Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pozdravljeni, tudi jaz sem lastnik črnega Z750 že skoraj eno leto in do sedaj, kaj naj rečem...vse ok in res vredu bike. Edina stvar ki pa me resnično moti je to, da ima prenizke tačke, katerih imam še zelo malo. Zanima pa me, če mogoče kdo ve kje bi lahko kupil nastavljive in pa da ne stanejo ravno 50.000 sit ali več, kar je čisto preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima pa me, če mogoče kdo ve kje bi lahko kupil nastavljive in pa da ne stanejo ravno 50.000 sit ali več, kar je čisto preveč...

Evo >KLIK<

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina stvar ki pa me resnično moti je to, da ima prenizke tačke, katerih imam še zelo malo. Zanima pa me, če mogoče kdo ve kje bi lahko kupil nastavljive in pa da ne stanejo ravno 50.000 sit ali več, kar je čisto preveč...

Mam isti problem na Fazerju. Jaz jih bom dvignil (35mm) in pomaknil nazaj (25mm)! Vse kar rabiš sta dva distančnika (pleh v obliki paralelograma s štirimi luknjami). Vse skupaj nardediš za jurja! :D

Če boš dvigoval pazi še na izpuh (ne vem kako visoko je na Z-ju) ampak je zoprno (nevarno), če zapne ob tla pred stopalko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo naredu več kot 20k kilometrov, zanima me, če motor kaže kakšne znake pokvarljivosti??? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej še, špricar bil v bolnici. Obljubljeno za začetek naslednjega tedna. Takoj ko bo, limam slike. Čist mal bo še treba počakat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se ne vozite vsi po felnah in da mi bo kdo znal pomagat. :) Zanima me, kakšne imate izkušnje z gumami. A je BT 012 res po cca. 4000km na nuli? Kaj in zakaj priporočate?

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se ne vozite vsi po felnah in da mi bo kdo znal pomagat.  :)  Zanima me, kakšne imate izkušnje z gumami. A je BT 012 res po cca. 4000km na nuli? Kaj in zakaj priporočate?

lp DTW

Jst mam slabih 7K prevoženik kilometrov, pa mislim, da bo zdržala še kakšnega jurja km, tudi KeC jo je mel mislim, da prek 8K km, zdej ima pa Pirelli Diablo in morm rečt, da ko sm se vozu za njim, se vidi da je guma odlična, no pa sej bo ziher kej sam pokomentiral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam slabih 7K prevoženik kilometrov, pa mislim, da bo zdržala še kakšnega jurja km, tudi KeC jo je mel mislim, da prek 8K km, zdej ima pa Pirelli Diablo in morm rečt, da ko sm se vozu za njim, se vidi da je guma odlična, no pa sej bo ziher kej sam pokomentiral...

Kot je rekel Urqlle meni je zdržala dobrih 8000k. Videl sem tudi Z-jevca ki mu jo je uspelo po robovih zlizati do platna po manj kot 2k kilometrih. Je pa res da je moja večinoma trpela dokaj lepo in ne preveč agresivno vožnjo. Za slednjo sem si sedaj omislil :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vama za odgovore. Sem na nekem nemškem forumu prebral, da so fantje pri cca 4000km že menjavali gume. Da bi bili neki strašni ganjači se mi ni zdelo, saj jih je večina omenjala, da so pozneje montirali vse različne touring gume na motorje. Kje so se vozili mi sicer ni jasno, glede na vajina odgovora, pa mora bit BT 012 zadovoljiva guma za naše ceste. Ko se srečamo, pa rečemo kako :beer2:

hvala DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na svojem Z-ju orig. bridgeston gumu zlizu v nekje pri 4000. Od takrat uporablam samo dunlop 207rr...super se drži ceste...drži pa mi cca 8000 km (všteto mobikrog)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na svojem Z-ju orig. bridgeston gumu zlizu v nekje pri 4000. Od takrat uporablam samo dunlop 207rr...super se drži ceste...drži pa mi cca 8000 km (všteto mobikrog)

Nevem kako ti jo uspel zlizat tko hitro, ne bom reku, da jo jst šparam, vendar se povečini vozim naravnost, no ne pretiravam v ovinkih in je guma po slabih 7k km, še kr solidno ohranjena, bo pa naslednja guma definitivno druge firme, spogledujem se z dunlop!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vas večina vozi samih ali v dvoje? Bi si znal predstavljat, da je pri vožnji v dvoje guma po 4000km na platnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma je na platnu po 4000km predvsem zaradi neumne in agresivne vožnje. Tudi meni so na 600tki gume manj držale kot na tisočaku, pa se vozim zdej dosti hitreje. Bom vam pa letos tudi sam lahko povedal kok držijo gume na Z-ju in sigurno bo to vsaj 6000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave vsaj zase in za Urqlla lahko rečem da večinoma sama. Kar pa se obrabe tiče pa je tko kot je rekel bladzo, odvisno od vožnje. Če ne štartaš vsakič tako da se kadi zna držat dlje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tko. Danes nrdila prvo furco na tem motorju. In morm rečt.... totalno nor občutek :kva2: :kva2: . Tak feeling je, kot bi sedela na biciklu :grim . Se pravi, tolk na easy ga je vozit, da ne bo pomote :grrr .

Tko da morm vse lastnike Z(a)jčkov pohvalt!! Imate noro dobr motor :grim :kva2:

:krneki:

btw: ima kdo mogoče kak drug zadek gor, da ni originalen? (tablica in žmigovčka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, da ne boš pol razočarano ugotovila, da si mokra(po hrbtu), da ne bo pomote, ker je že original bolj kot ne za silo uporaben pri dežju, tako da si ne predstavljam kako je,će daš kr tisto za tablco gor, po mojem si usran do vrata! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, da ne boš pol razočarano ugotovila, da si mokra(po hrbtu), da ne bo pomote, ker je že original bolj kot ne za silo uporaben pri dežju, tako da si ne predstavljam kako je,će daš kr tisto za tablco gor, po mojem si usran do vrata! :?

Ni blo tko hudo, no :slap: , do vratu nism bla usrana :grrr (upam, da bo poletje z veeeliiiko sooonca ) . Sam žmigovčki me mal motijo, ker ne štrlijo ven, ampak so pritrjeni na zadek (spodaj), le-ti pa so premalo vidni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!