Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

no...da ga spet mal obudim

Moto opremo sem nabavlu v TC MOTOSHOP (LJ), HABAT MC (LJ) in MC PROMOTOR (Drešinja vas).

Slednji se mi zdi še najboljši (OK prodajalci, veliko opreme - če jo ni jo naročijo-vse kar ima proizvajalec v katalogu,...) + i-net trgovina

btw...PROMOTOR je odprl trgovito tudi v LJ...MC PILKO na Viču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, MC Pignolo Gorica, sem leta 96 tam kupil vso opremo za mene in najdražjo, pa še kolega, ki je bil zraven je nabavil usnjen kombinezon. 'Stara' je bila izredno prijazna, vse smo lahko 10X sprobali, dala nam je tudi nekaj malega popusta, pa odbila IVO, grenak priokus je pustil samo problem na carini...

No, z jaknama SPIDI pa nikakor nisem zadovoljen, res, bili sta poceni, vendar se obe trgata, zadaj, na sredini hrbta (ne po šivih).

Končna ocena: Še bom šel tja, sigurno...

LP,

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net www.mkkamnik.com

...da nije možda Drekavac, Drekavac iz tunela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima mogoče kdo internetni naslov štarcun v Trstu in Gorici ali pa kje drugje.

Zanimajo me tudi ceniki na internetu (za Wintex recimo).

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem doma iz kmetije in ker sem navajen voziti kamione, traktorje, motokultivatorje in tudi avte na diesel pogon in sem opazil da sedaj tudi obstajajo serijski motocikli na dieselski pogon, me zanima kje je kaki zastopnik za tiste Indijske motocikle v Sloveniji ali tudi v ljižnji tujini.

Druga varianta mi je predelati motokultivator na kako staro šasijo od motorja, ker imam rad visoki vrtilni moment pri niskih obratih, rad se vozim s 'štand gasom', pa potrebujem ga tudi včasi za vleko kake male prikolice (ne za švercanje).

Hvala komu, ki mi lahko kako pomaga

L.P. od kmečkega motorista

diesel =skoraj= lahko kurilno olje (se ne spolača, ker je kmečka nafta dovolj ugodna, dam očetu račune)

Rad izdelujem razne zadeve iz odpada:)

Večkrat (95%) rata-deluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dam očetu račune)

ampak ne v našem carinskem uradu, te takoj imamo in zadeve izločimo iz vračila

o diesel motorjih pa že nekje piše

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No, dajmo tole iz naftalina... Ker že teče neka debata o TC $#%$#%#$%#$-shop..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Habatu (HMC) so mi do sedaj še vedno dobro svetovali oz. dali smiselne odgovore. Zaradi visokih cen tam nisem veliko kupil (največ na Intermotu v Munchnu in v Hein Gericke), se mi je pa prodajalec (visok in suh, zdaj ne dela več tam) zelo posvetil pri nakupu čelade. Tako sem kupil ravno pravo velikost, pa model tudi.

Zadnjič sem pa kupoval olje in tarnal, če mora res biti za mojo TDM ful sintetični Motul, ki je zelo drag. Pa sva s prodajalcem eno debato urezala (on ima tudi TDM, imena ne vem) in ugotovila, da bi bil glede na obrate bolj primeren pol sintetični. Samo, ker sem pa dolival, pa nisem imel druge izbire :( , so mi takega na servisu dali noter.

Skratka, s HMC zadovoljen. (naglas date lahko tudi na zadnji zlog :P , jaz sem ga dal na predzadnjega ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......se mi je pa prodajalec (visok in suh, zdaj ne dela več tam) zelo posvetil pri nakupu čelade.....

Najbrž Boris. Legenda & smrtno nevaren za kupca! ;) Tudi rilca nisem smel pomoliti v HMC, drugače mi je garantirano kaj uvalil. :D :D :D Če se ne motim, zdaj uvaljuje Mazde ljudem, ki jih niti pod razno ne rabijo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Sem bil namenjen da si kupim čelado, pa sem pogledu tud za AGV-jko.

Pot me je ponesla v Črnuče v center Velo.

Tam pa nisem mogu verjet svojim očem. Tam ene ženske prodajajo čelade, ne vejo al se jih na rit natakne al kam drugam.

Pa bi človek probu eno, pa mu je mal premajhna, pa bi rad mal večjo številko, pa te skor napizdi ker more nardit tri korake da ti prnese novo in tastaro dat v škatlo.

Sej pol če bi kupu verjetn nebi blo blema dnarja pospravt, pa če gre desetkrat do blagajne....

PODN res.

Dozdej sem mel dobre izkušnje, ampak tole, tole je pa katastrofa.

Bi jim kar licenco za prodajo vzel res. No ja, če bi prodajal hlevski gnoj, al pa betonske zidake bi še šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat, v SLO je kar nekaj trgovin s celadami, kjer se prodajalci potrudijo in so strokovno usposobljeni, tako da preprosto zamenjaj trgovino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha prodajalce pri JAP-u je car, mam super čelado za male pare (NZI rules :yea2: , še posebej za ogromne čebre), ima pa tud čelade, pri katerih boš moral nekaj časa šparat, da boš sploh za embalažo mel (aha, ja kako se jim če reče, se mi zdi da ARAI :D ).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez TC-motoshop ga ni tko, da tm so zakon usi in vse je tko k mora bit, držijo se planov, povejo kako stvari stojijo, mislm fantje so res resni tko da jest sm use od A do Ž kupui tm. Kar se tiče pa HMC pa no comment.....pol ure traja da kdo sploh pride do tebe tko da...

lp sharky :yea2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Spostovani Motosvetovci,

prosim, ce mi zaupate kdo v SLO zastopa in prodaja motoristicno opremo SPIDI?

HVALA in LP Robert   :?

Nihce ni uradni zastopnik. Vsake tolk casa se kej dobi pri nekem serviserju v Dragomerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da tole spada tole v to temo

V torek sem se namenil v Zagreb in sem se spotoma oglasil v Delta team Krško, da pogledam novo srebrno barvo Fazerke za leto 2005. Ker motorja niso imel na zalogi so mi razložili da na žalost pridejo šele naslednji dan. Ker semse itak nasledni dan vračal iz Zagreba sem šel še enkrat do njih. Prodajalec mi je povedal da so jih dobili in naj malo počakam da ga bodo pripravili v skaldišču. Po 5 minutah se je vrnil in me peljal v skaldišče kjer so samo zame odprli en primerek. (BTW Barva je fenomenalna)

Hočem povedat, nisem pričakoval take prijaznosti in moram povedati da edino na tak način imaš zagotovljen širok krog kupcev tudi v prihodnje.

lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

habat motocenter je vredu stacuna sam odvisn od prodajalca,sm bil dons in je 1 prov lepo svetoval ter mi dal clanek vozila za katerga sm se zanimu ter se vizitko,vcasih pa gre tja mau sarmerat sam habat pa kot sm ze povedu sam sarmera ne pa kej resno svetuje.

Tc dost dobra trgovina,sam spet odvisana od prodajalca,en tm okol hod k zadet zombi spet drug pa prijazno svetuje.Sam nasploh je vredu stacuna s fajn cenami pa dons so mi se dal zastojn obesek za kljuce :OK: tko da jim dam se en + :)

Claas men zlo vredu stacuna s dobrimi trgovci in motorji,ducati,HD,Buell :naughty:

so pa mau premal aktivni

avto-triglav(aprilia)totalni nesposobnezi k nezanajo nc prodat in majo zanc servis :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto-triglav(aprilia)totalni nesposobnezi k nezanajo nc prodat in majo zanc servis :BUA:

A me nisi ravno par minut pred tole objavo na njihov servis poslal v eni drugi temi? :huh:

Sorry za :topic:

Popravljeno . Popravil Mike_E_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil 3/4 opreme v HMC, ostalo v TC...povsod solidno postrežen :P ...lahko bi reku, da bolj zadovoljen s HMC :grim ...sicer pa po prebranem, mislim, da je povsem odvisno od dneva :hmm: ...kolk si sam dobre volje in pa prodajalec...če se vse to ujame, si CAR :afro1: in u iber zadovoljen :D ...seveda, če vse nate paše .)

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se mel motor - Avto Triglav totaln podn od podna...nikol NIC pametnega ne zvedo ne kupo pr njih. Tak da Aprilije ze samo zarad tega ne bi kupo ker skoda cas zgublat pr takih nesposobnezih. Odar pa nic boljsi, ceprav tam nisem nic kupoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odar pa nic boljsi, ceprav tam nisem nic kupoval.

Enga znanca sploh niso jebali. Ko jih je vprašal po Stormu, so ga skoraj napizdili, da kaj zdaj teži z motorji, ker jih ni več na zalogi in podobno. V glavnem zelo slab odnos do strank. Potem se je pa odločil in motor kupil v Italiji (Monfalkon), kjer so imeli še štiri Storme na zalogi. In štos je še v tem, da je kljub nekaterim stroškom, kot je homologacija in podobno, prišparal več kot 200.000,00 SIT.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ko sem se mel motor - Avto Triglav totaln podn od podna...nikol NIC pametnega ne zvedo ne kupo pr njih. Tak da Aprilije ze samo zarad tega ne bi kupo ker skoda cas zgublat pr takih nesposobnezih. Odar pa nic boljsi, ceprav tam nisem nic kupoval.

Eeeee....meni pa se oni model pri Avto triglav (MB izpostava) ni zdel ravno neko tele. :hmm:

sm ravno pred enim mescem kupu komibnezon Dainese pri njih, pa sm ga hotu preko meje na CRO odpelat, da bi davek nazaj dobu, ampak nism vedu, kdaj bo mela moja veza v CRO cajt.

pa je model pri Aprilii reku da ni panike, da naj samo plačam in kombinezon domov odnesem, račun mi bo pa že pol, ko bom ga rabu, napisal.

in res ni blo nobenih problemov - sm ga rufnu in je tako vedu. kdo sm, napisal račun itd. Skratka, no problem. :OK:

sm ga pa tudi že prek meje pripelal in se zdaj lahko naši davkariji smejim ko nor, hehehe... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeee....meni pa se oni model pri Avto triglav (MB izpostava) ni zdel ravno neko tele. :hmm:

sm ravno pred enim mescem kupu komibnezon Dainese pri njih, pa sm ga hotu preko meje na CRO odpelat, da bi davek nazaj dobu, ampak nism vedu, kdaj bo mela moja veza v CRO cajt.

pa je model pri Aprilii reku da ni panike, da naj samo plačam in kombinezon domov odnesem, račun mi bo pa že pol, ko bom ga rabu, napisal.

in res ni blo nobenih problemov - sm ga rufnu in je tako vedu. kdo sm, napisal račun itd. Skratka, no problem. :OK:

sm ga pa tudi že prek meje pripelal in se zdaj lahko naši davkariji smejim ko nor, hehehe... :yea2:

Nasvet: če imaš to trgovino rad, potem ne omenjaj njihovega imena v povezavi s takšnimi "davčnimi utajami", ki so načeloma sledljiva zadeva... da jim ne boš še kakega sranja nakopal na glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasvet: če imaš to trgovino rad, potem ne omenjaj njihovega imena v povezavi s takšnimi "davčnimi utajami", ki so načeloma sledljiva zadeva...  da jim ne boš še kakega sranja nakopal na glavo.

eeee...saj nism napisal, da je tip vedu, zakaj še nočem računa met....

sm mu reku, da naj zato malo z računom počaka, ker.....eeee :whistle: .....ker....v glavnem, ni vedu. Happy?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!