Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

@ Klmn ... ta je glih zate ko si vedno daješ k srcu tko pedantno zrihtat vse. Na temu pa bi porabu ene pol leta ane? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zelo navdušen sem bil nad temi pokrovčki za hladilnik.....malo manj potem ko sem izvedel za ceno..150 eur.

post-1830-1105954444_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil punK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti stol zgleda zelo dobro. Je pa problem tudi s temi plastikami na hladilniku. Kot tiste od Ermaxa so tudi te preveč ovalne za motor z tako ostrimi linijami. Ma kaj ne morejo naredit enih dobrih plastik. Če je kdo zasledil kje na netu še kakšne dodatke naj da please linke. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale oranžen ima pa dobro plastiko gor. Nimaš mogoče informacije ali je home made ali pa se da kje dobiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z750 v ta motor je je moj oci cist zaljubu,tko da ce bo sreca bo ze ta let pokal na dvoriscu :OK: sam kok se ta motor dobr prodaja t tc-ju so mel dva pa so jih v 1nem tednu prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

He he zadevca je sedaj že pri meni. Prilepim slikco takoj ko ga pobarvam pa montiram. :OK:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Z tud mene zlooo :grim zanima, pa bi rad da mi kdo pove kako se je obnesel v enem letu voznje :hmm: .Mogoce, ce so se pojavile kaksne tezave, je kdo spremenu mnenje o z-ju,... :nono:

p.s. kaj pa izkusnje z novim S-om :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!