Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Sj se nebom vozu brez...mogoče tu pa tam, pa še to samo tukaj pri nas  .)

 

Lp

Zelo lep izpuh, zvok se mi zdi enak kot na mojem gp ju. Kakšna je pa cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

415€ z poštnino vred. Sem pa že uredil homologacijo, tako da je zdaj vse legalno  :OK:

 

Naj pocen, je pa glasen :OK: ...cofko ma že ulafanga, brez db killerja, je pa itak za alarme prožit na avtomobilih :OK:

 

Se moram pohvalit letos je bilo toliko sonca da sem celo naredil 1000km ( Z.jko je sam za ob sončnih dnevih :grim )

 

Komaj čakam, da bo hiša, da ga parkiram v dnevno sobo ob kamin :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol boš pa k tale dec...  :grim

5e286bc92e826eaef3f3e9df3a67587c.jpg

 

Niti blizu...nikol ne bom mel plejstejšna, ker se mi to zdi totalna potrata življenja, prav tako ne bom mel mačke ker se mi zdijo, da so hinavske...usnjene sedežne tudi ne prebavljam....ker sem štromar bo sound sistem ugrajen v steno in ne tak hojladrija kot ga ima toti tipson...pa moped, more bit na stojalih, da ga lahko še vsake toliko opereš spoliraš, pa se odpelješ na servis olje zamenjat, hehehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

20141002183549.jpg

 

Madona, se pa sveti :) Sem že pozabil kako zgleda nov in nič skurjen... Edino nalepke pa nisem dal gor, ker mi je več ali manj res ogabna...

 

Eno vprašanje... Kje si nabavil stopalke?

 

Lp, Cofko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, se pa sveti :) Sem že pozabil kako zgleda nov in nič skurjen... Edino nalepke pa nisem dal gor, ker mi je več ali manj res ogabna...

 

Eno vprašanje... Kje si nabavil stopalke?

 

Lp, Cofko!

 

Stopalke so original od Z750R.a ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo izkušnjo glede sklopke na Z 750 2004 in sicer koliko zdrži.....

 

Kdo ve da bi jo kdo menjal in pri koliko km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mojemu 2005L, pri 52.000km še normalno dela brez kakršnega koli servisa .... Če se NE pelješ po zadnjem :D zdrži... pomoje max do ene 75.000km .... veliko je odvisno od lastnika kako se pelje... je pa nekaj strani nazaj nekdo na tem forumu menjal in dal tudi kar nekaj fotk zravn če se dobor spomnem (pred ene pol leta)... 

Popravljeno . Popravil ANCIENT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo izkušnjo glede sklopke na Z 750 2004 in sicer koliko zdrži.....

 

Kdo ve da bi jo kdo menjal in pri koliko km?

Sklopka se lahko obrabi enako kot pri avtu enim dedkom jo uspe skurit v 50k km enim pa zdrži 500.000km.

 

Če ti morda drsi probaj prvo jo odtegnit malo "zajlo" pri ročki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Eno vprašanje bi mel za tiste ki ste že zamenjali sprednje vzmeti..namreč kupil sem progressivne vzmeti pa zdaj nevem katiri del vzmeti gre gor?

Al tisti bolj na gosto navit al redkejši del?

Hvala za pomoč

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mi lahko kdo predlaga kakšen lep bugspoiler. Sem že kar nekaj prebrskal po netu pa se nekako ne morem odločiti. Ali mi ni všeč, ali pa je slikan tako od blizu da ne vidim kako se dejansko ujema z motorjem... No lahko da jaz kompliciram… :)

Hvala za nasvete. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mi lahko kdo predlaga kakšen lep bugspoiler. Sem že kar nekaj prebrskal po netu pa se nekako ne morem odločiti. Ali mi ni všeč, ali pa je slikan tako od blizu da ne vidim kako se dejansko ujema z motorjem... No lahko da jaz kompliciram… :)

Hvala za nasvete. Lp

kompliciras brez veze
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mi lahko kdo predlaga kakšen lep bugspoiler. Sem že kar nekaj prebrskal po netu pa se nekako ne morem odločiti. Ali mi ni všeč, ali pa je slikan tako od blizu da ne vidim kako se dejansko ujema z motorjem... No lahko da jaz kompliciram… :)

Hvala za nasvete. Lp

 

Tako na hitro:

 

POHAJAČ: Slo proizvod, poliester, kvalitetna izdelava, cenovno dostopen, vizualno neupadljiv, za moje pojme malo kratek.Na starem letniku Z.ja je lep

ERMAX: Francosko poreklo, ABS kvalitetna plastika, končni izgled za moje pojme najlepši, ni pa poceni

PUIG: Tudi ni slab, vendar v živo ga še nisem videl

OEM Kawasaki: lep, original je drag, je pa velika prednost, da obstaja veliko ponaredkov, cene kopij veliko bolj dostopne

 

itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kompliciras brez veze

Ma prav... na koncu ugotoviš da ta "mini blatnik" sploh ni tako uporaben, (sam sm ga kupil zato, da bi si olajšač čiščenje, (ker se vozim tudi po dežju) pa ti dejansko vseeno zmeče čez in spodaj itd... tako da ni velike razlike).... če ga dobiš za kakšen soliden denar in če ti je všeč od daleč je to to... da pa daš 300eur in ugotoviš, da je itak samo za šminko je pa brezveze. Je pa res, da so cene pretirane, za moje pojme, kar je več kot 100eur za tak kos poliestra je apsolutno preveč. Sicer pa vsak ve za sebe, če si pripravljen veliko plačat lahko dobiš tudi iz tujine (poglej na ebay, so dragi in poceni gor) itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma prav... na koncu ugotoviš da ta "mini blatnik" sploh ni tako uporaben, (sam sm ga kupil zato, da bi si olajšač čiščenje, (ker se vozim tudi po dežju) pa ti dejansko vseeno zmeče čez in spodaj itd... tako da ni velike razlike).... če ga dobiš za kakšen soliden denar in če ti je všeč od daleč je to to... da pa daš 300eur in ugotoviš, da je itak samo za šminko je pa brezveze. Je pa res, da so cene pretirane, za moje pojme, kar je več kot 100eur za tak kos poliestra je apsolutno preveč. Sicer pa vsak ve za sebe, če si pripravljen veliko plačat lahko dobiš tudi iz tujine (poglej na ebay, so dragi in poceni gor) itd...

 

Govora je sicer o bugspoilerju in ne hugger spoilerju. Je pa tako, da zadnji blatnik ima samo to funkcijo, da umazanija izstopa pri zadnjem delu motorja in ne da gre vsa ta umazanija po zadnjem fedru in po mašini...tudi peska ne nič. Imam blatnik že skoraj od novega motorja, pa če ga pogledaš v predel kjer je feder , bi mislil, da je nov motor =), feder brez praskic, kaj da bi bilo šele speskano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma z more met bug spojler ce ne mu neki manjka in prav tako veljka za zadnji podblatnik.

s pohajacevim bug spojlerjem smo bili zadovolni s podblatnikom pa ne najbolj, saj scitnik verige ni bil narejen prav naravnost in je odnasalo keten sprej po gumi.tako da je potem se ga odstranlo.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem prednje stojalo za mojega z-ja, če kdo ugodno proda oziroma kje dobit nek kvalitetn nosilec za pametno ceno

 

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!