Skoči na vsebino

Jesensko forumsko srečanje motosvetovcev


Priporočene objave

Pridna Perla. :)

Samo dovolj naglas je potrebno zakričati in se že prikaže iz svoje hišice polžje. :zzz:

Pri določanju potovalnih časov ti ne morem pomagati, ker sem tiste ceste tako malokrat prevozil, da nimam orientacijskih časov v glavi.

Kako pridem na parkirišče na Dolgem mostu, če pripeljem po obvoznici iz smeri Lukovice in se zapodim skozi tunel in peljem proti ali pa mimo bencinske na Barju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim vam lepega vremen in varno vožnjo.

Bi prišel, pa delam. Saj veste elektrika se ne začne v vtičnici. :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nojzetti, ne mi porivati startnega časa preveč v jutro, ker vsi pač nismo ljubljansko rezidentni in bomo morali do parkinga Dolgi most opraviti že kakšno stotko v jutranjii megli. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pridem na parkirišče na Dolgem mostu, če pripeljem po obvoznici iz smeri Lukovice in se zapodim skozi tunel in peljem proti ali pa mimo bencinske na Barju?

To je (v vsakem primeru, v smeri proti ali nasproti urinemu kazalcu) avtocestni izvoz LJ.-Zahod. Po domače, kot da bi hotel iti na VIČ oz. na Tržaško.

No, ko se pripelješ iz avtoceste prideš do križišča s Tržaško, desno je smer CENTER, naravnost prideš to Toyote, levo pa je DOLGI MOST - smer BREZOVICA, VRHNIKA itd... In tam bomo mi, na velikem parkirišču. Dovoz do parkirišča je urejen tako, da se zapelješ mimo njega po Tržaški in pod mostom zaviješ desno et voila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nojzetti, ne mi porivati startnega časa preveč v jutro, ker vsi pač nismo ljubljansko rezidentni in bomo morali do parkinga Dolgi most opraviti že kakšno stotko v jutranjii megli. :fight2:

Sem se spomnil takoj ko sem napisal... prezgodaj ne sme biti ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha. ok. icetours se ne bo udelezil. kot je rekel brrrm, da se pride do LJ je potrebna kaksna stotka ali dve. lep vikend.

p.s.: ne da se mi vstajati ob 07:00, da se lahko potem pri 2-3°C po megli cijazim do LJ. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prov. :( Lepo se mejte. :cry: :huh: :mellow:

@manuela: pošlji mi PM ali pa se slišiva po telefonu. Ne skrbi jaz se ga bom udeležil ampak zagotovo ne na motorju. Lahko narediva en korg čez idrijo ni problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi vstajati ob 07:00, da se lahko potem pri 2-3°C po megli cijazim do LJ. :BUA:

In to ti napiše možak, kot gora, s klenim ledenim nadimkom ICE. :o

Softić (sa mekana ć) neki. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@manuela: pošlji mi PM ali pa se slišiva po telefonu. Ne skrbi jaz se ga bom udeležil ampak zagotovo ne na motorju. Lahko narediva en korg čez idrijo ni problema.

Hanzi. :wub: Mucek. :004

Saj če bo šlo, pridem sama s kripo ( ta velke kripe itak ni več, je čist umrl, bogi ... :( )

Te pokličem. Z veseljem bom sedela zadaj. Za Moniko. :004 ;)

p.s.

Neki se je tud Near silu, da pride do mene, pa ga morm še prepričat, da mogoče ni ravno pametno, če se znajdeva sama, pri nas doma na kauču... :devil:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: ne da se mi vstajati ob 07:00, da se lahko potem pri 2-3°C po megli cijazim do LJ. :BUA:

Saj lahko prideš tudi kasneje, madonca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker naj bi v soboto vnaprej javili stevilo kosil, sem vsem tistim, ki ste doslej ze sporocili, da "mogoce" pridete, poslala PM, v katerem prosim za potrditev.

Tudi vse ostale, ki se doslej se niste prijavili, in ne dvomim, da pridete VSI forumasi :OK: , prav tako prosimo, da to sporocite - najkasneje v cetrtek.

Se vidimo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam ker nisem prebral teme od začetka in je bilo morda že kje omenjeno pa vendar:

Ali bo kakšna skupin(ic)a štartala iz Celja - kje? kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredno razmisleka.  Samo še Maxa moram prepričat ...  :rolleyes:

...hitra cesta :naughty: in PRIJAZNA beseda :wub: delajo cudeze O:-) , prosim :004 B)

Pa ce bo za jest tut kej :notworthy: , pol rabim hitro cesto ONLY :OK: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijava Dašenke in moje malenkost, žal z 1.5 urno zamudo, ker greva iz MB šele ob 1330.

LP, El B.

(manuela....... :wub: :wub: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(manuela....... :wub: :wub: )

:blink: :blink: :blink:

:) :D ;)

Ja, tako.... kar nekaj (opažam) jih bo šlo tudi z avti.

Če bomo (vsaj nekaj od nas) šli LJ -izstop LOgatec, Godovič, Idrija, Tolmin, Anhovo, Brda, potem

VAS VABIM, da se na kavi s kapljo kačje sline in na dopoldanskem sladko-slanem prigrizku oglasite pri naju s fiftijem v Kanomlji ( med Idrijo inTolminom, odcep Oblakov vrh, 2km z regionalne ceste). Seveda velja isto tudi za vse, ki boste z motorji, pa boste šli po tej strani. B)

p.s.

Sploh ne bo tako drago! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da nism še čist sigurna... a se vam lahko brez kake prijave kar priključim v NG? (mogoče še s kakim osebkom, ki ni član Motosveta, pač pa samo motorist? :) sej za kosilo ni panike..

lp, devilish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!