Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Mam eno vprašanje za voznike Z-750 S. Pri približno 7-8000 obratih se mi pojavi nekašen kovinski zvok kot da bi bilo nekaj odvito.Potem ga ne slišim več-verjetno zaradi hrupa od čelade.Ali ima gdo podobne izkušnje?Kolegi me prepričujejo da je to resonanca pa bi vseeno rad vedel če je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno slišim tudi jaz, ne se obremenjevat, verjetno je res kakšna resonanca, lahko pa omeniš na servisu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Z 750 S . V user manualu piše da naj bi bilo vzmetenje nastavljeno za cca 68 kg težkega motorista. Sam imam cca 88 kg....kar je 20kg več. Glede na to da sem opazil da mi včasih motor

" zaplava" kaj mi priporočate. Nastavitev zadnjega amortizerja bolj na trdo?...ali povečati rebound...ali oboje? Hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Z 750 S . V user manualu piše da naj bi bilo vzmetenje nastavljeno za cca 68 kg težkega motorista. Sam imam cca 88 kg....kar je 20kg več. Glede na to da sem opazil da mi včasih motor

" zaplava" kaj mi priporočate. Nastavitev zadnjega amortizerja bolj na trdo?...ali povečati rebound...ali oboje? Hvala in lp.

oboje ...

preload: glede na razliko v teži,

rebound: dodaj samo toliko kot je potrebno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje za voznike Z-750 S. Pri približno 7-8000 obratih se mi pojavi nekašen kovinski zvok kot da bi bilo  nekaj odvito.Potem ga ne slišim več-verjetno zaradi hrupa od čelade.Ali ima gdo podobne izkušnje?Kolegi me prepričujejo da je to resonanca pa bi vseeno rad vedel če je to res?

Že v testnih zapisih je bilo rečeno, da motor povzroča vibracije pri nekje med 7-8.000km, v praksi se to izkaže kot resnično...Dodaš gas :yea2: in vibracije prenehajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste me pomirili :OK: .Tko da bom zdej obrate skoz držu nad 8000 :grim !!

Važno je zmagati severnega medveda!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fedr je nastavljen na trše ...motor se pelje odlično!!Sam še akrapoviča nataknem...sam ne vem kerga. A mate kak predlog?

SP series street legal :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se od toplote mašine segreje bencin v rezervoarju in bolj pospešeno izhlapeva in pol malo smrdi. :hmm:

Je pa občasno ameriškim policajem bencin v rezervoarjih zavrel, ko so se s Harliji po polžje v paradi vozili. :blush:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ror je naročen.

P.S: A je to normalno da ko po vožnji motor parkiram v garažo ta začne v 10 min smrdet rahlo po bencinu??

kolk gnarja boš pa dal za ror?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S: A je to normalno da ko po vožnji motor parkiram v garažo ta začne v 10 min smrdet rahlo po bencinu??

Je, ta vonj najvrjeneje prihaja iz auspuha in ne direkt iz mašine. Se nimaš kej bat je vse OK. Če hondi diši po bencinu lahko tudi kawi in ne bo nč narobe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Davno nazaj tudi pri mojem ZR-7, ko sem ga parkiral v garažo, je čez čas začelo piskati in smrdeti iz rezervarja......baje je topel zrak segreval posodo, pritisk v njej se je povečal ter tako so hlapi uhajali........ :BUA: ........mogoče je to pri japonarjih kul. Pri Ducatiju in Apriliji tega ni........ :lol: (Gizmo, pa ne se jeziti sedaj! :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Davno nazaj tudi pri mojem ZR-7, ko sem ga parkiral v garažo, je čez čas začelo piskati in smrdeti iz rezervarja......baje je topel zrak segreval posodo, pritisk v njej se je povečal ter tako so hlapi uhajali........ :BUA: ........mogoče je to pri japonarjih kul. Pri Ducatiju in Apriliji tega ni........ :lol:  (Gizmo, pa ne se jeziti sedaj!  :OK: )

Majo drugih slabih lastnosti dovolj, ne rabjo še tega, pa ne se jezit :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo svoje izkušne sem napisal. Mene osebno je motilo, da je cela garaža smrdela in da je rezervar, dokler se motor ni ohladil piskal piiiiiii....... :D

No, na servisu so rekli da je to normalno....tudi prav......oni že vejo.......kot ti glede italijanov..... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo svoje izkušne sem napisal. Mene osebno je motilo, da je cela garaža smrdela in da je rezervar, dokler se motor ni ohladil piskal piiiiiii....... :D 

No, na servisu so rekli da je to normalno....tudi prav......oni že vejo.......kot ti glede italijanov..... :yea1:

Kaj delaš pol v vodah motociklizma, če ti bencin smrdi?????? Vonj bencina je zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vonj bencina je zakon!

Ja ma ne u garaži :BUA: D prideš tje k te zadmfa u minuti d dihat ne moreš :grrr ne sej ni tko hudo. Meni mi mal iz auspuha smrdi, tko je blo tudi napisano, ne iz rezervarja.

Viggen nebom jezn, k vem in stavim čelo :slap: d tudi tebi smrdi iz kamina :grim iz rezervarja pa nobenmu ne more smrdet no :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!