Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

en frend je zj kupu rableno R1 letnik 04 pa ga zanima kam nj da prtlago k bo šu na morje, imel bo en ruzak, sam to je premal, razmišla za nakup tank torbe, sam se mu zdi da to preveč vpliva na preglednost in kotrolo motorja (visoka je 250-330 mm) a to res tolk vpliva? a se mogoče da dobit kovček za zadaj ozr. nosilec za kovček, pa kolk vpliva na aerodinamiko in vozne lastnosti.....

uglavnem kaj mu svetujete.....

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da za potovanja uporablja kakšen potovanju bolj primeren motorček in ne SS rakete ... :blush: :unsure: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en frend je zj kupu rableno R1 letnik 04 pa ga zanima kam nj da prtlago k bo šu na morje, imel bo en ruzak, sam to je premal, razmišla za nakup tank torbe, sam se mu zdi da to preveč vpliva na preglednost in kotrolo motorja (visoka je 250-330 mm) a to res tolk vpliva? a se mogoče da dobit kovček za zadaj ozr. nosilec za kovček, pa kolk vpliva na aerodinamiko in vozne lastnosti.....

uglavnem kaj mu svetujete.....

hvala

V Claasu sem lani in predlani videval posebne trde torbe, ki zgledajo aerodinamično in se jih pritrdi na zadek športnega motorja .... ne vem, če jih še imajo, ampak ... vsekakor s oble videt lepše, kot če bi montiral kufre na športnika ...

lahko pa proba z mehkimi potovalnimi torbami, z njimi bo še najmanj dela za pritrditev .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Claasu sem lani in predlani videval posebne trde torbe, ki zgledajo aerodinamično in se jih pritrdi na zadek športnega motorja .... ne vem, če jih še imajo, ampak ... vsekakor s oble videt lepše, kot če bi montiral kufre na športnika ...

lahko pa proba z mehkimi potovalnimi torbami, z njimi bo še najmanj dela za pritrditev .

kje pa se dobi te mehke torbe in kam se jih montira

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vsaki boljse zalozeni trgovini z motoopremo.

cez sedez.

(najprej sem mislil napisati pri mesarju in na celado, samo naj tema vsaj melankostno resna ostane.)

BTW: bi ti mogoce malo uporabil iskalnik na to temo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en frend je zj kupu rableno R1 letnik 04 pa ga zanima kam nj da prtlago k bo šu na morje, imel bo en ruzak, sam to je premal, razmišla za nakup tank torbe, sam se mu zdi da to preveč vpliva na preglednost in kotrolo motorja (visoka je 250-330 mm) a to res tolk vpliva? a se mogoče da dobit kovček za zadaj ozr. nosilec za kovček, pa kolk vpliva na aerodinamiko in vozne lastnosti.....

uglavnem kaj mu svetujete.....

hvala

Jaz sem probal ''mehke'' torbe in vožnja z motorjem mi ni bili všeč(drugače obtežen, kot takrat ko pelješ koga na zadnjem sedežu).Zdijo se mi preveč velike in težke, ko jih napolniš.

Meni je bolj všeč sistem, da vzamem zadnji sedež dol, zanke na spodnjem delu sedeža zaviham navzven in dam sedež nazaj.Potem položim ruzak/torbo na zadnji sedež in z vrvjo ali pajki preko zank fiksiram ''tovor''.

Fotka zank.

post-7531-1150289014_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MK-R1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prvo vsem en lep pozdrav....

Sem sveži lastnik R1 l.2004(Prej Fazer 6) in moram priznati, da me motor zelo preseneča(karakteristike). Naredi sem že cca 1000km(od petka :P ) in sem več kot navdušen.

Če obstajajo kakšne male skrivnosti, bi bil zelo vesel če mi jih izdate(vzdrževanje, triki...).

Ali je v okolici Nove Gorice kakšen mehanik na približno enakem nivoju kot je Primec v LJ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A je tole res za 2007?

Od letošnje R6 sedež,zadek,nosilec tablice in rezervoar. Pa pozabl so pripopat odprtine za vstop zraka spredaj :D(slika zgoraj)

Mogoče bo pa taka za 2007?

post-5778-1153505906_thumb.jpg

post-5778-1153506232_thumb.jpg

post-5778-1153506256_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bu5a
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuhi so res nekaj posebnega, ampak glede na to, da je to r1 me pa na gumi nekaj zelo moti, kdor ma tako zverino naj jo vsaj vozi kot se za dedca spodobi. :OK: :OK:

Me pa prav zanima kako bi ob pogledu na te rore odreagirali naši organi. :eek: :eek: :eek:

ps; A si mogoče slišal zvok???? :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps; A si mogoče slišal zvok???? :devil: :devil:

žal nisem slišal zvoka :(

Hehe...tole z gumo je tud men pršlo na misel pa nism napisu....hehe :OK:

Kako smo temu že rekli - aja ravninski tišači/pozerji.

glede gume je pa tako...tam imajo neregistrirane motorje, s katerimi se vozijo po plažah mladi fantje...in odkrito povedano nisem nikogar videl tiščati motor, voziti po zadnji ali kar koli...vozijo se lepo na izi, počasi...da jih kdo vidi :D temu primerno so vse gume motorjev, katere sem videl tudi obrabljene....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš dober razlog da greš kupit cestaka v Črno goro, če le ni ukraden, pol je ziher dobro utečen. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale izpušni sistem pa me spominja na nekaj takega

[attachmentid=76861]

izpušni sistem laser, sicer je na sliki tak sistem na fazerju, obstaja pa tudi za r1. izdelan je iz inoxa, cena pa je 811 EUROv pri hein gericke. :eek:

in ja, da se jih tudi homologirat

post-135-1153752960_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako smo temu že rekli - aja ravninski tišači/pozerji.

eni so zadovoljni že, če si lahk kupijo tak motor, ne rabijo se še predrkavat po Ridah, da bi se jim zdelo, da so glavni na vasi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni so zadovoljni že, če si lahk kupijo tak motor, ne rabijo se še predrkavat po Ridah, da bi se jim zdelo, da so glavni na vasi :OK:

Sym če te prav razumem hočeš povedat da si kupiš r1 in jo pol doma gledaš, se hvališ pred kolegi kaj ti stoji v garaži,al pa se furaš po mestu, ter dekline preganjaš, jaz bi se z njo veliko raje (kot praviš)''predrkaval'' po Ridah, čeravno še tam nisem bil ampak naganjam pa se po podobnih destinacijah. :OK: :OK:

Btw a ni ta mašin namenjen ravno ovinkom ter polaganju, mogoče pa jaz mojo lubico narobe vozim??? :hmm: :hmm:

No mogoče pa nisem prav razumel pojma predrkavanje. :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw a ni ta mašin namenjen ravno ovinkom ter polaganju, mogoče pa jaz mojo lubico narobe vozim??? :hmm: :hmm:

100 ljudi 100 čudi .)

kolikor sem jaz imel možnost opazit razmišljanje, filozofijo in uporabo športnih motociklov v črni gori, se zelo razlikujejo od našega dojemanja športnega motorja...pa sem videl res veliko športnih tam dol...slišal ga pa nisem nikoli, čeprav sva spala 40 metrov od glavne ceste skozi Budvo...(v postojni živim 1 km od glavne ceste in slišim zjutraj v nedeljo, kako žgejo proti morju....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je mogoče 'ex up' ventil slišen? :blush:

Ker moja spušča neki čudni zvok, ki prihaja nekje s kolektorjev.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!