Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

 

Moje sem menjal pri 15k km. Sedaj imam gor EBC-jeve za 58€. Ne občutim neke razlike...

   

O, živjo! :)

Samo če bomo Z-jevci spredaj... :)

ja lahko ste ..zakaj pa ne  :closedeyes: =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko ste ..zakaj pa ne  :closedeyes: =)

Ne vem če bom zdržu zadi :blush:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje če tebe z750 zdrži zadaj :)

To ni vprašanje to je dejstvo....ne zdrži :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

240 eur z 50% bonusom ao, ao+ in asistenca, brez popusta za neodjavo, pri triglavu. V praksi to pomeni, da bo motor registriran pol leta - strošek 120 eur. Letos sem bil presenečen, ker se je zavarovanje znižalo na račun paketov. Agent mi je združil pakete zavarovanj vseh družinskih članov, vsaka polica prinese dodatni popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 z ao+?

Ao + nezgodno za oba + zelena karta. Z vsemi popusti znese 166€. 35€ je pa podaljšanje vozniškega in registracija.

Zavarovan/registriran je za celo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ao + nezgodno za oba + zelena karta. Z vsemi popusti znese 166€. 35€ je pa podaljšanje vozniškega in registracija.

Zavarovan/registriran je za celo leto.

pri grawe 172€ z vsemi popusti z AO+ , kar je bistveno drugače, kot samo nezgodno zavarovanje voznika in potnikov. + cestnina!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

240 eur z 50% bonusom ao, ao+ in asistenca, brez popusta za neodjavo, pri triglavu. V praksi to pomeni, da bo motor registriran pol leta - strošek 120 eur. Letos sem bil presenečen, ker se je zavarovanje znižalo na račun paketov. Agent mi je združil pakete zavarovanj vseh družinskih članov, vsaka polica prinese dodatni popust.

na neodjavo bi tud blo pol 120

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem lahko ponudim komplet nastavljivih stopalk: izvedba stopalk za Z.ja je vidna na slikah dve strani nazaj...na voljo črna, zlata,modra, natur aluminium

Po želji tudi za ostale motocikle.

 

 slikca2.jpg

 

zx-6r-09-u-f.jpg

 

gsx1000r-2.jpg

 

gsx1000r-3.jpg

 

lp

€ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

siks, bistveno drugace je v ceni pa takrat ko nucas AO+ (v 10letih niti enkrat)

z ao+ 172€ brez ao+ cca 100€. razlika pri izplačilu v primeru težjih poškodb za en motor. upam, da nikoli ne bom rabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na neodjavo bi tud blo pol 120

za neodjavo mi je zračunal okol 230, neodjava je -20%, je pa po moje tud tuki upoštevan popust na novo polico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

 

razmišljam o prodaji mojega Zjčka...letnik 2008 svež servis, nove gume, metzeler m5...lep...koliko ga naj cenim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

 

razmišljam o prodaji mojega Zjčka...letnik 2008 svež servis, nove gume, metzeler m5...lep...koliko ga naj cenim???

Čim več :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons mi ga je Z mal balinal in sicer: peljem se v 5 prestavi enih 70, enakomerno gas držim in je začel iz spodnjega dela motorja prihajat nek čuden zvok, kot naprimer ko pesek meče v pleh ali če bi nalil vodo na vroč avspuh, neko tako sikanje/pokanje. Takoj sem stisnil sklopko in ustavil. Temperatura je bila okrog 80C, tekočine ni nobene ven vrglo, olja je lih prov, vozne lastnosti, prestavljanje, zaviranje, karkol se niso nič spremenile, prižgala se ni nobena lučka. Na prvi pogled (ker je bila tema bom jutri naprej študiral), avspuh izgleda zašravfan, nič ne fali, prav tako noben del motorja ni masten ali karkoli, tako da kiler tudi ni spustil nič. Potem sem se peljal nazaj domov in se je sprva ta zvok še dvakrat ponovil, obakrat po neke 2 3 sekunde. Obakrat ko sem spustil gas. Potem se pri obratih do 5k ni več ponovil 10km do doma. Siguren sem da nisem nič povozil, s ketno je vse vredu, gume so polne, tako da res nimam pojma kaj bi to lahko bilo? Če je kdo slučajno že imel podoben problem, da nebom jutri pol motorja razdrl za brezveze.

 

hyperjack komentarje o zvijanju oz. o vsem lahko obdržiš zase, nebom nič jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je to dogajajo na XJR samo ne sledim več, če se mi še. Nikoli nisem potegnil končne črte kaj bi to bilo. Pojavaljajo se mi je tam na cca. 3400 obratih. Zadeva je zvenela kot da bi dve poločevini skupaj udarjal. Zvok je prihajal iz motorja in vedno pri pospeševanju in to samo v določenem območju obratov. Mislim, da je to sklopka - lamele oz. vzmeti od sklopke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je sam kakšen vijak popustil ki je privijačen na kakšen plehnat del in ob določenih obratih stvar zavibrira,samo na glas razmišljam,ker takšen problem sem imel sam................odvijačil se je vijak na strehci za verigo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo na homologiral smernike na svojem Z-jcu,seveda tisti ki ste jih zamenjal? Kje se da obit papirje da bi to izvedu,sem ze vse zivo pregooglal pa nisem dobil :( ,bil bi vesel ce bi dobilkasno resitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih. Papirje so mi pa iz Louisa poslali. Tam so bili smerniki tudi kupljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!