Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Od letnika 07 dalje je zadnja roka iz alu litine, kar omogoča večjo togost, vendar na starejših tudi ni neke panike, če se voziš sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na stari xtx l.2006 ni bilo panike glede plavanja v ovinkih, dvor-kočevje je bila uživancija, v ovinkih si hitrejši kot na kakšnem sporttouring 600-taku (na ravnini te pa zgasne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to...Lastnik tega motorja pravi, da je to letnik 05 in da ga je on kupil takšnega., zanimivo, po slikah sodeč se mi zdi,da je to letnik 07 naprej..nisem pa še odšel na ogled motorja, kaj pravite? Kakšen izkušnje?

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6607051

Na tem motorju smo že cele znanost pogruntal in pod nobenim pogojem ni 05, kvecjemu vec tako kot si sam omenil. Plastike tud se ne ujemajo z nobeno barvno kombinacijo. Prav tako ta stil nalepk na plastikah nisem nasel nikjer.

Nekaj ne stima glih na tem motorju. Pomojem ni vse tko roznato, ali pac. En bo mogel reskirat pa se oglasit 1x.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja. Če pogledaš nihajko, stopalke, je letnik 07+. Tudi tako barvno kombinacijo sem že opazil na spletu, edino nalepko nad lučjo je odstranil. Tko da ne vem, zakaj piše 2005. Mrbit sploh ni pogledal v prometno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takšne barvne kombinacije ni bilo - bila je z rdečimi plastikami na tanku l.2010, vse ostalo je bilo črno, tudi sedež je bil sivočrn. Definitivno ni bilo tudi takšnih nalepk na plastikah na tanku. Za sedežem ni bilo rdeče kombinacije po l.2007.

moje mnenje je, da je to 2007 osnova s popravljanimi plastikami, skupaj pa je bilo nametano verjetno tisto, kar je bilo možno dobiti ali je bilo najceneje. Torej sedež in zadnja plastika za sedežem iz modela 2004-2007, stranske plastike na tanku od modela 2010, nalepke bogsigavediodkod. Vsak naj si misli sam, kaj je bilo delano s tem motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je napisal, da ga je taksnega ze kupil, sem pa blizu doma, tako da ga bom šel pogledat, ker me res zanima kaj je z tem motorjem.

(Še zmerj kupujm xtjko :) javite se :)

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je zadeva tako vroča...punca proda:

Slo poreklo, realni km, potrjena servisna.

p1030942.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Pozna kdo tega modela, ki odkupuje vse cenejse, dobro ohranjene xtjke, ta je ze druga, katero mi je speljal... na avtonetu se je prodajala za 2700, zdj jo pa kr prodaje za 3050. Očitno ma plan služit :) .

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6847719

ta se je pa prodajala na netu za 2400 ( tu nekje )

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6830498

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno motor, ki gre dobro v prodajo, ker je zelo vsestranski za uporabo, torej zelo "uporaben", predvsem mislim na xt 660 r.

Za dobrega 2 tisočaka dobiš nekaj zelo podobnega, kot ponuja veliki in dragi BMW GS...udobna vožnja za kamorkoli, brez omejitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi znalo bit - poglej malo po bikez.com, vendar se mi zdi da tudi na bikezu manjka kak letnik v prikazu.

evo, preveril, so bile te nalepke

Popravljeno . Popravil Barth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP! A bi mi kdo hotel povedat kaj moram naredit, da bi v moji prometni pisalo da ima motor 35kW in ne 35,30 kW?

Kaj se obremenjujes, naslednjič ko boš peljal motor na tehnični v Črnomelj, lepo reci, da ti izda novo prometno in da mora zapisat 35kW, ker v prometno se večinoma ne zapisuje decimalke... Zadeva osebno preverjena ;), ostalo se pa znajdi sam.

Aja pa se to, ze preden ga das na tehnicni moras osebi ki opravlja tehnicni reči glede zapisa 35kW, ker ko on enkrat podatke vnese v racunalnik je ze prepozno.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se obremenjujes, naslednjič ko boš peljal motor na tehnični v Črnomelj, lepo reci, da ti izda novo prometno in da mora zapisat 35kW, ker v prometno se večinoma ne zapisuje decimalke... Zadeva osebno preverjena ;), ostalo se pa znajdi sam.

Aja pa se to, ze preden ga das na tehnicni moras osebi ki opravlja tehnicni reči glede zapisa 35kW, ker ko on enkrat podatke vnese v racunalnik je ze prepozno.

Baš ti hvala! Bom sprobau pol ko bom registriral upam da mi rata ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmerj kupujm xtjko do eno 3200 ( realna cena :) od 2006 letnika.

 

2900€, prideš - poizskusiš - plačaš - odpelješ

 

img3161.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ima mogoče kdo za prodat nosilec za kovček, namreč doma ima kovček kappa 30l z ploščo rabil bi samo nosilec??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Mene pa zanima katere pnevmatike kej uporabljate na R variantah? Zanimajo me predvsem mnenja v rangu dunlop trailmax 65s, Metzeler torance,.. Oprijem asfalt, makadam?


Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!