Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

ni zatikanje npr. pri povnem gasu, ampak ko spustim gas ni tistega občutka, kot da bi motor bremzal občutek je kot da bi še vedno držal malo gasa, s tem da če v tem trenutku malce premaknem ročico- dodam malce gasa, dobim ponovno občutek da motor bremza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima vaš nasvet glede izpuha...mogoče je že kje kakšna tema vendar je žal nisem našel. Bil sem 100% prepričan, da bom nabavil leovince gp pro, vendar ga žal ni več v prodaji, rabljenega pa tudi ne najdem nikjer...tako da me zdaj zanimajo vaša mnenja kaj kupiti?

 

 

Lp

 

 

Nevem sicer kakšen je tvoj buget, ampak meni je všeč HP corse. Verjetno ga bom namontiral na svojega drugo leto :)

 

8231666661_622da67657_o.png

 

Pr frendu sm vidu tazgale ..... :music4::OK:

 

dsc00041.jpg

Popravljeno . Popravil shibby
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima vaš nasvet glede izpuha...mogoče je že kje kakšna tema vendar je žal nisem našel. Bil sem 100% prepričan, da bom nabavil leovince gp pro, vendar ga žal ni več v prodaji, rabljenega pa tudi ne najdem nikjer...tako da me zdaj zanimajo vaša mnenja kaj kupiti?

 

 

Lp

Jaz sem kupil za mojega Zja izpuh storm gp iz italije preko ebay.it. to je enak izpuh kot mivv in ga delajo tudi v isti tovarni ampak za bolj ugodno ceno...ima pa tudi db kiler in se ga da homologirati. Cena 200 s poštnino,izgled in zvok bolano.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zablokeran je biu pa nism meu ceuga gasa :),pa se je verjetno umazanija nabrala.

 

P.S. bolš kokr pa da ti (italjanski) motor razpada med vožno :D

Najbl zih resitev je, da nazaj zablokiras :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je brez db Killerja sicer fajn ampak ziher fejst preglasno. se posebej za Avstrijo, kjer so fejst sitni....

poglej sc project, na 750 je lep  pa zvok tut top, podobn akrapotu, na mojem 1000 pa dva...super zvok in izgled...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, iščem kakšne lepe crash pade, k bi lepo pristajale na z-ja, pa zaenkrat nisem še nič pametnega našel. Ma kdo kakšen predlog?

Hvala

Naročil na ebayu, prevlečena s karbonom in se lepo ujamejo s črno barvo motorja. Glede na prikazno sliko pa predvidevam da imaš črnega, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil na ebayu, prevlečena s karbonom in se lepo ujamejo s črno barvo motorja. Glede na prikazno sliko pa predvidevam da imaš črnega, kajne?

PRosim slikaj, nisem še videl prevlečene z karbonom. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po izkušnjah ti povem, da ma oval zelo lep zvok, globok, podoben akrapoviču, pa še zgleda lepše pa cenejši je...gp bo pa po moje brez Killerja preglasen.drugače pa zelo dobra izbira. kvaliteta je na dokaj visokem nivoju.

sam mam na Z1000 par :-) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po izkušnjah ti povem, da ma oval zelo lep zvok, globok, podoben akrapoviču, pa še zgleda lepše pa cenejši je...gp bo pa po moje brez Killerja preglasen.drugače pa zelo dobra izbira. kvaliteta je na dokaj visokem nivoju.

sam mam na Z1000 par :-) 

GP je zakon..Lepši in boljši zvok, vsaj na tisočaku..Aja pa ne z-ju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

20141002183542.jpg

20141002183553.jpg

20141002183549.jpg

20141002183547.jpg

z DB killerjem.

https://www.youtube.com/watch?v=m91sGi9Ksbo
 
In brez DB killerja  tatice_06.gif
https://www.youtube.com/watch?v=YovHhZSbbNA&list=UUz9D-QpuP4F9P2ZuGoK82Pg
 
 
Lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!