Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Drugače, pa imam jst na motorju takšno luč, kot si ti dal link iz louis.de .... no izpod luči je samo en aluminij, ki hkrati drži še tablico.... luč pa drži ta aluminij in je prišraufana na tisto plastiko noter....se mi zdi...mogo bi točno pogledat, sam sem zdej v Portorožu pa nimam motorja tle....

tale z youtuba ko je dal brembo link, se je res poigral, je malo bolj kompaktno narejeno kot pri meni, vendar pod nizkimi obrati se pomoje vseeno trese....moje je čisto enostavno, nič varjeno, nič....samo zapigan aluminiji da drži tablico in pride pod luč, ki je prišrafuna na plastiko...... to je to....

Poleti moramo narediti kakšno xtx turco:P:P

LP

Definitivno sem zraven :)

fajn bi blo, ker nas je kar dost =) lepo bi nas blo videt :)

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače, pa imam jst na motorju takšno luč, kot si ti dal link iz louis.de .... no izpod luči je samo en aluminij, ki hkrati drži še tablico.... luč pa drži ta aluminij in je prišraufana na tisto plastiko noter....se mi zdi...mogo bi točno pogledat, sam sem zdej v Portorožu pa nimam motorja tle....

tale z youtuba ko je dal brembo link, se je res poigral, je malo bolj kompaktno narejeno kot pri meni, vendar pod nizkimi obrati se pomoje vseeno trese....moje je čisto enostavno, nič varjeno, nič....samo zapigan aluminiji da drži tablico in pride pod luč, ki je prišrafuna na plastiko...... to je to....

Definitivno sem zraven :)

fajn bi blo, ker nas je kar dost =) lepo bi nas blo videt :)

še lepš bi nas blu slišat :whistle: :whistle: ...jst sm zraven.....zdej pa še kar se tiče predelave zadnga konca jst bi dau če bi ratalu žmigovca nad izpuha(sam verejtnu sta prevelika)..nosilc za vse troje bi pa naredu iz enga kosa aluminija...zdej bo bl jeba kak vseskup odrezat tisto plastiko :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še lepš bi nas blu slišat :whistle: :whistle: ...jst sm zraven.....zdej pa še kar se tiče predelave zadnga konca jst bi dau če bi ratalu žmigovca nad izpuha(sam verejtnu sta prevelika)..nosilc za vse troje bi pa naredu iz enga kosa aluminija...zdej bo bl jeba kak vseskup odrezat tisto plastiko :headbang:

hm....pr men so to bl tko "čapsko" naredl.... če pogledaš z strani, se vidi, da niti ni lepo odrezano niti nič....

hm....ja malo odrežeš, pa probaš, pa potem še malo več.... to sliko imam, ampak tud če ti kako drugače slikam, se tud ne bo vidlo...drgač, je pa tista plastika nekak "skoraj" ravno odrzeana za dol....kak in kako pa ti trenutno težje pomagam

ja verjetno boš te orignal žmigovce težko gor vtakno, verjetno bi blo lepo videt....no ne vem, jst sem se mojga navado in mi je ql...

vem pa da bi lahko blo še lepše =) ampak mi je to trenutno brez veze...

Verjetno bi blo to lepo nas videt in slišat brembo =)

S kje pa ste kaj vi xt-jovci? :winkiss:

post-12393-1200318946_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....pr men so to bl tko "čapsko" naredl.... če pogledaš z strani, se vidi, da niti ni lepo odrezano niti nič....

hm....ja malo odrežeš, pa probaš, pa potem še malo več.... to sliko imam, ampak tud če ti kako drugače slikam, se tud ne bo vidlo...drgač, je pa tista plastika nekak "skoraj" ravno odrzeana za dol....kak in kako pa ti trenutno težje pomagam

ja verjetno boš te orignal žmigovce težko gor vtakno, verjetno bi blo lepo videt....no ne vem, jst sem se mojga navado in mi je ql...

vem pa da bi lahko blo še lepše =) ampak mi je to trenutno brez veze...

Verjetno bi blo to lepo nas videt in slišat brembo =)

S kje pa ste kaj vi xt-jovci? :winkiss:

ejga..če se furaš iz brežic u portorož..do kopra z vlakom..se kamot na rakeku(takoj za postojno v smeri proti lj) ustavš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga..če se furaš iz brežic u portorož..do kopra z vlakom..se kamot na rakeku(takoj za postojno v smeri proti lj) ustavš :whistle:

hehe, se vozim z mojim dobrim starim Golfom =)

hehe.... fajn bi blo da se dobimo polet nekje, pa se gremo pelat, al pa na kako srečanje da gremo skupaj :)

bi blo fajn, da gremo nekam skupaj mi xt-jovci :worship: , to bi blo super :yea1:

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej brembo če bom hodu u louise ti definitivno sporočim. sam zdele nimam časa praksa pa to.. ti bom sporoču. ja js bi uzeu tako isto luč ko maš ti frenki:)

Drgač js sm pa iz okolice celja. Sam da enkrat sonce posije.. pa gremo turco..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XT660X prosim preden boš šel v Louisa me prosim kontaktiraj na zs. Bi rabil eno luč za frčija....hehe

Kakšno furco bomo pa zagotovo izpeljali....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XT660X prosim preden boš šel v Louisa me prosim kontaktiraj na zs. Bi rabil eno luč za frčija....hehe

Kakšno furco bomo pa zagotovo izpeljali....

Lp

HJ a si že nabavu novo makino?....in?....XT660 hvala...zlo bom veseu če mi boš zrihtau tistu za kar sm te prosu :worship: tk da bo mal predelava počakal pa bom nek drugega probal sam da dobim kos aluminija al pa mal debeleje plate :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek naročim makino, potem pa ko bo....Niti nevem ali so jih že kaj izvozili iz tovarne...

Tako ali tako imamo še nekaj mescev, da se vreme "ornk" porihta in, da se kumonalci mal spravjo pomest pesek iz cest, ker sedaj je obup.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek naročim makino, potem pa ko bo....Niti nevem ali so jih že kaj izvozili iz tovarne...

Tako ali tako imamo še nekaj mescev, da se vreme "ornk" porihta in, da se kumonalci mal spravjo pomest pesek iz cest, ker sedaj je obup.

Lp

ja res je :)

kot da bi se pelal po makadamu ropota pa meče tisti pesek okol, kot da si na fronti :unsure:

nisem niti še vido kako zgleda 2008 a je kaj drugačen od 07?

ker 07 mi ni bila prav nič všeč, tista plastika spredi na hladilniku tako kratka :( kot da so šparali na plastiki :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekoliko so krajše plastike...Čeprav nezgleda slabo....Vsaj meni..hehe :naughty:

post-14902-1200387956_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bela se mi zdi ful huda =) :whistle:

ko sm kupoval xt-jko so ble samo tri na netu....zdej jih je kolko hočeš.... čeprav imam plavo, bi takoj zamenjal za oranžno, ker je res lepa =)

drgač, pa ji te zlate felgne kr pristojijo :D

črna pa itak paše na vsak motor, meni osebno vsaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela res nikakor ni slaba vendar je pizdarija ker se vse takoj pozna na njej, črna mi je preveč monotona in mi nikoli ni bila kaj preveč všeč. Zato sem se odločil za modro, da bom malenkost istopal...

Uživajte

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men osebno je modra barva zelo všeč =) Vendar kot Xt-ja bi pa imel raje oranžnga :) :worship:

tud na modri se dost pozna....kam got kej primeš se vidi :) če bom kdaj zlamal prvi blatnik bom dal gor modrga, bi blo mogoče bolše, ka praviš?

bel pa črn, pa nimata zlatih platišč?

pomoje je v živo z zlatimi platišči še bolj lep..... =) tud črna, ko jo imamo "mi" je ql :) :closedeyes:

lep pozdrav

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemorem več prejšne objave uredit, zato sem odprl novo....

Imam pa vprašanje, a ima kdo od vas namontiranega Leo Vince izpuh???

k bi ga res rad slišal, kako prede....da vidim če mi je lahko žal ker ga nisem kupil...

Lep pozdrav.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z modrim blatnikom, bi vsekakor dopolnil celotno podobo motorja. Mislim, da so letos samo modri motorji z zlatimi platišči. Črna in bela jih po vsej verjetnosti nimata.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemorem več prejšne objave uredit, zato sem odprl novo....

Imam pa vprašanje, a ima kdo od vas namontiranega Leo Vince izpuh???

k bi ga res rad slišal, kako prede....da vidim če mi je lahko žal ker ga nisem kupil...

Lep pozdrav.....

Naj ti ne bo žal ker baje ceneni Leo hitro razpade oz. začne puščati saje.....neti objemke....že po enem letu kar se pri akrapoviču ali pa original ne dogaja.Za druge izpuhe žal ne vem. Sam vozim original.... ni bistvene razlike razen zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrešam XTjko, sedaj bo kmalu 1 leto, kar je šla od hiše.

pripenjam najboljšo predelavo, ki sem jo do sedaj našel na netu (žal nisem vseh slik spravil, sedaj jih pa več ne najdem).

post-400-1200578153_thumb.jpg

post-400-1200578160_thumb.jpg

post-400-1200578167_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola fantje tu sm pa dns naredu :rolleyes: nism teu rezat za enkrat še plastike z lučjo izpadlo pa je takole(slike so malo temne)barvou verjetnu ne bom nič ker se bo luščlo 100% čez čas še robove jutri zbrust pa bo :whistle:

post-12030-1200590560_thumb.jpg

post-12030-1200590576_thumb.jpg

post-12030-1200590610_thumb.jpg

post-12030-1200590645_thumb.jpg

post-12030-1200590675_thumb.jpg

post-12030-1200590707_thumb.jpg

post-12030-1200590738_thumb.jpg

post-12030-1200590756_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še obdelaš in spoliraš pa bo zlo cool....

robove sm zbrusu...polirat pa po mojem nima smisla ker so praske v al na določenih mestih(sicer bo skor use več al manj skrito) pregloboke...doma mam lih en modr sprej...študiram da bi poštrihau u plavo sj vidnih površin ne bo velik...dns sm pošpricau na en drug kos aluja ga prepogibau barva nič ne reče..čez čas pa bi že znalu kej se luščit :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Površino zbrusi z 800 smirkovim papirjem. Nato nosilec obriši z nitro razredčilom in cunjo. Obvezno, daj najprej špric-kit, ki ga dobiš v pločevinki. Jaz ga kupujem v merkurju. Vbistvu je namenjen popravilu poškodovanih delov. Ker če boš direktno pobarval ti bo prvi kamenček, ki bo priletel na pobarvano površino odkrušil barvo. Nikoli ni priporočljivo barvati kovine direktno brez osnove.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst sem si na mojem starem dobrem golfu pošprical špegle z sprejem, pa je kr držalo kakšno leto, res pa da sem dal omenjeni špric kit....

no odluščlo se pa je, k sem z tavelkim kärcherjem šou malo špegl prat, se mi ni dalo z gobo blata dol oprat :D pa je šla še barva zraven blata :P

no drugače pa Brembo lepo....me zanima, kako bo ko bo vse do končno končano in ko boš dal lepšo sliko gor....

pomoje bi zelo zažgalo če bi bili smerniki zgoraj....vendar ni ravno prostora....tudi jaz jih imam spodaj...pa se kr navadiš :D

Vendar mi je XT-jka tudi z original blatnikom zelo všeč...vendar, ko ima tako krajši zadnji konc, je pa še bolj sexy :)

Trenutno nimam fotoaprata da bi vam poslikal, mojo manjšo predelavo....oz kako bi temu rekel....v luknje na plastiki, ki pokriva tank, sem zmontiral alu mrežico, ki jo mnogi uporabljajo da zapolnijo luknje v branikih na avtih....bom dal slike, ko dobim fotoaparat...

Brembo, a si zadovoln z ropotanjem Igorja na xt-ju? :D

mene zanima, kakšen zvok da kaj Leo.... hm.... :unsure:

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst sem si na mojem starem dobrem golfu pošprical špegle z sprejem, pa je kr držalo kakšno leto, res pa da sem dal omenjeni špric kit....

no odluščlo se pa je, k sem z tavelkim kärcherjem šou malo špegl prat, se mi ni dalo z gobo blata dol oprat :D pa je šla še barva zraven blata :P

no drugače pa Brembo lepo....me zanima, kako bo ko bo vse do končno končano in ko boš dal lepšo sliko gor....

pomoje bi zelo zažgalo če bi bili smerniki zgoraj....vendar ni ravno prostora....tudi jaz jih imam spodaj...pa se kr navadiš :D

Vendar mi je XT-jka tudi z original blatnikom zelo všeč...vendar, ko ima tako krajši zadnji konc, je pa še bolj sexy :)

Trenutno nimam fotoaprata da bi vam poslikal, mojo manjšo predelavo....oz kako bi temu rekel....v luknje na plastiki, ki pokriva tank, sem zmontiral alu mrežico, ki jo mnogi uporabljajo da zapolnijo luknje v branikih na avtih....bom dal slike, ko dobim fotoaparat...

Brembo, a si zadovoln z ropotanjem Igorja na xt-ju? :D

mene zanima, kakšen zvok da kaj Leo.... hm.... :unsure:

pol pa bom tk kot je HJ reku sam še po špric kit grem pogledat u avtostil jutri če ga imajo....ja lega umetnika je šou z vapom prat špegle ..lenčina :whistle: ja saj slike so pa res u pi.. k sm jih dau gor...pa sj sm s flešom slikau ne vem kaj jebe...ni varjante da dam te štoraste :whistle: žmigovce nad tablico ker so rori v napoto...novih pa ne mislm it kupovat..sj če kej ne bo uredu lahko dam še zmer original nazaj...slike sledijo ko bo pobarvano pa zmontirano(bo evidentirano useskup)..Frenky niti sanja se mi ne kaj si naredu :D ..jst sm pa zadnč ko sm dajau dol zadnjo plastiko plavo...nism nikokr mogu pogruntat kak se da tist štift vn sm šele pol na drugmu znau ko sm prvega zlomu tku da je spet neki neoriginal gor :whistle: ...seveda igor je zakon čeprav nism še slišau original izpuhou na xt...pa tut po mojem je drgač zvok ko če se peleš na motorju pa poslušaš al pa da stojiš na mestu pa navijaš gas...pa saj imaš na strani od leota mislim da tudi zvočne posnetke če se ne varam .) ...s policaji še nism meu izkušnje s tem motorjem k nism naredu velik km bom pa takoj ko se otopli u lj na lpp homologirat izpuh da mam usaj polovični mir :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!