Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

A sta že kej probala ker gre bolj? :)

CBR-o pa neb mogu lepše barve izbrat - men definitivno ena lepših!

LP

Hej! Nisva nič probala, ker je to bila zanj prva fura in ga še "ajnfara". Sva pa ugotovila, da R1 popije cela 2 litra več bencina na 100 km... Po 220 kilometrih sem jaz tankal 12 litrov, kolega pa celih 16... Sicer je on imel na motorju sopotnico in sta se vozila tam do 160 km/h, jaz pa sem bil na motorju sam, ampak sem se cel čas naganjal naprej, ga čakal, tako da sem zelo bolj tiščal gas kot ga je on, pa mi je motor žrl 2 litra manj... Ja, pa to je bila vožnja samo po avtocesti.

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trije+............ hahah

Štirje, hehe

(vsak berač svojo malho hvali)

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kaj ve kdo mogoče kolikšen je čas pospeška od 0-100 km/h (lahko mi povete tut za R1 2008 rad bi samo približno vedel :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ve kdo mogoče kolikšen je čas pospeška od 0-100 km/h (lahko mi povete tut za R1 2008 rad bi samo približno vedel :D )

Po mottorad testu 2009

R1...0-100km/h-3,2sek

0-140km/h-4,6sek

0-200km/h-7,5sek

V novem motopuls-u je na vzporednem testu gladko pometla z konkurenco,v vseh pogledih!

Na sklopki ima 173konjev,na kolesu pa 168,1

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo! :worship::whistle: Ampak ni mi jasno kak ma lahko FJR 1300 3,0 sekund do 100 km/h? :hmm: Ker je dosti težja, kobikov ma več, konjev pa ne. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče so za FRJ tovarniški podatki :hmm: .3,3 ima FRJ.Do 200km/h pa 9,7sek.Ker to so rezultati z testiranja!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ni mi jasno kak ma lahko FJR 1300 3,0 sekund do 100 km/h? :hmm: Ker je dosti težja, kobikov ma več, konjev pa ne. :hmm:

razlika v medosni razdalji, razporeditvi teze in dolzini zadnje nihajke pogojuje mozen kot zavijanja rocice za plin.

po domace povedano, koliko bos odprl gas pri R1 in koliko pri FJR na startu preden se gres hroscka na cesti (lezis na hrbtu, brcas z nogami in ne ves zakaj nisi vec na motorju) ?

da ne govorimo o pospeskih katere dosega rocketIII - kljub 300+ kg. in vse skupaj je ze :topic: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem vido Yamaho R1 2009! :D Motor je preprosto zakon! :D:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

živjo imam vprašanje glede r1 letnik 2004 in 2005.

kakšna je razlika med tema dvema letnikoma. Sam sem mislil da je razlika v barvni spodnje plastike in nalepkah. 2004 imajo vse crno spodnjo plastiko. 2005 pa modro. Sedaj pa vidim da se prodajajo letnik 2005 z nalepkami od 2004 in čno spodnjo plastiko?? Sedaj me zanima ali to pomeni da so to dejansko letnik 2004 prva reg 05 ali pa to pomeni da se je leta 2005 dalo dobiti 2 barvni kombinaciji? Govorim za modro barvo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo imam vprašanje glede r1 letnik 2004 in 2005.

kakšna je razlika med tema dvema letnikoma. Sam sem mislil da je razlika v barvni spodnje plastike in nalepkah. 2004 imajo vse crno spodnjo plastiko. 2005 pa modro.

:grim

Sedaj pa vidim da se prodajajo letnik 2005 z nalepkami od 2004 in čno spodnjo plastiko?? Sedaj me zanima ali to pomeni da so to dejansko letnik 2004 prva reg 05

:grim

ali pa to pomeni da se je leta 2005 dalo dobiti 2 barvni kombinaciji? Govorim za modro barvo.

Lp

:grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi če povzamem vse skupaj:) Sesir ti si ena faca :naughty:

Se pravi letnik 04 so imele crno plastiko 05 pa modro in to je to.

Ker kličem enega v lj cena motorja je 5500. Še to me zanima ali je normalno da se menja sklopka pri 20000km? Ali je to le znak da je prežgano do amena.

Dec mi trdi da je letnik 2005 ceprav mi je poslal slike in je 2004. Bučke...

Popravljeno . Popravil aselak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri normalni vožnji mora bit pri 20k sklopka še kot nova. Tudi če je motor občasno videl pisto :)

No, vsaj pri Suzukijih je tako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to me zanima ali je normalno da se menja sklopka pri 20000km?

Moj ima na števcu 23400 km pa je sklopka ko nova. In tudi pista mu ni tuja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to me zanima ali je normalno da se menja sklopka pri 20000km? Ali je to le znak da je prežgano do amena.

Dec mi trdi da je letnik 2005 ceprav mi je poslal slike in je 2004. Bučke...

Pri 20kkm ne bi smelo bit problemov!Vem pa za eno,ki je bla od novega na pisti in je imela po 12kkm zelo bogo sklopko in so mu na servisu svetovali naj jo menja-ampak je ni in je naredil še par kkm.Pa je šlo :whistle: Drugače pa ne sme bit kaj s sklopko po tolkih km!

Saj pa je letnik 2005,ker je pač bila takrat prva registracija in samo po tem se po "novem" gleda letnik :naughty:

Če zdaj kupiš l.07-08 nov in ga prvič registriraš bo tudi letnik 2009

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 20kkm ne bi smelo bit problemov!Vem pa za eno,ki je bla od novega na pisti in je imela po 12kkm zelo bogo sklopko in so mu na servisu svetovali naj jo menja-ampak je ni in je naredil še par kkm.Pa je šlo :whistle: Drugače pa ne sme bit kaj s sklopko po tolkih km!

Saj pa je letnik 2005,ker je pač bila takrat prva registracija in samo po tem se po "novem" gleda letnik :naughty:

Če zdaj kupiš l.07-08 nov in ga prvič registriraš bo tudi letnik 2009

ja letnik 1. registracije....letnik motorja pa bo 07-08 ;)

Predlagam ti da probaš najt kakšno 06-07 letnik....se najde kakšna ki je kar poceni ;)

Kdo ve o porabi 2009 R1????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja letnik 1. registracije....letnik motorja pa bo 07-08 ;)

Predlagam ti da probaš najt kakšno 06-07 letnik....se najde kakšna ki je kar poceni ;)

Kdo ve o porabi 2009 R1????

V prometni že neki časa ni napisan letnik izdelave.Ampak samo prve registracije in s tem je motor,avto ta letnik!

04-05 je "eno"

06 ima daljšo medosno in je manj agresivna.

07-08 pa je spet "eno"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj sem tudi jaz imel ninjo leto izdelave 2004 prva reg 2005 pa sem jo prodajal kot 2004...

sicer pa če pogledam v homoligacijo bo pisalo notri 2004 za leto izdelave. Kdaj je pa prva reg me pa nič ne zanima :naughty:

Nič bo treba kako drugo najti... A mogoče kdo ve za kaksno modro letnik 04 05 cena cca 5500?Glede skopke je pa tudi meni sumjivo.

Na a net je se ena ki ima baje 17000km letnik 04 cena 5400 pozna kdo?Ceprov kilometri so sigurno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene zanima če ma kdo 2008 Yamaho R1 Črne barve....in če mi lahko slike pošlje al jih pa tle prilepi....ker dejansko me nekaj moti in nekaj zanima....pa bi večinoma rad sliko bočne plastike....ker se mi zdi kot da barva ni lakirana oz. kot da je Matt barva (skorajda siva :S )

tko da če ma kdo naj prosim lepo slika in prilima fotke....bom zelo hvaležen...

sem tut na googlu gledu....sam se ne vid dobro....jaz bi rad da je LAKirana plastika (da se vidi odsev, da se SHINA-ŠAJNA, sijoča barva :P)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če ma kdo 2008 Yamaho R1 Črne barve....in če mi lahko slike pošlje al jih pa tle prilepi....ker dejansko me nekaj moti in nekaj zanima....pa bi večinoma rad sliko bočne plastike....ker se mi zdi kot da barva ni lakirana oz. kot da je Matt barva (skorajda siva :S )

tko da če ma kdo naj prosim lepo slika in prilima fotke....bom zelo hvaležen...

sem tut na googlu gledu....sam se ne vid dobro....jaz bi rad da je LAKirana plastika (da se vidi odsev, da se SHINA-ŠAJNA, sijoča barva :P)

LP

...evo moje....

maš prav, spredaj je mat siva, na boku je pa nekaj lakirane.....

post-129-1246985853_thumb.jpgpost-129-1246985957_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...evo moje....

maš prav, spredaj je mat siva, na boku je pa nekaj lakirane.....

post-129-1246985853_thumb.jpgpost-129-1246985957_thumb.jpg

najlepša hvala.....mater me to razpizdi u PM :angry:

ene so lakirane uspred pa ob strani mat....druge obratno....pa naj grejo v K :D

:( sad :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eno vprašanje....

sem 1x videl 2 modela na ČISTO BELI r1....pa me zanima če ga mogoče kdo pozna????

Mam par vprašanj!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eno vprašanje....

sem 1x videl 2 modela na ČISTO BELI r1....pa me zanima če ga mogoče kdo pozna????

Mam par vprašanj!

LP

A se je ena taka prodajala na avtonet nekej cajta? pa mislm daj mela še angel eyes :) Drugače ma pa usak lahko belo samo poliestre gor butneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je ena taka prodajala na avtonet nekej cajta? pa mislm daj mela še angel eyes :) Drugače ma pa usak lahko belo samo poliestre gor butneš.

tistega ko sem jst vidu je mel mislim da shoei čelado gor pa majco pa jeanse takrta....na zadnjem zicu je pa en bajsi sedel :D

Ja na avto net se prodaja tut ena ampak cena je preveč visoka pa še sumljivo mi je....grem v soboto jo pogledat če bo mel cajt....pa napišem gor da mi date kakšne nasvete če se splača ali ne ;)

ja dokler je garancija je najbolje da nič ne butaš :D ker si lahko v PIIIIIIP ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!