Skoči na vsebino

Maxiscooterji


Valentin

Priporočene objave

Hm.. za tak denar dobiš normalen avto. Ker ta stvor ima zveze z motorji/skuterji le v tem, da se nagiba.... Na motorju moraš čutiti vsaj malo vetra, sicer je boljši nakup avta. Ampak, vsakemu svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, me je malo firbec matral, pa sem šel gledat za ceno tega čuda... Yap, definitivno ni za nas. Za ta denar dobiš normalen avto +normalen motor, pa še za enga skuterja ti ostane. 650 Burgmana, da ne bo kdo mislil, da kitajčka.

Od 29.500 evrov se začnejo cene. Glava peče. :wacko: :wacko: :wacko:

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Po dolgem napovedovanju in čakanju so se pri Kymcu odločili da le "poženejo" model myroad 700i. Predviden začetek prodaje v ITA je junij 2011,

cena pa še ni znana. Osnovne tehnične podatke jim je uspelo objaviti in sicer povzamimo na kratko: 699 ccm, 2 cilindra, okoli 41kW in 63 Nm navora, teža 265kg.

Me zanima prva primerjava s konkurenco :hmm:

myroad700i-ss-01.jpg

myroad700i-ss-02.jpg

vir: cyberscooter.it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

KTM: kot so rekli drugi - ni to to; skuter mora bit širok, prostoren in udoben.

TRIKOLESNIK: vsko tele ma svoje vesel'e.

KYMCO: prav nočejo se rešit tistega glomaznega dela, kjer je skrit jermen in ostalo drobovje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Po moje bo BMW skuter v "proizvodni" obliki predstavil v roku 1 leta............................... Vprašanje je samo kakšen motor bodo dali notri in koliko bodo koncep še "spremenili" do pričetka proizvodnje.

zna biti 800 cm3 vrstni dvovaljnik, tak kot ga sedaj vgrajujejo v F800

(preizkušen motor, malo kuri in ga navijejo do 87KM). Z akrapovičem pa

pridobi še dodatno moč.

Sicer za skuterja obljuljajo "samo" 70KM.

dvomim pa, da bo serijski skuter opremljen z kamero namesto z vzratnimi ogledali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zna biti 800 cm3 vrstni dvovaljnik, tak kot ga sedaj vgrajujejo v F800

(preizkušen motor, malo kuri in ga navijejo do 87KM). Z akrapovičem pa

pridobi še dodatno moč.

Sicer za skuterja obljuljajo "samo" 70KM.

dvomim pa, da bo serijski skuter opremljen z kamero namesto z vzratnimi ogledali.

Danes preživel cel dan na motorju in mi te konje ki mi jih ponuja 650 več kot dovolj zadostujejo, pa še s temi moraš zalo previdno in počasi, saj ne mislim sponzorirat naši POLICIJI in nenasitni državi in kakor kaže bo z 1.6. večina voznikov pomislila kje bodo spustili svoje konje v dir, saj so zopet nove kazni na vidiko in to totalno nore. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ducati skuterja ne bo.

Je pa BMW predstavil svoja dva maxija:

http://www.motosvet.com/eicma-2011-bmw-c-600-sport-in-c-650-gt.html

in tudi Ymaha novega Tmaxa:

http://www.yamaha-motor.eu/eu/products/scooters/maxi/tmax.aspx?view=media

Osebno mi je BMW bolj :OK: samo cena bo pa verjetno :BUA:

Ob teh dveh se mi nova Honda Integra nekako zdi "neposrečena" in tudi Suzuki bo moral nekaj ukreniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW maxi novosti sta všečni in po objavljenih specifkacijah zanimivi. Nič drugega ne preostane, kot da počakam, da zadeve pripeljejo v salone pri nas. Potem bomo lahko dajali konkretnejša mnenja. Kar se tiče pa Honde INTEGRE pa moram priznati, da sem pričakoval več. Se pa že sprejemajo prednaročila za njo po ceni 8990€ če se ne motim. Če smo iskreni ta MAXI scena ni poceni. Vseeno, jaz se že zdaj veselim novih izkušenj z mojim novim Nexusom 500. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nista mi všeč oba BMW-ja, T-Max še kar... Apriliina iteracija GP800 mi je še najbolj všeč.

Zaenkrat ostaja Nexus pri hiši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nista mi všeč oba BMW-ja, T-Max še kar... Apriliina iteracija GP800 mi je še najbolj všeč.

Zaenkrat ostaja Nexus pri hiši :)

Oj @Drejči, si še živ?

Jaz sem jih videl v "živo", športni BMW mi je celo lepši od Tmaxa. Najkrajšo po mojem mnenju potegne Honda Integra (slika, pa ne gledat "punce"). SRV 850 je v živo bolj všečen kot na slikah, žal pa nikakor ne najdem slike SRV 850 :? Pa samo ostali trojica :grrr , SRV-ja pa naj kdo drug "pripopa".

post-4877-0-15737300-1321383016_thumb.jpg

post-4877-0-64480900-1321383546_thumb.jpg

post-4877-0-05387300-1321383569_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRagi maxiscooteristi.

prodajam t maxa,rumene barve,l.2002,prevoženih ima 60000 km,maja letos kupljen in opravljen veliki servis (olje,filtri,jermen,vački,gume).zraven dam se original nosilec za kovček in malossi avspuh.motor se nahaja na obali.prodaja pa se za 2600 €.če koga zanima ali pozna koga,ki bi zadevo kupil na se mi oglasi.hvala v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pridružujem se x raiderju in vam želim vesele božične praznike in veselo, uspešno in kilometrov polno novo leto 2012...

Se vidimo, ko se zagledamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se pridružujem xraiderju in vsem skupaj želim vesele Božične praznike ter srečno novo leto 2012, predvsem pa veliko srečno in varno prevoženih kilometrov. Pa na snidenje na novih skupnih vožnjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!