Skoči na vsebino

Ocene slovenskih moto trgovin


Climber

Priporočene objave

V Šenčurju je nova trgovina. A je kdo že bil tam :?

biv pa je to cist mejhn, nč nimajo tko da se ne splača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj pozitivne izkušnje imam s trgovino NITRO d.o.o. v Ilirski bistrici. Kovček in masko Givi sem dobil ceneje kot v Louisu, da ne govorim o drugih slovenskih štacunah. Prav tako sem dolgo iskal en poseben vijak, ki bi ga TC Moto shop kot uradni zastopnik GIVIja moral dobiti, a se v štirih mescih zadeva kljub mojemu tečnarjenju ni nikamor premaknila. Vijak sem potem dobil v NITRO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Če si pa človeka na dopustu motil. Vprašanje kolk ma še takih...meni bi tudi film poču :D

Sem bil zadnjic pri Pintarju. Si je vzel cajt, nabavu Goretex kombinzon. Zakon. Danes pri 4 stopinjah me ni zeblo. Pa še drag ni bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale MOTORAJU!!!

So mi Heldove rokavice v petih dneh iz nemčije zrihtali, ker moje številke ni bilo v moji barvi. Niti pri uvozniku ne. Pa še 15% skonto sem dobil.

Pa še čisto tako, prehodil sem že ogromno motorističnih trgovin pri nas in v tujini in lahko zagotovim, da sem bil pri nas najbolj pozitivno presenečen nad Motorajem. Res velika izbira, fantje vedo, kaj prodajajo in so - vsaj do mene - zelo prijazni. Kapo dol, ni kaj.

Če pa se bo kdo potikal po Gracu, naj obišče prodajalno Pucher, kjer ga bosta dve prodajalki postregli bolje ko katerikoli prodajalec v Sloveniji (brez zamere, ampak je res). Mala trgovina, ogromna izbira in strokovno zelo podkovani prodajalki. Vsaka jim čast. Žal je lastnica gospa Pucher pred dvemi leti umrla, tako da trgovino vodi sedaj njen nečak, ki pa ni ravno motorist, ampak se vsaj ne meša v delo svojih prodajalk.

Popravljeno . Popravil trumf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hallo!

Škornje kupujem v TC Lj. ker dobiš nore cene delo boljše kot zunaj. Oblačila sem do letos kombiniral od Polo do Lojz. Zdaj pa sem našel v svoji bližini v MotoShop Palmi v Kočevju novo znamko Komine, ki je dobra in poceni.Za začetek sem kupil samo jakno (sem pisal že v neki drugi rubriki)nad katero sem bil zelo presenečen.

Sama trgovina kakor je videti je še v razvoju in jo dokončujejo vendar so prijazni in se tudi trudijo.

Kasneje sem dokupil še kavbojke iz Cordure. Enkratne,lahke z lahko odstranljivo tenko membrano ki jo uporabljam v slabem. Se splača preverit!

Lp in Srečno!

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
V Šenčurju je nova trgovina. A je kdo že bil tam :?

biv pa je to cist mejhn, nč nimajo tko da se ne splača

malo pozno, ampak vseen, sedaj je dobil tudi alpinstars opremo če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pozno, ampak vseen, sedaj je dobil tudi alpinstars opremo če se ne motim.

Aja :blink: In kje naj bi to blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja :blink: In kje naj bi to blo?

v šenčurju nad merkatorjem v križišču zraven kafiča čvek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v šenčurju nad merkatorjem v križišču zraven kafiča čvek.

Že najdu... klical, ampak še nima za AS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: TC motoshop :BUA: . Vedno kadar pridem tja so VSI prodajalci zelo NEzainteresirani, da bi kaj prodali. Obnašajo se zelo arogantno in neprofesionalno. Dajejo tak občutek kot, da je stranka nezaželjena, če ni pri njih kupila najmanj motorja in zato tam tudi opreme ne sme kupiti. Kot, da je TC neka elitna trgovina kjer morajo stranko osebno poznati, da jo poslušajo in ustrežejo njenim željam. Razmislek za lastnike :hmm: .

Vse pohvale pa podjetju MOTOČERNE (Trzin) in pa AMH VOMBERGER (Kranj). Se brez problema posvetijo vsaki stranki, predvsem Vomberger mlajši :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale pa podjetju MOTOČERNE (Trzin) in pa AMH VOMBERGER (Kranj). Se brez problema posvetijo vsaki stranki, predvsem Vomberger mlajši :OK: .

Ko bi se vsaj starejši zgledoval po mlajšem, bi blo tut fajn... predvsem v pogovoru s strankami. Davor pa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fotr je mal svoj, sam je tut vredu, pač ni zgovoren :D (koliko sem imel opravka z njim). Glede juniorja pa :OK: , res se posveti stranki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: TC motoshop :BUA: . Vedno kadar pridem tja so VSI prodajalci zelo NEzainteresirani, da bi kaj prodali. Obnašajo se zelo arogantno in neprofesionalno. Dajejo tak občutek kot, da je stranka nezaželjena, če ni pri njih kupila najmanj motorja in zato tam tudi opreme ne sme kupiti. Kot, da je TC neka elitna trgovina kjer morajo stranko osebno poznati, da jo poslušajo in ustrežejo njenim željam. Razmislek za lastnike :hmm: .

Vse pohvale pa podjetju MOTOČERNE (Trzin). Se brez problema posvetijo vsaki stranki :OK: .

jup

TSC-LABA :worship:

jup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ne vem no... sam še nisem imel slabih izkušenj s TC-jem, sem pri njih vzel že kar veliko stvari in nikoli se nisem počutil nezaželen, sem se pa tako počutil v Labi in to dvakrat, tretjič pa ne grem niti probat, itak mi nimajo nič zanimivega tam. Vredu je bilo še pri Habat-u in pa Avtocommerc-u (Dainese), potem ko sem jih končno našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC motoshop :BUA: Jih moraš prosit, da ti kaj prodajo. :BUA: Ne hodim več tja.

Se strinjam pa polovica prodajalcev pojma nima kaj prodajajo :headbang: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S TC nimam slabih izkušenj hudo pozitivnih pa tudi ne. Kljub temu, da se imam za relativno zahtevnega kupca ne jamram za vsako malenkost. Pač ne prideš v trgovino s vprašanjem "jst bi pa mel neki ultrapičkohvatnega, super duper varnega pa po možnosti zastonj".

Edina relativno slaba izkušnja je bila v Avtocommercu v Lj. Popolna nepripravljenost prodajalca se sploh vstati s stola. Ga vprašam za rokavice pa mi izza mize odvrne, tamle v vitrini so pa si jih poglejte. Če se dobro spomnim je bila vitrina zaklenjena. :blink: Ampak to je bilo 4 leta nazaj, tako da možno, da se je kaj spremenilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tak, ta'mlad? Meni je včeraj, pa tudi jeseni, ko sem kupoval rokavice, brez zadržkov vse razkazal in bil tudi zelo ustrežljiv. Je pa res, da se je potem jako obotavljal, ko sem želel naročiti rokavice katerih niso imeli. Češ, ja to bo pa trajal, pa ne vem kdaj jih bomo naročil, k sam za ene rokavice se nam pa ne splača.... samo sem vstrajal in na koncu si je le zapisal naročilo na nek neugleden košček papirja. Me prov zanima če bo res naročil?!? :naughty:

P.S.: A majo Dainese še kje v Sloveniji, pa da niso vezani na Avtocommerce?? Mislim, da bi imeli robo katero pri Avtocommercu niso naročili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!