Skoči na vsebino

Poziv k debati: "Ride Day"


Noise

Priporočene objave

bil ob 17:40 na 3M pa nikjer nobenga z motorjem :unsure: , pol sem sel pred OLP pa tud nobenga :( ja pol sem sel pa domov na govejo juhco in narezek :D :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst sm se udeležil tegale ride day-a, zame je bil še prav poseben

lp (bladzo)

post-20-1080596680.jpg

Popravljeno . Popravil anA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17h smo bili na prešercu natančno trije motoristi, potem je pa prijadral še Horjo. Sami Solo Ridersi itaq! Dvajset čez sem oddirjal naprej, za druge pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi smo še malo počvekali, dočakali še Marauderja in Andrejo, ter odšli ponovno malo gledat poligon. Skratka, bili smo prisotni na cesti v prometu več kot samo na šiht in nazaj.

Bil je lep dan!

HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw Objavljeno 29 Mar 2004 @ 14:20

ne zahvaljuj se nama......vesel sem, da jo ni kdo včeraj skupil.......

kot je rekel včeraj na poligonu en "star" motorist ( pa ne po letih, ampak po stažu)....hvalabogu, da se je začelo z poligoni in škoda da ni teh stvari več.....upam, pa da je vaša tamala dojela važnost pravilnega zaviranja in da z bladzotom nisva po "default-u" tečna......

S tem, da bi bla tečna se ni treba obremenjevat. Vsak lahko odide ko mu paše in vsak lahko odneha ko mu paše. Lahko tud ne začne, če se komu ne ljubi ali ga je sram, da bo kikse delal in jih bo kdo videl. Jaz pač vem, da tega motorja še ne obvladam in bom verjetno še nekaj časa keglje podirala. Malo zanalašč, da jih boš moral pobirat. :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

copy/floppy iz teme "Motociklizem, vožnja in preživetje":

NAJAVILA SE JE TUDI RTV SLOVENIJA, KI ŽELI OB TEJ PRILOŽNOSTI PRIPRAVITI DVA PRISPREVKA, ENEGA KRAJŠEGA ZA POROČILA, DALJŠEGA PA ZA TO, DA OB OTVORITVI MOTORISTIČNE SEZONE OPOZORI UDELEŽENCE V PROMETU, DA SMO SPET NA CESTAH.

Prejel sem klic novinarke, ki jo je zanimalo, ali bi bilo to za nas interesantno... Z veseljem sem ji v imenu nas vseh ponudil našo podporo (prikaz zaščitne opreme, razlaga, čemu kaj služi, par posnetkov med vožnjo... ).

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB studio, predvajano bo na nacionalni ravni, približno tako, kot krvodajalska...

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB studio, predvajano bo na nacionalni ravni, približno tako, kot krvodajalska...

LP

Marko

Super, bravo MB. Windsurf, morda veš kdaj bo predvajano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Že nekaj časa imam idejo, da bi pri nas (SLO) zgodaj spomladi naredili en "Ride day" in s takšno mega-skupinsko furo druge udeležence opozorili, da smo motoristi ponovno na cesti.

Je kar nekaj "proti" in "za" argumentov, pri čemer so tisti "proti" predvsem organizacijske narave - kako zadevo izpeljati, kje se voziti itd. Premišljujem, da bi bilo bolje narediti ne pravo "skupinsko" vožnjo ampak bolj "posamično" a vsi na isti dan :)

---> Da bo bolj razumljivo, angleži imajo na primer takšno zadevščino poimenovano "Ride to work day", ki se je motoristi množično udeležujejo. Pa saj niti ni tako težko - na točno določen dan (ob koncu zime) se vsi peljejo v službo na motociklih/skuterjih.

Kaj menite ostali?

Odpiram to temo.

Danes (7.2.2007) je umrl na cesti motorist in moj prijatelj, Tom iz Anglije. S kolegom Petrom sta se odpravila na 18 mesečno potovanje z motorjem po svetu. Preminil je v Bombayu v Indiji. Več na Tom&Peter

Kdor to prebere, naj si vzame minuto molka njemu v čast.

P.S.: Resno podpiram "Moto dan", da bi nas opazili in da bi bilo čim manj nesreč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno podpiram "Moto dan", da bi nas opazili in da bi bilo čim manj nesreč....

res bi se lahko vsaj forumci dogovorili in gremo na določen dan z motorji na cesto.... pa zagotovo ima kdo kakšne veze in bi imeli še podporo oz. pozornost medijev, ki bi opozarjali na nas...

mogoče tudi kaj v smislu spota, ki ga predvajajo v VB... kakšna ideja, kdo bi tak spot financiral, razen pristojnih ministrstev, ki so za take in podobne predloge največkrat gluhi.... :BUA:

moj predlog je, da poskusimo zbrati sponzorje, pritegniti pozornost medijev in zadevo speljati... :)

prosim ideje, predloge.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res bi se lahko vsaj forumci dogovorili in gremo na določen dan z motorji na cesto.... pa zagotovo ima kdo kakšne veze in bi imeli še podporo oz. pozornost medijev, ki bi opozarjali na nas...

mogoče tudi kaj v smislu spota, ki ga predvajajo v VB... kakšna ideja, kdo bi tak spot financiral, razen pristojnih ministrstev, ki so za take in podobne predloge največkrat gluhi.... :BUA:

moj predlog je, da poskusimo zbrati sponzorje, pritegniti pozornost medijev in zadevo speljati... :)

prosim ideje, predloge.... :whistle:

Bilo bi vredu dogovorimo se ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem če se še kdo spomni, kakšnih 7-8 let nazaj smo že imeli eno takšno (na žalost tudi edino) vožnjo.Začela se je v prekmurju, preko štajerske do Ljubljane nadaljevali pa smo do Postojne kjer so nam No Name Ridersi pripravili sprejem v eni gostilni z brezplačnim golažem.Od tam smo krenili nazaj preko dolenjske nazaj v naše kraje.Mislim, da bi bilo potrebno v to vključit vsek klube iz vseh regij in nardit en "Slovenian Rally".Vsak klub ima na skrbi organizacijo in zbor v svojem mestu, glede samega poteka vožnje pa tud mislim da ni problem zorganizirat kje se začne in konča.Vključit je samo potrebno kakšnega gostinca pa seveda medije.V kolikor bo dovolj interesa smo Free Ridersi pripravljeni zorganizirat potrebno za naš konec sLOVEnije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem ultra za vseslovenski dan motorizma.

Osnovni namen - opozoriti sirso javnost na nas, predstaviti dober vtis o osnovni ideji motorizma, ter seveda druzenje.

Baje je v Sloveniji registriranih 15000 motorjev. Si predstavljate spraviti samo 10% le teh na eno tako skupinsko voznjo. Predstavljam si da bi bilo to zanimivo tudi za naso nacionalno turisticno organizacijo, kot tudi za medijske hise.

No vsekakor sem pripravljen volontersko sodelovati pri necem takem.

Naj zazivi slovenski Ride Day

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res bi se lahko vsaj forumci dogovorili in gremo na določen dan z motorji na cesto....

moj predlog je, da poskusimo ... pritegniti pozornost medijev in zadevo speljati... :)

prosim ideje, predloge.... :whistle:

pizdek69!

Jaz tudi podpiram ta projekt, posebno, če pripelješ s seboj tisto s "tvojega podpisa"!!! :grim :grim :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logistično precej zahteven projekt,sem pa takoj za. :OK: :OK: :OK:

mogoče niti ni...

1. predvsem moto klubi se morajo dogovorit, da se udeležijo

2. v vsaki regiji naj bo zborno mesto in pot naj vodi v Ljubljano.... tam naj zveza motoklubov ali kakšna organizacija priredi nekaj da se lahko motoristi iz vseh regij ustavijo..

pop tv bo sigurno tam.. kakšen časopis bo tudi kaj napisal...

za začetek je to dovolj da se po vseh prometnicah zapelje večja skupina motoristov..

2. ali 3. petek v marcu sta idealna dneva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem takoj za. Bilo bi potrebno določit datum (enkrat marca) in ga poimenovat Slovenski dan mororistov in na ta dan izvest tole "furo", ter da to postane tradicija.

ps: pa tudi pred parlament bi bilo dobro it se pokazat :grim

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdek69!

Jaz tudi podpiram ta projekt, posebno, če pripelješ s seboj tisto s "tvojega podpisa"!!! :grim :grim :D :OK:

ja seveda jo bom... samo cicekov se niti vidlo ne bo, tolko pirov bo nosla... (ampak po vožnji seveda)

mogoče niti ni...

1. predvsem moto klubi se morajo dogovorit, da se udeležijo

2. v vsaki regiji naj bo zborno mesto in pot naj vodi v Ljubljano.... tam naj zveza motoklubov ali kakšna organizacija priredi nekaj da se lahko motoristi iz vseh regij ustavijo..

pop tv bo sigurno tam.. kakšen časopis bo tudi kaj napisal...

za začetek je to dovolj da se po vseh prometnicah zapelje večja skupina motoristov..

2. ali 3. petek v marcu sta idealna dneva :)

trenutno najboljši scenarij, ki ga 100% podpiram... kar se našega kluba tiče, bom omenil v petek na sestanku, sicer pa mislim, da ima projekt vso podporo s strani Kurentov...

@FreeRiders dober predlog Travica... (saj si to ti :? )

A je kdo proti ??

ne se hecat, :grrr ker veš kak hitro je na forumu vsaka malenkost povod za kreganje in nabijanje.... predpostavljam da si za... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!