Skoči na vsebino

KTM Supermoto 660 SMC, 625 SM itd.


Kroker

Priporočene objave

A ga imas na avto netu ?

ne če bi se ker najdu da bi ga meu bi ga pa še mogoč tud prodau..če pa ne bo pa še moj to sezono ali dve..zdj je motor tip top od tedi ko me je vrgl sm use zameju edin gum še ne, to je pa tk potrošn material na motorju si bo pa že kupu tist ko bi ga meu kake so mu pač dobre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečmo do 3.5k€.

za letos maš suzukija....pol bo itak podaljšana pista....pa kupi enga krosa ali triala še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a delaš kej z zadno bremzo al sam z gasom?predvidevam da je sam gas ker kr dost nazaj sediš,lepo zgleda ju3 bi lahk kej posneli sam snemalca nimamo...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večinoma z gasom ,ker mašina itak bremza ko gas spustiš, mam pa nogo skos na zadni bremzi če bi pršvo do krize :)
sedim pa bol zadi zato ker sem bol vlek(190) ;)

 

@Zulf nč ekstra mavo kuplonge za pomoč u drugi prestavi(mni je lažje z kuplongo ker mam večji nadzor ko pa da bi dav samo gas), pol ko ga pa enkrat dobiš u "vago" pa še prestavlanje u višje brzine ...

Popravljeno . Popravil Noiser69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večinoma z gasom ,ker mašina itak bremza ko gas spustiš, mam pa nogo skos na zadni bremzi če bi pršvo do krize :)
sedim pa bol zadi zato ker sem bol vlek(190) ;)

 

.če te hoče obrniti stisneš bremzo-takoj te zabije v tla-zato moraš balanco malo močnej držat,da te ne scota

@Zulf nč ekstra mavo kuplonge za pomoč u drugi prestavi(mni je lažje z kuplongo ker mam večji nadzor ko pa da bi dav samo gas), pol ko ga pa enkrat dobiš u "vago" pa še prestavlanje u višje brzine ...

 

 

-v drugi se peješ dodaš gas-ga sustiš in na pune dodaš in po potrebi malo cukneš

-gor prestavljaš- samo malo popustiš gas nič kuplnge in z nogo rukneš ročko gor in prestavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noiser69. A boš daw za kak krog spomladi :)? Sanjam KTM-a že 2 leti pa ga še sploh nisem peljal  :slap: . Lahko se ti oddolžim v kakšni tekoči valuti  :beer2:

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noiser69. A boš daw za kak krog spomladi :)? Sanjam KTM-a že 2 leti pa ga še sploh nisem peljal  :slap: . Lahko se ti oddolžim v kakšni tekoči valuti  :beer2:

načeloma se ga držim ko pijanc plota, za kak krog bi ga pa že dav no, sam da zdj do maja vse krešpede namontiram pa ga dobiš hehe;)

drgač pa, ročke(bremza, kuplonga) že mam takratke, dele za "axle sliderje" tut že mam doma vse, namest sopotnikovih tačk pridejo fustrasterji od bmxa, na konc balance so tut slajdrji, za auspuh zaščite pa pridejo tti tedn, tk da bo zaščiten PREVENTIVNO, pa upam da nikol na tleh, bom ahto :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš pa grde avspuhe:):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so premal glasni...... :music4:

so ja poklič me pa ti bom zavrtel ka delajo toti rori..:P

mene ušesi pod čelado bolijo ka šele na frej..;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to paše gor, al je treba zamenjat tudi sedež in še kaj? Kolk dnara? Mal sm gledu pretekle poste, imaš mogoče še zadnjo plastiko(blatnik)? Moj je sicer cel, sam bi ga odrezu in mal predelu pa novo luč dal gor... in bi blo fino met orginal rezervo, če bi slučajno na tehničnem kaj morili. Ma kdo izkušnje s tem?

Iščejo se tudi axle sliderji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo oranžne plastike za 640 lc4?

pa zadnja luč za duke2/lc4 640?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

:grrr prav lpo pašejo na tti motor, grdo je če maš sam enga :grim

 zakaj te je grdo ce imas sam enga ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!