Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Ti te kode kaj pomagajo :hmm:

http://www.colorrite...FTOKEN=75452309

To stran sem že gledal, vendar tukaj je koda samo za belo barvo (pa še za to mislim, da je le lastna koda barve tega podjetja), rabim pa še kodo srebrne in mat grafitno sive barve, v katerih je obarvan ta model R1.

Če ima kdo oz. ve za koga, ki ima levi nosilec ročke krmila (''Handle bar'') in zadnjo luč, se priporočam, ker pri nas stane ročka 115€ in luč 136€, na eBayu pa so samo oglasi, katere se ne da poslati v Slovenijo.

Popravljeno . Popravil Urban K.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend sem mal ustvarjou :naughty: dodal nekaj mat črnih detajlov (sprednja strehca, detajl na maski, pokrov rezervarja in detajl na zdku)...imajo pa neko zelo zanimivo posebnost :krneki: ...kdor ugotovi, s čime je to pobarvano, dobi za :beer2:

Pa si ziher, da je barvano :D? Kaj pa če je prelepljeno :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si ziher, da je barvano :D? Kaj pa če je prelepljeno :P?

lahko da je to tista ˝lateks˝ barva v spreju, ko se je naveličaš jo enostavno ˝slečeš˝ s površine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, HyperJack, veš da nebi zavajou, če nebi blo pobarvano ;) , je pa kOci uganu...tko da maš pivo v dobrem :beer2:

Super zadeva je tole ja...ko se naveličaš, potegneš dol, bom pa vidu kolk je dejansko obstojno tole...upam da čimdlje .)

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, HyperJack, veš da nebi zavajou, če nebi blo pobarvano ;) , je pa kOci uganu...tko da maš pivo v dobrem :beer2:

Super zadeva je tole ja...ko se naveličaš, potegneš dol, bom pa vidu kolk je dejansko obstojno tole...upam da čimdlje .)

Verjetno bi naj kar bila, saj jo promovirajo tudi za barvanje feln.

V Luis-u jo imajo v dveh barvah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vikend sem mal ustvarjou :naughty: dodal nekaj mat črnih detajlov (sprednja strehca, detajl na maski, pokrov rezervarja in detajl na zdku)...imajo pa neko zelo zanimivo posebnost :krneki: ...kdor ugotovi, s čime je to pobarvano, dobi za :beer2:

Ne lajkam, si preveč plave farbe zakril!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: : imama za prodat komplet plastike, luči, ves drobni material in original izpušne lonce za Yamaha R1 Rn19, letnik 2007.

Slika je sicer stara, ko je bil še nov.

R1.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne lajkam, si preveč plave farbe zakril!

hehe, jo je še vedno dovol...morš v živo vidt :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, jo je še vedno dovol...morš v živo vidt :yea1:

sej te dostkrat vidm k mim Bleda "bežiš", tko da pokomentiram k te spet vidm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala, bom probal danes nastaviti tole lučko. Upam, da ni kaj drugega kot je napisal Hector!

Sem kar poslikal, ker mi skener ne dela :BUA:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vem da so za to oglasi ampak vseeno ker je težko najt dobrega cestaka. kolega prodaja u nulo ohranjeno R1. Prvi lastnik je bil začetnik, jaz sem jo šel gledat ob nakupu, da je bila dobra, moj kolega je bil začetnik in začuda je noben ni premetaval po podu. Motor vožen res na easy in redno vzdrževan. Vso poreklo preverljivo pri meni in ostalih forumaših.

Težko se najde bolj ziher nakup. Aja prodaja pa ker je ugotovil, da mu cestak ne leži in bi imel nekaj bolj za potovanja (kar sem mu skoz govoril :blush: ko je kupoval). Keš only ker rabi za drug motor!

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6199453&fb_source=message

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes peljal R1 08. odlično se mi usede v vseh pogledih, ker sem tudi nekoliko višji, zmotil me je edino navor v obratih do nekje 6k, luknja??? al se mi samo zdi??

Jutri pa še hondo 08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes peljal R1 08. odlično se mi usede v vseh pogledih, ker sem tudi nekoliko višji, zmotil me je edino navor v obratih do nekje 6k, luknja??? al se mi samo zdi??

Jutri pa še hondo 08

Jaz na moji tega ne opazim. Morda zaradi Akrapota? Sicer pa: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6192760

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hector bi znalo bit res, meni se že samo če montiram dušilce pozna iz niskih obratov da je bolj ˝lena˝ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja tastara 2002 ni pa nikjer nič lena pod nizkimi obrati, v bistvu je zelo poskočna. Ji pa seveda malo zmanjka proti rdečemu polju, saj ima "samo" 150 km proti novejšimi :D

je pa naprodaj, če koga zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem...

R1, 2004

ko se nekaj časa vozim (kake pol ure) mi zažne motor trokirat. kot, da bi neka elektronika vžig prekinjala. če dam po gasu se skoraj ne čuti, v nižjih obratih je pa hudo.

če gas spustim motor crkne. pri semaforjih in podobno moram "na roke" vzdrževat štantgas.

za 2004 R1ke je bil vpoklic zaradi neke napake na senzorju na gas ročki. zdi se mi da so pri meni sindromi popolnoma enaki, le en problem je. za moj model oz. številko ni bilo vpoklica. to pomeni, da zastonj popravilo na uradnem servisu žal odpade.

možno je, da kljub temu gre za enako napako.

kaka ideja kaj bi še lahko bilo krivo?

lani se mi je to zgodilo samo 1x, letos pa že 3x zapovrstjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično! popolnoma enaki sindromi kot pri meni.

bojim se samo da je na R1 to malo bol zajebano. ne vem če se da tak zraven prik kot pri R6.

mehanik je nekaj govoril, da je treba kesl dol vzet in podobno.

če ni treba pol motora razdret, potem bi morda sam probal, drugače raje ne. sicer vem šraufnciger držat, a neki jaki mehanik vseeno nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za razvedrilo... :music4: k glih o R1 poje :grim

[media=]

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem...

R1, 2004

ko se nekaj časa vozim (kake pol ure) mi zažne motor trokirat. kot, da bi neka elektronika vžig prekinjala. če dam po gasu se skoraj ne čuti, v nižjih obratih je pa hudo.

če gas spustim motor crkne. pri semaforjih in podobno moram "na roke" vzdrževat štantgas.

za 2004 R1ke je bil vpoklic zaradi neke napake na senzorju na gas ročki. zdi se mi da so pri meni sindromi popolnoma enaki, le en problem je. za moj model oz. številko ni bilo vpoklica. to pomeni, da zastonj popravilo na uradnem servisu žal odpade.

možno je, da kljub temu gre za enako napako.

kaka ideja kaj bi še lahko bilo krivo?

lani se mi je to zgodilo samo 1x, letos pa že 3x zapovrstjo.

TPS senzor na moji je isto delalo sam da sem menjal kot vpoklic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

le en problem je. za moj model oz. številko ni bilo vpoklica. to pomeni, da zastonj popravilo na uradnem servisu žal odpade.

...

zanimivo, danes grem na drugi pooblaščeni servis in mi mojster reče, da za moj motor vpoklic velja! vpoklic za številke od - do, greva gledat številko na mojem in glej ga zlomka, je znotraj omenjenih!

ni mi jasno kaj so v moto-nautiki, v miklavžu gledali. ali so me pa hteli :l_01: , čeprav tudi ne vem kaj bi imeli od tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo ima oz. ve za kak auspuh akrapo za R1 08 (po možnosti karbonski), naj mi javi na PM prosim!

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!