport gumo do ovinkov bi bla sredina in profil na nuli. Nisem pa občinski dirkač, da bom drka* samo cesto do fare in do dvora, je tudi kam dlje treba pridt, in jaz pač jemljem kompromis z RoadSmart. 

 

Tko da ja, zanimivo bi blo vidt Z.je obute v kaj drugega, pa da vidim dejansko koliko kilometrov kdo naredi. Ker metat gumo stran, ki je naredila 4kkm in ki ima ob robovih še mesa za cel piknil je zame totalna bedarija....

 

Zdej pa naj se javi tist junak, ki mu uspe enakomerno znucat sport gumo na Z.ju z vožnjo po cesti?

 

bok

maš prav. sam js osebno mam rajš malo več gripa pa stabilnosti na račun kilometrine. res pa je, da če bi delal večinoma daljše fure, bi iskal v razredu ali dveh manj športnih gumah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to, kako je z višino Z-jev(stari in novi). V šoli vozim ER-6N pa mi je ravno pravi(170cm)?

 

Ja js sm bol k balerina :P

dosežem do tal, sam ne s celo nogo (mam 170 cm)... tko da mam občasno težave premikat to težko kravo :wacko:

 v aš sem imela xj6n (ima približno isto višino kot er6n) in sem imela ful problemov ker mi je na relaciji hotla kr noga zaspat, sem mela čist mravlinčasto (toliko nižji motor in tok bolj pokrčene noge med vožjo... ) Z je pa lih tok višji da nimam problemov glede tega. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm bol k balerina :P

dosežem do tal, sam ne s celo nogo (mam 170 cm)... tko da mam občasno težave premikat to težko kravo :wacko:

 v aš sem imela xj6n (ima približno isto višino kot er6n) in sem imela ful problemov ker mi je na relaciji hotla kr noga zaspat, sem mela čist mravlinčasto (toliko nižji motor in tok bolj pokrčene noge med vožjo... ) Z je pa lih tok višji da nimam problemov glede tega. :OK:

 

Hvala :). Torej pade Zekane  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Tko da ja, zanimivo bi blo vidt Z.je obute v kaj drugega, pa da vidim dejansko koliko kilometrov kdo naredi. Ker metat gumo stran, ki je naredila 4kkm in ki ima ob robovih še mesa za cel piknil je zame totalna bedarija....

 

bok

Se kr strinjam

 

sam mam gor  BRIDGESTONE BT021, po cesti itak ne dirkat  tako da upam na veliko prevoženih kilometrov ... bomo pa vidli kako bo. Sm pa pričakoval da bo melo več lastnikov Bridgestone gor pa nevem... nism veliko prebral na tem forumu v tej temi o tej gumi ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GUME gume kerekoli samo michelin ne...

 

pa nikoli bil na dirkališču in motor je imel samo 100 HP

 

post-2246-0-51958700-1369937258_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj sam se peljeta dva ;)

 

Ker ta tvoj stavek je zdej zvenel, kot da si rekreativni dirkač ;)

 

Mam jaz eno par let staro gumo v skladišču, ti jo šenkam, je že tak trda, da se tud obrablja več ne  :grrr

 

Ne mislu sm da men ena "vzrdžljiva" guma ne zdrži 10k km tolk kot drugim, ker mam sm po sredin pobrano :S, mogu bi met na sredini neko super trdo zmes, ob straneh pa ultra soft, pol bi bla obrana enakomerna :)

 

a pozna kdo še bolj vzdržljivo kot roadsmart? :)

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam Metzeler M5 in sem zadovoljen. Vzdržljiva dobro drži tako na suhi kot mokri podlagi. Itaq je pa to najbolj odvisno od stila vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam Metzeler M5 in sem zadovoljen. Vzdržljiva dobro drži tako na suhi kot mokri podlagi. Itaq je pa to najbolj odvisno od stila vožnje.

 

Vsi govorite samo o nekih vzdržljivostih, prosim še številke, ker zame je vzdržljivost 8 000km  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr večer klapa :)
Kr mam lih Z-ja bom prašu kr tuki za mnenje.
Glede na spodnjo sliko če se je pametno še vozit kšn kilometr al rajš takoj zamenjat gumo? Zgleda kukr da bi jo kdo prerezu sam se je zgodilo to med vožnjo in sm opazu kumi pol ku sm domou pršu :)

Hvala za odgovor. 

2013-05-30-222658.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ne bi glih strinjal, čeprav sem včasih tut sam tako mislil. dokler nisem sprobal gp racer, mi je bila sportsmart odlična. no, sej odlična je še zdaj, samo gp racer je pa v vseh pogledih razen obrabe še za razred višje.

 

sam bom še en komplet gp racerja zradiral, pol mam pa že diablo supercorso pripravljeno, pol pa vidim. če bo kilometrina izrazito manjša od sportsmart ipd, pol grem nazaj, če bo pa razlike za ne vem, cca 1000KMjev, pol pa ostanem. 

No ti bom drugače probal predstavit kaj sem mislil,pa ne da te kaj učim,sam takole jaz vidim......

Na KTM 990 sem imel gor kramparce Hajdenau,no velika večina hudih dirkačev v narekovajih,ki morajo imeti najboljšo pnevmatiko mi tud blizu ne pridejo.......ne vem kako bi povedal,da se ne bi slišalo kot hvala,res ni to moj namen!!!!

No skratka,če men 220kilsko kravo drži kot pribito v ovinku in na kolenu res ne vem zakaj bi kdo dajal gor pnevmatiko,ki je 15 razredov boljša,zakaj,če bi že Konti Road ne Sportattack povsem zadovoljivo opravila svojo nalogo,tega ne razumem,razen tega mogoče da se pa pohvali da je z gumo naredil pa sam 3000kmh.Prav tako bi naredil s tako gumo tudi čisti amater,sam ,da bi pri njemu bla pobrana bolj po sredin.

Ista pesem je z GSA ki je pa 260 kilska mrcina in ma gor Conti Trailattack,še razred slabša cestna pnevmatika kot Roadattack,a pesem ista.....gledajo me v hrbet :grim

No pa povej HyperJack a sem se kej zlagal :P

Danes za normalno,no pa naj bo ,malo hitrejšo dinamično vožnjo,skoraj ni več slabe pnevmatike,materiali so dobri in potrebe za neko super hudo športno pnevmatiko,ki jo tudi slučajno ne moreš izkoristit ni potrebe.

Smo pa različni kar je prav :) Jaz tud kupim motor z vso možno opremo,ki je kasneje polovico sploh ne potrebujem,sam se tega zavedam in delam iz gušta. Narobe pa je da si amater ki ma za sabo nekaj 1000km omisli najboljšo superduper gumo ki jo niti slučajno ne bo izkoristil a je prepričan,da je predober za kakšno cenovno bolj ugodno :P  :Din primerno. 

Nč zdej grem pa pogledat če je še kakšna oprema za moj motor,ki je še nimam gor :P  :lol1: tok zaradi teže,rabil jo itak ne bom :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr večer klapa :)

Kr mam lih Z-ja bom prašu kr tuki za mnenje.

Glede na spodnjo sliko če se je pametno še vozit kšn kilometr al rajš takoj zamenjat gumo? Zgleda kukr da bi jo kdo prerezu sam se je zgodilo to med vožnjo in sm opazu kumi pol ku sm domou pršu :)

Hvala za odgovor. 

 

 

Zgleda kar globoko... Kaj je pa tista siva zadeva v gumi?

 

Če ne pa en burnout naredi, da zradiraš "ureznino" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja saj se da gumo prav lepo obrabit po celi širini! Sicer  ni glih po dratih  :) bi bla še za čez kašen ovinek ampak ni  vredno reskirat glave zaradi tega da bo pa guma do konca  brez profila! Gre pa za qualifajerco ,da pa o sprednji ne govorim k je bla pa kot stožec,in se počasi ni dalo peljat  ker si mislil da bo motor šel po tleh :) so pa na koncu  gume vidle kar veliko km-jev po AC

https://www.dropbox.com/s/eot374mrs3u1534/guma%201.jpg

Popravljeno . Popravil klopko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!