Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Pomojem da se,sam kako se bo pol motor med ovinki obnasu

Zakaj bi pa 180gor daju

Imam še eno čisto novo od prejšnjega motorja, pa bi jo še na temu porabu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaj to gumo in kupi gumo dimenzije 190 ker če je serijsko 190 gor po vsej verjetnosti ta širina najbolj odgovarja motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaj to gumo in kupi gumo dimenzije 190 ker če je serijsko 190 gor po vsej verjetnosti ta širina najbolj odgovarja motorju.

Maš prav. Kupiš? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ali mi lahko nekdo razloži razliko med navadno in SP serijo, ker cena je 1,2 miljona višja za SP serijo.

The bike’s exclusive Öhlins suspension and Marchesini wheels contribute for great part of this philosophy – they are objects of beauty and performance that transform the R1SP into the world’s most desirable one-litre supersport bike.

poleg fedrov in feltn pa se še kaj najde ... pa za eno kilo je težja... pa lepša ... pa dražja

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

Koliko pumpate gume na R1-ki, se držite priporočilu Yamahe ali mate kakšno drugo teorijo?

LP

MK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA tovarna prav da priporoča S/Z 2,5 /2,9

men paše malenkost manj...tm nekje 2,3/2,7 in pol ko se ogrejejo odlično pade v ovinek...so pa D218...recimo moj kolega pa prav da ma občutek za voz tastar mz če jih tako napumpa kot jest...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam S/Z trenutno 2,1/2,0. Sem jih malo spustil, ker sem šel zadnjič na Grobnik. Pol mislite, da bi jih moral za cesto mal napumpat?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda. Nazaj na tolk bar da boš imel na cesti najboljši občutek. To je pa za ene tovarniška (oz. gumarska) predpisana vrednost, drugim pa paše kako desetinko manj bara u gumah. Nikol pa 2.0 za na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ,saj vsak jih pumpa toliko, da imaš sam najboljši občutek pri vožnji.

Tudi jaz jih malo manj kot predpisuje Yamaha s/z 2.3/2.7 , ko se sam vozim in sicer gume Michelin pilot power. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Je dal kdo na R1 gume Bridgeston bettlax 014 ? Mel bi jih samo za na cesto, nič Grobnik,Marof,...

Do zdaj sem imel Michelin Pilot power, ampak se tele Bridgestonke zelo ugodno dobijo.

Morda kakšna primerjava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preko luže mišelinke bolj hvalijo kot bt14. Ampak ker imajo tudi tam ugodno ceno napram mišelinkam, so kar priljubljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!