Skoči na vsebino

Leovince Zx


M@T

Priporočene objave

Blokado ven!!!!!!Pol pa se ga na sredini vrezi tako jaz pa bos mel Racing ZX  Kdaj drugic o tem

Kak si si ga vrezo ti robi???Kolko racunas...... :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je razdalja od avspuha do feltne le slab milimeter...

Ja tak sem jaz tudi mel na mojem samo mojega si lahko podlozo pa je bol ven stal tvohjega pa nemores ker ma zasvasan ono uho moja pa se je premikala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_: Koliko se kaj pozna če vzameš tisto blokado na končniku ven iz ZX-a?-tisto ki se ga da na pol. Slišal sem, da če je avspuh krajši, ima motor višje obrate.

Torej?-Koliko se ti je kaj poznalo na hitrosti po ravnini in v klanec? :hmm:

lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem ga tudi mislo nekaj skrajsat samo ga nisem potem.Em....navor je mel malo vecji pospesek bolsi koncna pa tam nekej za 2km/h vecja.. :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem v rob robnika zadel z zxom (tam pri krivini) in se je vdrl malo not... in zdaj ma motor ful cudni zvok.

Torej, kaj je najbols nardit in komu to dat popravit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanjte, sem bil pri tistih ki delajo avspuhe, pri kleparju, pa noben noce tega nardit. Un k dela avspuhe je reku da ma to dvojno cev in da ce odreze, bo ziher zamaknu in da ne bo vec pasal... Je pa vdrto cisto pri varu. Ne vem... Kaj naj naredim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso izp. lonci za avte narjeni iz dvojne plocevine?? js se nisn vidu auspuha za motor iz dvojne cevi... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvojno cev? Roba ga je mel narazn, naj on pove

:blink: avtomehaniki majo neki svojo logiko in pamet, se jm pa tut prbližn ne sana zakwa zvijo :P :P

_jezus_: cez zimo ko bos pospravu skutr, odmontirej auspuh v škatlo, na pošto pa ga Lipniku pošl, on ti ga bo 100% popravu :OK: :yea2: :D pričakuj pa da bo poštnina kar $$$ saj je auspuh kar dosti težak. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej... Uglavn noben ni hotu narest.

Jst bi sam do polovice nažagal, tisto mal zvil, poravnal udrtinonazaj pa zasvasal. Sam te moznosti ni.

Pol druga je da se na tist del k je udrt eno palcko zakrivljeno nasvasa, tam ko je udrtina segreje do zarecega, pa potegne.

Zdele grem še jeršinu, k je reku da nej prnesem. Sam k fora je, da ce odzaga, krivina ne bo vec enaka. Skuter pa ke ne morem pelat, ker ni avspuha gor...

Ce ne je se druga moznost da nesem v termotehniko (te k majo toplotne instalacije, ko majo opremo za krivit to. Sam najprej grem ke.

Pizda sem jezen nase :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v rob robnika zadel z zxom (tam pri krivini) in se je vdrl malo not... in zdaj ma motor ful cudni zvok.

Torej, kaj je najbols nardit in komu to dat popravit?

Hvaljen _jezus_.Tvoj post sem dal v za to primerno kategorijo. Ker verjamem, da si ze dovolj odrasel, bi te prosil, da drugic sam poskrbis za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa ni to krivo, mogoče ko si nasel ti se je tak zvil da je zaj lukna med cilindrom in auspuhom (kot pri meni) in ti zaj zaradi tega ruži :hmm:

jas mam že tudi tam fajn porukaniga pa ni nič grdi zvok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ni prehudo ruknu bi pomagal ce bi dal novo tesnilo pa sraufe fajn zategnu - to sn js ponavad na APNu delu ko sn mel MFa trojko gor, pa sn nasedu na vsakem robniku, pol sn si ga pa dvignu zadi, pa se par stvari spremenu - rezultat B) :D :

post-18-1064937475.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!