Skoči na vsebino

KTM Supermoto 660 SMC, 625 SM itd.


Kroker

Priporočene objave

V temi ŠPORTNI MOTOCIKLICEM sem odpru temo SUPERMOTO ŠOLA. Prosim da tisti ki vas karkoli zanima pogledate temo in se jo aktivno udeležite ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, imajo lc4 2001 in kasnejsi 2003 letniki enak grust? Mislite da bi lahko dal na 2001 drugi zadni blatnik? Od 2003 mislim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, imajo lc4 2001 in kasnejsi 2003 letniki enak grust? Mislite da bi lahko dal na 2001 drugi zadni blatnik? Od 2003 mislim

Saj 2001 in 2003 imajo enake plastike tako, da ne bi smelo biti težav. Druge plastike in nov okvir oz. subframe je dobil leta 2005.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kje dobiti crash pade za smcja 625 da gre čez zadnjo os..ucpred pa nevem ki bi naj npršl tud čez os al kje drugje?feb2012A.JPG

neki takiga..:D

Popravljeno . Popravil žiga 92
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kje dobiti crash pade za smcja 625 da gre čez zadnjo os..ucpred pa nevem ki bi naj npršl tud čez os al kje drugje?feb2012A.JPG

neki takiga.. :D

Seles - Grosuplje, Axle-Koper, Laba-BTC in Litija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kje dobiti crash pade za smcja 625 da gre čez zadnjo os..ucpred pa nevem ki bi naj npršl tud čez os al kje drugje?feb2012A.JPG

neki takiga.. :D

 

Če mi podaš fotke zadnjega dela in širino, ti naredim crash pade jaz. Bunke z distančniki so že pripravljeni, potrebujeva samo še dve meri, pa je to to...Če te zanima, me dobiš na zasebnem.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že naročiu hvala...vem za drugič ..! zdj sm jih že preplaču... :)

odroči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že naročiu hvala...vem za drugič ..! zdj sm jih že preplaču... :)

 

No sej, če se boš še za spredaj odločal, veš kje me dobiš :)

 

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vs skupaj sm naročiu spredi zadi .. :/ drugo leto ko bomo kak drug motor kupval če bojo penezi..:P hvala vseen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predragi so tti crash padi, js sm si jih naredo home made, dobite slike cez 14 dni ko bo leps vreme se bom loto montirat pa bom cel postopek posliko. Kupo sm navojno os, v matice zvrto lukne, fustrasterje od bmxa skrajšo za polovico, zdj še sam čakam da pridejo iz peskanja ... cena: okol 5€ vse skup ker sem mev 4 fustrasterje že doma :)

Popravljeno . Popravil Noiser69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

578834_354947837917815_1357658481_n.jpg

 Zgledvo bo pa nekak tk, 2 še morm kupit za sopotnikove tačke ... aja pa še homemade zaščito za auspuhe sm naredo, tk da sam vreme še :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je edino za Stunt OK, sicer pa "mač tu long"  :yea1:

 

Tako, pa še material ni prav, narediš s kovino več škode kot koristi... :glare: ...zadeva mora bit plastična in basta.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm reko da bojo pou krajši, pa na konc pridejo še plastične kapice, bo tk ko je treba, pa deluje tut (preverjeno) :)

Tu si poglejte kk zgledajo (pa cena):

http://www.50stunt.com/SUPERMOTO_AXLE_SLIDERS_p/supermoto%20axle%20sliders.htm

Popravljeno . Popravil Noiser69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm reko da bojo pou krajši, pa na konc pridejo še plastične kapice, bo tk ko je treba, pa deluje tut (preverjeno) :)

Tu si poglejte kk zgledajo (pa cena):

http://www.50stunt.com/SUPERMOTO_AXLE_SLIDERS_p/supermoto%20axle%20sliders.htm

Za nonstunt vožnjo, je tole spodaj najbolj primerno.

post-76-0-98500400-1364456403_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kkr za koga, men je bolš da so dalši, ker je kolega padu pr 30 na uro (vožnja po zadni) motor pado na levo stran in je zabilo ročico menjalnika na dekl mašine in celga obribalo pa še zlomlo ročko, tk da tti tamali mu niso kaj hasnali, če so pa dalši zaščitijo ročico bremze in menjalnika ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil spredaj brez pa razen da je blo vse podrajsan ni bilo nic

Sem imel pa zascito rock iz alu

No blo je to na 640 enduro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba it pogledat, fajn zgleda!

Evo, treba jih je še mavo obdelat to je u grobem

img20130405165506.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba it pogledat, fajn zgleda!

Evo, treba jih je še mavo obdelat to je u grobem

img20130405165506.jpg

Če imaš motor ali avto in še nisi bil na Racelandu sploh ne veš kaj zamujaš....če imaš pa supermoto moped pa ne vem kje živš,da še nisi bil......

Prej so bli glih zame-zdaj pa mal kratki za stunt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noiser 69: kok maš dolgo to palčko ko pride čez predn kolo pa kok je široka (za crash pad)? kura dobu sm original kao za smcja pa mi ne štima neki se mi zdi prekratka ta palčka,, :hmm: ne dobim skupi mogu bi mal odrezat ta crash pad so mi vilce napot...:D..mater sj bom znoru hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!