Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

..kr neki, celo noč me je medved lovu po hosti... k me je ulovu, sva se stepla, on mene s kremplji, jaz njega po gobcu,... pol sm pa spet bežu, pa me spet ulovi, pa spet in spet........ :blink:

Pa še neki, se mi je sanjal. Sva bla zadnjič z mojo drago na MOS-u pa sva gledala masažno tuš kabino, k je mela kr zajetno ceno,.... In men se sanja, da sva kupla to tuš kabino in ko jo sprobava masažne šobe ne delajo,.... in to je blo to,,kr neki :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

yst sem pa dans ponoč srnico posvojila....kolk je bilo luštn.... :blush:

pa itaq vem, kaj pomen, ne rabim razlage :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yst sem pa dans ponoč srnico posvojila....kolk je bilo luštn.... :blush:

pa itaq vem, kaj pomen, ne rabim razlage  :grrr

Jep - bo treba spet noge pobrit :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..že dva dni se mi neki sanja, pa ne vem kaj,... zmeri pozabm,...baje ne smeš zjutri k se zbudiš skoz okno pogledat,... pa sej itak ne vidm druzga k črno temo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se že par mesecev sanja, da spim na kavču. :doze:

Ko se zjutraj zbudim, zagledam mamo :eek:

In potem vem, da to niso sanje. :slap:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa danes sanjal, da sem se zbudil ob štirih in nisem mogel več zaspat. Aja to niso bile sanje, to je bilo res. :ninja: :slap: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa zadnič sanjal, da sem se peljal s tapravim motorjem. Full je letel, a sep pozabu na števc pogledat, tako, da v temi maksimalna hitrost nimam šans. Ampak mislem, da je blu okol 333, po vetru sodeč. Glih, ko sem hotu se sklont in pogledat na števc, sem pa ob mizo butnu, se zbudu in se znašu na motosvetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa že nekaj časa ne sanjam nič oziroma se ne spomnem, da bi kaj sanjal....neki ne štima... :hmm:

naštimi si budilko za takrat ko si ponavadi v globokem spancu ali pa naj ti zvoni vsako uro ponoči...nato si zapiši sanje v blokec, ki ga hraniš zraven postelje.... .)

vsak človek sanja, spomni se pa le tiste sanje katere je prekinil s tem ko se je zbudil.....(do 100 različnih sanj na noč) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naštimi si budilko za takrat ko si ponavadi v globokem spancu ali pa naj ti zvoni vsako uro ponoči...nato si zapiši sanje v blokec, ki ga hraniš zraven postelje.... .)

hvala za tak sadizem ! :BUA: se raje ničesar ne spomnim in mirno spim !

saj sanjam, kot praviš, a ko jebe kolektivni spomin ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za tak sadizem !  :

tvoje življenje bo zagotovo pridobilo na kvaliteti, ko boš poizkus izvajal mesec dni in si pridno zapisoval sanje.... :lol:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no priporočam vam knjigo : Človek in njegovi simboli (al neki takega) od Junga. razbiranje značaja in prihodnosti iz sanj...malo za lase privlečena knjiga ma vseeno zanimiva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoje življenje bo zagotovo pridobilo na kvaliteti, ko boš poizkus izvajal mesec dni in si pridno zapisoval sanje.... :lol:

.)

tc gdaj si reku da boš pripeljal tvojo beležko na ride :hmm: to bi blo nekaj :yea1: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa mene

a vsaj upaš da bi me  sanjal namreč

:whistle: :whistle: :whistle: O:-) (ti povem na ridah) :lol1: :naughty: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D

Saj ne vem kaj mi je danes, ampak četudi me iz kože slečete, moram priznati, da se mi včasih pri PC-ju, ko visim na Motosvetu zazdi, da sanjam. :D :kva2: :D

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D  :D

Saj ne vem kaj mi je danes, ampak četudi me iz kože slečete, moram priznati, da se mi včasih pri PC-ju, ko visim na Motosvetu zazdi, da sanjam. :D  :kva2:  :D

LP Cvetoo.

začetna faza shizofrenije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem sanjala prenovljeno motosvet stran :hmm: sam ne povem pa kako je zgledala :slap:

Ni globjega pomena. Nekdo te bo nabrisal. That's it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!