Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Maš kak poseben razlog za prodajo? Če se prav spomnim si ga šele kupo? 

če ni skrivnost seveda..

Sigurno se preveč zvija :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Potem sem se peljal nazaj domov in se je sprva ta zvok še dvakrat ponovil, obakrat po neke 2 3 sekunde. Obakrat ko sem spustil gas. Potem se pri obratih do 5k ni več ponovil 10km do doma. Siguren sem da nisem nič povozil, s ketno je vse vredu, gume so polne, tako da res nimam pojma kaj bi to lahko bilo? Če je kdo slučajno že imel podoben problem, da nebom jutri pol motorja razdrl za brezveze.

 

 

...napenjalec verige na odmični gredi?

... pri meni je bilo nekaj podobnega na začetku sezone z slabim akumulatorjem in mrzlim oljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hala vsem za odgovore, izkazalo se je da je bil samo eden od vijakov, ki držijo krivine na agregat, vibracije pa so povzročile tak smotan zvok. Zategnil in spet prede tko kot mora :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hala vsem za odgovore, izkazalo se je da je bil samo eden od vijakov, ki držijo krivine na agregat, vibracije pa so povzročile tak smotan zvok. Zategnil in spet prede tko kot mora :)

No tako,sem bil najbližje :010  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo na homologiral smernike na svojem Z-jcu,seveda tisti ki ste jih zamenjal? Kje se da obit papirje da bi to izvedu,sem ze vse zivo pregooglal pa nisem dobil :( ,bil bi vesel ce bi dobilkasno resitev.

moj odgovor je enak kot od 

Cofko Cof

 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kak poseben razlog za prodajo? Če se prav spomnim si ga šele kupo? 

če ni skrivnost seveda..

hm posebni razlog če se malo pošalim sm par minit užival, 14 dni bom v jeseni doma pa celo življenej bom najebal:) družinske obveznosti in pomankanje časa za vožnjo....... drugih razlogov nimam, motor dela brezhibno...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

 

Mogoče kdo ve za kakšnega dobro ohranjenega z750/1000, l. 07-09? :)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da še kje drugje blokirat motor, po možnosti v bližini 03 regije? Yogi v Velenju kljub temu, da je pooblaščen za Kawasaki motorje, tega ne opravlja. Zaenkrat vem torej samo za Šterna v Kranju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da še kje drugje blokirat motor, po možnosti v bližini 03 regije? Yogi v Velenju kljub temu, da je pooblaščen za Kawasaki motorje, tega ne opravlja. Zaenkrat vem torej samo za Šterna v Kranju.

moto mirči v konjicah, sam js ti ga ne priporočam. mene je nategvau z blokado pa pošteno olupo... naredo je pa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da še kje drugje blokirat motor, po možnosti v bližini 03 regije? Yogi v Velenju kljub temu, da je pooblaščen za Kawasaki motorje, tega ne opravlja. Zaenkrat vem torej samo za Šterna v Kranju.

Elisa Domžale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno imam na voljo dva para nastavljivih ročic za Z1000 07-13 ter Z750R 11-12!! Za slike me lahko kontaktirate. Za motosvetovce cena 55€...barva je temno siva in kawa zelena!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tole tak normalen zvok motorja? Tisto piskanje zraven je normalno? Sliši se mi tako, kot če nekje zrak uhaja ven pod pritiskom. Zdej ne vem kolk je to možno na motorju oz. kje bi to lahka bilo, ampak zvok se mi zdi tak.  :mellow:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi lahko bilo? Ko hočem komu dopovedat kaj čujem sploh ne ve, ker se res ne sliši tako očitno, kot se tu na posnetku.

 

Malo bolj obsežno:

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gasper povej s kje pribljižno prihaja zvok. Možnosti je več lahko ti kje pri gumah od karburatorjev vleče zrak tesnilo od glave, lahko bi bila odvita svečka, lahko ti avspuh pušča,... možnosti je ogromno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi lahko bilo? Ko hočem komu dopovedat kaj čujem sploh ne ve, ker se res ne sliši tako očitno, kot se tu na posnetku.

 

Malo bolj obsežno:

Motor pa deluje tako kot prej ko še ni imel dodatnega trobila v orkestru? Štand gas ,pospešek......vse isto kot prej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi lahko bilo? Ko hočem komu dopovedat kaj čujem sploh ne ve, ker se res ne sliši tako očitno, kot se tu na posnetku.

 

Malo bolj obsežno:

 

Kaj pa bi lahko bilo? Ko hočem komu dopovedat kaj čujem sploh ne ve, ker se res ne sliši tako očitno, kot se tu na posnetku.

 

Malo bolj obsežno:

bi rad pomagal..al nevem zakaj mi noče predvajat ?  :eek:  -.-"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem ravno včeraj kupil, tako da niti ne vem iz kakšnih vse zvokov naj bi bila simfonija sestavljena :) Mi je pa to piskanje res izstopalo. SpiZek mi je poslal PM, da je lahko zaradi pritiska v tanku in res..ko sem odprl tank med tem, ko sem imel motor prižgan, sem opazil, da piskanje očitno res prihaja iz notranjosti tanka. Ampak dvomim, da je zaradi pritiska. Mislim, da je zvok isti kot ko daš kontakt..bi lahko bila bencin pumpa?

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem ravno včeraj kupil, tako da niti ne vem iz kakšnih vse zvokov naj bi bila simfonija sestavljena :) Mi je pa to piskanje res izstopalo. SpiZek mi je poslal PM, da je lahko zaradi pritiska v tanku in res..ko sem odprl tank med tem, ko sem imel motor prižgan, sem opazil, da piskanje očitno res prihaja iz notranjosti tanka. Ampak dvomim, da je zaradi pritiska. Mislim, da je zvok isti kot ko daš kontakt..bi lahko bila bencin pumpa?

poglej če ti kje tam med izpuhi in cilindri da ti kje mimo kaj ne gre..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem ravno včeraj kupil, tako da niti ne vem iz kakšnih vse zvokov naj bi bila simfonija sestavljena :) Mi je pa to piskanje res izstopalo. SpiZek mi je poslal PM, da je lahko zaradi pritiska v tanku in res..ko sem odprl tank med tem, ko sem imel motor prižgan, sem opazil, da piskanje očitno res prihaja iz notranjosti tanka. Ampak dvomim, da je zaradi pritiska. Mislim, da je zvok isti kot ko daš kontakt..bi lahko bila bencin pumpa?

če piska v rezervarju potem je pumpa od bencina ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je tako piskanje te pumpre normalno? 

Sedaj, ko sem prišel iz 2t aprilie, kjer sem moral biti pozoren na vsak zvok malo bol čudne frekvence, bom mogoče malo preveč paničen pri tem motorju. :P No, sploh sedaj na začetku, ko sem ga ravno kupil.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pumpa ima sigurno en svoj zvok, ki se ga da slišat če si pozoren. Zvok se glede na obrate ne spreminja, tko da če motor gre normalno, ne cuka itd. potem bi se jaz vozil naprej. Isto mene prehod iz aprilije 125 mal bega, ker se mi je v 100km furah zamenjal 5 različnih zvokov ven iz mašine. :D Če ima kakšen kolega Zja al pa ninjo, poslušaj še pri njemu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pumpa ima sigurno en svoj zvok, ki se ga da slišat če si pozoren. Zvok se glede na obrate ne spreminja, tko da če motor gre normalno, ne cuka itd. potem bi se jaz vozil naprej. Isto mene prehod iz aprilije 125 mal bega, ker se mi je v 100km furah zamenjal 5 različnih zvokov ven iz mašine. :D Če ima kakšen kolega Zja al pa ninjo, poslušaj še pri njemu?

meni na 636 nič nikjer ne piska..no na aprili 125 mi tu pa tam je kaj tudi hehe :D

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!