Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

kje si pa kupil žarnico?

pa kr na rakeku avto minjon :rolleyes: ..saj sm razmišljau med tremi..cool blue..silver star pa night breaker pa sm se kr za to odloču ker mi je dau na ogled še tester..taka mala škatlca 5x5x5 cm notr pa dve slikce ena z night breaker druga z navadno h4 žarnico pa me je kr prepričala sicer zdaj v zaprtem prstoru ni tulk vidt..je vidt da je bolj bela intenzivna svetloba...pa kr dve sta bla skup ko je kao za avto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kr na rakeku avto minjon :rolleyes: ..saj sm razmišljau med tremi..cool blue..silver star pa night breaker pa sm se kr za to odloču ker mi je dau na ogled še tester..taka mala škatlca 5x5x5 cm notr pa dve slikce ena z night breaker druga z navadno h4 žarnico pa me je kr prepričala sicer zdaj v zaprtem prstoru ni tulk vidt..je vidt da je bolj bela intenzivna svetloba...pa kr dve sta bla skup ko je kao za avto :whistle:

Cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si pa kupil žarnico?

drugače imam jaz naročene pri trgo avtu (ker jih niso imeli na zalogi) in so me danes klicali, da jih že imajo. mi je pa prodajalec povedal, da jih imajo v redni zalogi.

jaz sicer rabim 2x H1, ceno pa lahko sporočim potem, ko jih grem iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače imam jaz naročene pri trgo avtu (ker jih niso imeli na zalogi) in so me danes klicali, da jih že imajo. mi je pa prodajalec povedal, da jih imajo v redni zalogi.

jaz sicer rabim 2x H1, ceno pa lahko sporočim potem, ko jih grem iskat.

2x H1 v trgoavtu pride 16.80€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brat si je na pumpi kupo za avto tiste modre žanrčke, ko svetijo belo...pa mu je ena crknla pa sm si jo jst dau v xt-jko...pa sveti kr dobro....

drugače, sem se pa odločo, da več nebom vozo motorja na pooblaščeni servis, ker se mi zdi samo odiranje....

tisto knjižco pa če imaš al pa ne....to mi je najbolj glupo, ko ti začne sikat, ja pa imam poštempljano...ja in kak dokaz? mogoče pozna kerga na yamahi...hallo?

tko da to olje pa to si bom sam menjal, drugo mam pa na hrvaškem mehanika, ko je dost bolj ugoden...

kje bi pa lahko dobo filter za xt-jko?

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brat si je na pumpi kupo za avto tiste modre žanrčke, ko svetijo belo...pa mu je ena crknla pa sm si jo jst dau v xt-jko...pa sveti kr dobro....

drugače, sem se pa odločo, da več nebom vozo motorja na pooblaščeni servis, ker se mi zdi samo odiranje....

tisto knjižco pa če imaš al pa ne....to mi je najbolj glupo, ko ti začne sikat, ja pa imam poštempljano...ja in kak dokaz? mogoče pozna kerga na yamahi...hallo?

tko da to olje pa to si bom sam menjal, drugo mam pa na hrvaškem mehanika, ko je dost bolj ugoden...

kje bi pa lahko dobo filter za xt-jko?

lep pozdrav

jaz mam tudi račune od servisou čeprou tudi tu ni 100% garancija da je biu na uradnem servisu...ja kaj čmo saj ole zamenjat pa olni filter ni tak kunšt..probaj če paše uni filter od imt 533 na yamaho :whistle: :whistle: saj u končni fazi bi ga pa tudi jaz rabu ker nameravam spomladi menjat ole in filter(oz ga bo mehanik vaščan)+ketno in zobnika...spet bojo stroški :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjoooj Brembo, da si barem eno pametno firmo ven dal :D VW al pa Steyr če že govoriš o traktorjih :P

hm, kje pa lahk naročim oljni filter? se da kje drgje, kot prov v Yamahinem centru?

jst sem mal bral na xt-jevem forumu, pa tam govorijo, kak je dobro dat pri drugi menjavi pol sintetično olje....kaj menite vi kaj o tem?

:whistle:

Brembo, ti ga pa biksaš na moč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brembo ne se razburjat...itak da je IMT zakon :P

tle je tema kak je XT zakon, v mojem primeru X :P

kolko pa kaj pridejo zobniki pa veriga? od oka... :whistle:

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brembo ne se razburjat...itak da je IMT zakon :P

tle je tema kak je XT zakon, v mojem primeru X :P

kolko pa kaj pridejo zobniki pa veriga? od oka... :whistle:

lep pozdrav

saj se ne razburjam :lol: veš kolk pride ketna pa zobnika....sm gledau nek po internetu okul 110€ (če se ne motim) D.I.D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Motor končno vplačan...Dobim ga upam, da že konec marca. Oz. takoj ko pride v Slovenijo. Prosil bi vas če mi lahko kdo pove oz. se pozanima koliko pride:

-celoten komplet izpuhov LeoVince. (Akrapovič nima homologiranih, je tako?)

Kako je pa glede ščitnikov ročk...ali ima XTX standart mere krmila?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Motor končno vplačan...Dobim ga upam, da že konec marca. Oz. takoj ko pride v Slovenijo. Prosil bi vas če mi lahko kdo pove oz. se pozanima koliko pride:

-celoten komplet izpuhov LeoVince. (Akrapovič nima homologiranih, je tako?)

Kako je pa glede ščitnikov ročk...ali ima XTX standart mere krmila?

Lp

Zdravo!

Odlično! Marec je sicer še daleč za nas, neučakane, ampak saj je še mraz.

LeoVince je okoli 550€. Ima homologirane, vendar žal samo aluminijaste.

Akrapovič je okoli 850€. Ima tudi homologirane, seveda. Na izbiro pa imaš rostfrei ali titan.

Cene so seveda lahko manjše če imaš kakšna poznanstva ali kako drugače poiščeš ugodnejše variante.

Štitniki ročk pridejo mislim da 90€, original Yamaha (zanjo izdeluje Acrebis), lako pa dobiš tudi dorektno od Acerbisa, v tem primeru boš prišparal 10 ali 20€, če seveda ne boš jemal plastik fantastik. Mora imet kovisko ogrodje, razen če je tvoj namen samo okras na balanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Odlično! Marec je sicer še daleč za nas, neučakane, ampak saj je še mraz.

LeoVince je okoli 550€. Ima homologirane, vendar žal samo aluminijaste.

Akrapovič je okoli 850€. Ima tudi homologirane, seveda. Na izbiro pa imaš rostfrei ali titan.

Cene so seveda lahko manjše če imaš kakšna poznanstva ali kako drugače poiščeš ugodnejše variante.

Aja pa spraševal si za "celoten" izpuh. Tega nima ne LeoVince, in ne Akrapo. Dobi se samo slip-on. Če hočeš še krivine potem te bo koštalo še približno 200€ (izdeluje jih CRD), zazen če ti jih kdo naredi.

Štitniki ročk pridejo mislim da 90€, original Yamaha (zanjo izdeluje Acrebis), lako pa dobiš tudi dorektno od Acerbisa, v tem primeru boš prišparal 10 ali 20€, če seveda ne boš jemal plastik fantastik. Mora imet kovisko ogrodje, razen če je tvoj namen samo okras na balanci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mattithyahu hvala za odgovor. Hmm glede Akrapoviča mi je bilo sumljivo. Kajti veliko ljudi ima njegov izpuh, na uradni strani pa ni omenjenega homologiranega izpuha.

Cicer pa imam še čas, tako da bom že nekaj stuhtal...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

-akrapovič okrog 800EUR

-leo vince 450 EUR

-gpr 480 EUR

-arrow okrog 600 EUR

Za vse je homologacija, celotni akrapovič je okog 1000 EUR leovince celotni ne obstaja, GPR celorni pa je okrog 600 eur. S tem da celotni aipuh ima potem na koncu samo 1 lonec.

ščitniki orriginal yamaha okoli 90-100 eur, dobiš pa jih na ktmu original ktm 50 eur in so mnogo lepši ter 1x ceneje:D res pa je da niso kovinski. Vendar je zelo močna plastika...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj mislil sem samo popravit odgovor pa sem nekaj zasral. Pardon :)

Ja, Akrapo JE homologiran. Ga imam ;) Aja, nisem pa vedel da ima tut celoten izpuh. No kewl.

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm ga nekje na netu zbrsku, celotnga akrapota namreč. sam nevem če ga pri nas prodajajo:D drgač ma pa gpr 3 različne modele itpuhov za xt pa še ena druga italjanska firma katere imena se ne spomnim ma 3 modele.. Poglej na avtonetu pod oprema...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.leovince.com

www.exan.it

www.gpr.it

www.romboracing.it

tuki gor najdeš vsaj 8 različnih modelov za xtr oz. xtx:D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da vsi ki imate dvojne izpuhe...so to samo lonci brez krivin.

Z enim loncem se pa že ne bom okrog vozu :lol:

Se pravi XTR na sliki, samo z lonci?

http://www.dkracing.cz/obr/akrapovic/akr_y..._slip_spser.jpg

lp

Ja, mi imamo samo slip-on. Lonce in cev do krivin pod motorjem.

In se strinjam. 1 lonec je grd ko svinja.

post-13206-1202485859_thumb.jpg

Imaš pa tudi krivine za 2 lonca! Tule spodaj poglej, če ti ni preveč 200€ odcolat :)

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=360019592697

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mi imamo samo slip-on. Lonce in cev do krivin pod motorjem.

In se strinjam. 1 lonec je grd ko svinja.

post-13206-1202485859_thumb.jpg

Imaš pa tudi krivine za 2 lonca! Tule spodaj poglej, če ti ni preveč 200€ odcolat :)

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...em=360019592697

A ni škoda dajt 1000€ za izpuh ko pa je motor vreden samo 5000€.Ko ga boš pa prodajal ga pa zaradi izpuha ne boš nič več prodal.Sploh pa na moči boš več pridobil če boš za dve kile shujšal :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni škoda dajt 1000€ za izpuh ko pa je motor vreden samo 5000€.Ko ga boš pa prodajal ga pa zaradi izpuha ne boš nič več prodal.Sploh pa na moči boš več pridobil če boš za dve kile shujšal :D

LP

Lej, zame motorizem ni nekaj kjer bi se spraševal kaj se splača in kaj se ne splača. Če si želim auspuh za 1000€ si ga bom kupil, če bi bil pa 1500€ bi si ga kupil pa 2 meseca kasneje, ko bi prišparal še 500€. Pusti človeku veselje. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za popestritev teme...Našel 2008 motocikel v slo...mislim, da je edini.

post-14902-1202582765_thumb.jpg

post-14902-1202582770_thumb.jpg

post-14902-1202582775_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!