Skoči na vsebino

KTM Supermoto 660 SMC, 625 SM itd.


Kroker

Priporočene objave

@sesir, grem poleti letos, do zdj se nikol nekot nismo mogli dov sprajt, more se nas več nabrat tule pa nardimo enodnevno akcijo:)
sm mev 1x dalše fustrasterje sam ni izpadvo lih najbolš ker bi se ob padcu zihr zlomva os pa čeprav je ful trda

@žiga tk je če kupip oriđinal za vlke pare!! :P bom vido če bom hodo dans zvčr u garažo ti dans napišem, če ne pa konc tedna prej ti ne morm, vem pa da sm kupo eno navojno os dobo sm pa vn 3 tk da mam še eno za rezervo:)

se mi pa zdi da je os dolga 22 al 23cm sam nism zihr, ti še povem točno, je pa res fajn primvo, me je bvo strah da bo bol labavo use skop, upam da ne bom rabo sprobat no :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir, grem poleti letos, do zdj se nikol nekot nismo mogli dov sprajt, more se nas več nabrat tule pa nardimo enodnevno akcijo:)

sm mev 1x dalše fustrasterje sam ni izpadvo lih najbolš ker bi se ob padcu zihr zlomva os pa čeprav je ful trda

 

itak....jz bi jih tk za stunt mel.

45min pa si tu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejla, js bi samo prasau ce pasejo mogoce komplet plastike od smc 2003 na lc4 2001? Kr tko al tko morem plastike menjat, luč pa tudi kr se sam grla od žarnice ne dobi posebi..hvala za odgovore!

Zadnjo luč seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da moje gume še vedno nisi zamenjal:) drzi ko hudic:)

Bo treba it pogledat, fajn zgleda!

Evo, treba jih je še mavo obdelat to je u grobem

img20130405165506.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jo bom zamenjo konc maja enkrat, zej tk še ni asfalt dosjt ogret za neke podvige bo čist vredo pol pa pride isto ko zadi ContiAttack SM, je pa res da so ful mehke pa se vidi da zadna ne bo držala dovgo :grim


conti_attack_sm_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jo bom zamenjo konc maja enkrat, zej tk še ni asfalt dosjt ogret za neke podvige bo čist vredo pol pa pride isto ko zadi ContiAttack SM, je pa res da so ful mehke pa se vidi da zadna ne bo držala dovgo :grim

conti_attack_sm_1.jpg

 

So mehke, ampak držijo kr dolgo. Js sm naredu 2000km z zadnjo pa jih je še skoraj polovica...

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predragi so tti crash padi, js sm si jih naredo home made, dobite slike cez 14 dni ko bo leps vreme se bom loto montirat pa bom cel postopek posliko. Kupo sm navojno os, v matice zvrto lukne, fustrasterje od bmxa skrajšo za polovico, zdj še sam čakam da pridejo iz peskanja ... cena: okol 5€ vse skup ker sem mev 4 fustrasterje že doma :)

 

Čakam tvoj tutorial :) Navojno in matice mam M8, treba pa narest še bunke (dolžine 4cm, premer 5cm). Vrtal pa nisem še nič, mogoče bi kar novo matico z lukno kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tutorial pride za vikend! Bom zmero vse pa posliko da bo črno na belem ... matico boš mogo original kupit ker ne paše navadna matica gr, tk da js sm jo kr prevrto:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tutorial pride za vikend! Bom zmero vse pa posliko da bo črno na belem ... matico boš mogo original kupit ker ne paše navadna matica gr, tk da js sm jo kr prevrto:)

Daj se še malo potrudi s slovenščino... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj se še malo potrudi s slovenščino... :smoke:

 

Ka pa što nis zastopo? Sm pa ja s koroške! :OK:

 

"Tutorial pride za vikend! Bom zmero vse pa posliko da bo črno na belem ... matico boš mogo original kupit ker ne paše navadna matica gr, tk da js sm jo kr prevrto:)"

Sam za tebe: Tutorial bom naredil za vikend! Bom zmeril vse in poslikal da bo črno na belem. Matico boš moral kupiti original, ker navadna ne paše gor, posledično sem jaz prevrtal kar navadno!

 

Ni neke razlike, ali pač?! ;):friend1:

Popravljeno . Popravil Noiser69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Topla voda že obstaja, ne jo iskat z crash padi :D!

 

Če se vas nabere ene par, vam jih z veseljem naštancam za simbolične cene, da se ne boste toliko matrali, pa rezali in krajšali, ter vse povrtali :D

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Topla voda že obstaja, ne jo iskat z crash padi :D!

 

Če se vas nabere ene par, vam jih z veseljem naštancam za simbolične cene, da se ne boste toliko matrali, pa rezali in krajšali, ter vse povrtali :D

 

lp

 

Prej bi povedo, pa se ne bi rabu matrat :P zdj je kar je, upam da jih ne bom rabu kda stestirat :D

če jih nardim sam se vsaj naučim kaj;)

Popravljeno . Popravil Noiser69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tutorial pride za vikend! Bom zmero vse pa posliko da bo črno na belem ... matico boš mogo original kupit ker ne paše navadna matica gr, tk da js sm jo kr prevrto:)

 

Bom pa navrtal :)

 

Če ima kdo(HyperJack?) na zalogi 4 bunke za nek pameten denar, kupim, ker se mi jih mogoče pa res ne da sam delat. More bit pa nekaj takega kot na sliki...

 

post-37335-0-17690200-1365546455_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka pa što nis zastopo? Sm pa ja s koroške! :OK:

Si v šoli recimo pri pisanju spisa pri predmetu slovenščina "prošo" s tvojim "kao" koroškim narečjem?

Ko boš iskal službo (če jo še nimaš; privoščim ti da jo imaš!) napiši prošnjo ali pa recimo CV v tvojem stilu pisanja. Me zanima odziv delodajalca!?

 

Pa smo spet "off topic". :BUA:

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa navrtal :)

 

Če ima kdo(HyperJack?) na zalogi 4 bunke za nek pameten denar, kupim, ker se mi jih mogoče pa res ne da sam delat. More bit pa nekaj takega kot na sliki...

 

attachicon.gifcrash.JPG

 

Pa se najde kaj :), potrebuješ samo drsnike (plastika)?

 

p1040344.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si v šoli recimo pri pisanju spisa pri predmetu slovenščina "prošo" s tvojim "kao" koroškim narečjem?

Ko boš iskal službo (če jo še nimaš; privoščim ti da jo imaš!) napiši prošnjo ali pa recimo CV v tvojem stilu pisanja. Me zanima odziv delodajalca!?

 

Pa smo spet "off topic". :BUA:

Lej tole pišem kkr mi pride, mavo slovensko mavo koroško, glupo se mi zdi pisat neko pravilno slovensko ker to nism js in izpade za mene debilno in fino in se morm že na fakso neki trudit pa mi gre zaenkrat kr fajn, tako izgovorjava kot pisava, mi pa gre na živce da se eni sploh ne potrudijo/te razumet mavo drugih narečij če ni glih neko mariborsko al pa lblansko, pa nema se več kregava okrog tega ... se bom potrudo, ti se pa potrudi prebrat kaj ;)

:004

 

Pa se najde kaj :), potrebuješ samo drsnike (plastika)?

 

p1040344.jpg

 

Uuu prva liga, ka nisi prej povedo! :OK:

Kake so pa cene kaj če ni skrivnost?;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Uuu prva liga, ka nisi prej povedo! :OK:

Kake so pa cene kaj če ni skrivnost? ;)

 

No to če bo koga zanimalo, lahko preko ZS (o kompletih), samo bunka plastična (leva 7,5€kos, desna 5€ po komadu...okvirno)...

 

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že kdo nastavljal ventile na LC4 ?

 

 

Postopek imam že naštudiran v nulo,  zanima me samo, če je potrebno tesnila pokrovov pred montažo s čim namazati, recimo z temperaturno obstojnim kitom namenjenim za te zadeve....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že kdo nastavljal ventile na LC4 ?

 

 

Postopek imam že naštudiran v nulo,  zanima me samo, če je potrebno tesnila pokrovov pred montažo s čim namazati, recimo z temperaturno obstojnim kitom namenjenim za te zadeve....

 

Ne ni jih potrebno mazati s kakšnim posebnim kitom. Če boš dajal nova tesnila jih namaži z WD40 ali z nečem podobnim. Vsa "papirnata" tesnila mažem tako in ni nikoli puščalo pa še naslednjič se jih da lepo odstraniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!