Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Ja isto olje je in to samo eno za vse in ima dodatek za sklopke v oljni kopeli. Olje imaš sedaj tudi original za yamahe...yamalube drugače pa motul ga nimaš kaj usrat.

motul 5100 pa gasa :krneki: sam je drag :whistle: ..no dns sm šou tankat po učerajšnji furi pa še dns nek..skupno 190km tankou sm celih 8.1lit :whistle: vožnja je bla pa nek srednjega nismo tiščali za use $$ pa tudi ko stare mame se nismo pelali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da ga ga nisem kje mimo kiksno...sem dal noter valvoline 4t....morem to preverit, da nebo kaj narobe....

če ne bo pa pač lo par ojrov ven, again....

noro....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5100 pa res ni drag.

10€ na litr menda ni dost?

ma ne saj nism tak mislu..daš tistih 30€ na leto + filter pa je...z motulom sm biu že prej zadovoln tk da ostanem na motulu...drgač pa pr nas je 11€ :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsi tukaj. A se že kaj vozite. Jaz sem že enih 200km letos prevozil. Še jutri bo šansa potem pa sneg :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap malo pa se vozim :)

samo ko sem cel teden v portorožu, ko je glih lepo vreme :(

rrrrrrrrrrrr

tud jst sem že kakšnih 250km napravo....komi čakam da bo ful toplega vremena =)

dabojo motorčki zapel =)

:winkiss:

v upanju, na čim manj snega, vas vse lepo pozdarvljam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tud js sm že nardiu okrog 600km letos:) Sam zdej se je pa spet fax začeu pa more boga yamahca počivat doma:( Drgač pa čaka zdele na servis, pol pa gasa! Pa previdno po prašnih cestah...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi rabo za akrapota še 2 objemki, lasntik pred mano, je mel enkrat zgori pršraufane, pa se zj pozna , pa ne vem kaj naj nardim :(

Živeli!

Puvej, si najdu objemke? Jazst bi jih tut nucal. Mam eno udrtino za skrit :evilgrin:

V Ivančni jih imajo za 50€ kos :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živeli!

Puvej, si najdu objemke? Jazst bi jih tut nucal. Mam eno udrtino za skrit :evilgrin:

V Ivančni jih imajo za 50€ kos :headbang:

jaz imam že od skozi eno na vsaki strani :D ko bojo pa avspuhi dol pal bom pa tak vedu :krneki: 50 € za eno objemko :headbang: pa sej ni iz zlata :headbang: še dobru da ni pol en lonc 800€ :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nisem niti iskal, ker mi je to glpo dat 50 ojrov po objemki....sem tiste praske malo pulirat začel...

enga sem že spuliraš, pa je kr super izpadlo...mogo bi samo mašinco si nabavit, ker na roke je to muka drgnit :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je komu že kaj olupla barva iz mašine?

meni se je začela tam ko začenja krožit proti spodnji strani.. ko je uvalna... pa ne vem ka naj zdej naredim :S

pišuka, jst pa mam zmer šmorn...

tak hecno zgleda.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je komu že kaj olupla barva iz mašine?

meni se je začela tam ko začenja krožit proti spodnji strani.. ko je uvalna... pa ne vem ka naj zdej naredim :S

pišuka, jst pa mam zmer šmorn...

tak hecno zgleda.....

Kwa? To pa prvič slišm! A je bil razbit tvoj motor pa je kako pocar šel lakirat kake praske? :unsure: Al kaj? Na vem no. Jazst mam letnik 2004 pa 23.000 km pa je mašina kot iz štacune! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je komu že kaj olupla barva iz mašine?

meni se je začela tam ko začenja krožit proti spodnji strani.. ko je uvalna... pa ne vem ka naj zdej naredim :S

pišuka, jst pa mam zmer šmorn...

tak hecno zgleda.....

frenky zamenjaj pištolo na vapu :whistle: ja pr men zgleda use ok..tok tok...elow..kdaj se bomo kej zmenli za turo? u petk mam na lpp upam da bo vreme ok da grem z mopedom tja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ni biu razbit...vsaj videt ni nikjer...

Verjetno je vapo kriv ja...okej, vse jasno, sej takrat je nalepka odletela...300barov malo prehuda očitno.... a jebiga...šola za naslednjič... :whistle:

ka pa naj zj naredim? kak bi dobo takšno barvo, da bi mal nakracal barve gor, sj se nebi tako vidlo...mislim da ne :unsure:

jst sem bil zmenjen za prejšni torek, pa sem poklical da bi raje za ta petek, k sem ob petkih doma...Brembo, mogoče se pa še srečava :D

jst mislim da bom meu uro okol 8.30, barem za prejšn tedn sm meu tako...Sj menda, bom jutr dubo pisno pošiljko, da morm se oglasit k njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, mam en problem pa me zanima če je že mel kdo podobnega. Imam enga starejšega endurca yamaho xt 600e letnik 1997. Imam pa problem z vžigom, kar na enkrat mi motor ne vžge več, v primeru pa da je motor(žice pač) priklopljen na akumulator pa zaganjač kar dela, pa tud če ni kontakta, vžge pa kljub temu ne, na akumulator pa tud ne sme bit prkloplen. Mal pred tem mi je skuril glavno varovalko, sam je potem čist v redu delal ko sem zamenjal.

Je že imel kdo kakšne podobne izkušnje?

Hvala pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, kolk te je pa kej stal tole?

veš, da ne vem več.

če si iz Lj, potem jo zapelji k Primcu na Vič in se bosta zmenila. meni jo on šraufa in sem zadovoljna z njim. 041 320 513 - Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš, da ne vem več.

če si iz Lj, potem jo zapelji k Primcu na Vič in se bosta zmenila. meni jo on šraufa in sem zadovoljna z njim. 041 320 513 - Jure

ok, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga.....

če nisi amater, nemoreš postat profisionalc....

Brembo, kdaj imaš v petek homologacijo?

jst imam 8.45...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga.....

če nisi amater, nemoreš postat profisionalc....

Brembo, kdaj imaš v petek homologacijo?

jst imam 8.45...

8.30 :D pol pa te počakam pa gremo še eno špuro po obvoznci :krneki: na kafje pa domou u šiht za 11 recimo :D

vela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!