Skoči na vsebino

Poziv k debati: "Ride Day"


Noise

Priporočene objave

me nihce ne preprica da je v takem vremenu to uzitek

...kdo pa govori o užitku...meni tudi vožnja z avtom ni v užitek - pa se vseeno vozim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si res danes potoval z dvokolesnikom? (me nihce ne preprica da je v takem vremenu to uzitek - vsaka stvar ima svoje meje, tudi uzitki na motorju se ob dolocenih pogojih nehajo in stvar postane muka)

ko bi ti poznal bladzota, ne bi takih neumnosti spraševal ... kolikor ga poznam, je zagotovo šel v službo z dvokolesnikom :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič kaj se niste razpisali o današnji furi...?! ? Dež?!

ne, še zmer so na furi, za razliko od nas, ki ždimo na toplem in suhem za temi sodobnimi kamini (monitorji).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kranju na debelo pada sneg tko da z drugim k z apn-om tud ne mislim it na cesto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kolikor ga poznam, je zagotovo šel v službo z dvokolesnikom :yea2:

mogoče nimajo za benz pa so mu rumenega Krpana dali.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prebil na mopedu približno 3 ure. Bil moker do kosti, sem se premalo oblekel. Malo je zeblo. Ta drugo službo skenslal, deu me bo že počaku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštarji so vaške legende,svaka jim čast da se pa potem še za užitke furajo cele dneve,čelado dol.

Sicer pa zgleda da ni blo nič s tem Ride day.

Je treba res organizirat pa se potem dobit v večjih mestih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAslednji ponedeljek ponovimo vajo. Stane nič, če bo dež ali sneg, pa spet prestavimo za en teden. In tako vse do novembra. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nebi blo boljš v nedeljo, ma več ljudi čas pa se malo zapeljemo okoli recimo!

če maš službo v nedeljo..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kdo pa govori o užitku...meni tudi vožnja z avtom ni v užitek - pa se vseeno vozim...

no, sem predvideval da se motor kupi zato da se z njim nato uziva.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nebi blo boljš v nedeljo, ma več ljudi čas pa se malo zapeljemo okoli recimo!

Ko boš prebral vso temo, boš razumel, za kaj naj bi šlo pri Ride Day. V službo/šolo z motorjem. Motor kot alternativno prevozno sredstvo in ne objekt uživanja ob nedeljah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sem predvideval da se motor kupi zato da se z njim nato uziva.... :?

...ne kupi se ga zato, da se z njim vozi...dopuščam pa možnost, da ga imajo nekateri tudi za druge namene... :D

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dopoldne vsi v službo, popoldne pa se dobimo na običajnih zbirnih lokacijah po mestih (LJ, MB, CE...) in še kakšno lahkotno skupinsko furico udarimo...

...za ponedeljek je napovedano lepo vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo moj prvi Ride day, upam pa, da jih bo že v aprilu čim več, pa vse do novembra. Saj ne, da ful rad hodim v službo, ampak če grem z motorjem, začnem dan z nasmehom.

Ob 17h na Prešercu! Velja za Ljubljančane in okolico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tale moj Ride day se pa ni odvijal kot sem si predstavljal. Sem skoraj zaključil sezono še pred njenim začetkom. :blink: Mi je iz Črnuč na obvoznico prletu en kreten in zapeljal direkt na levi pas. :wacko: Ne vem, če me ni rešil včerajšnji trening zaviranja na poligonu. Pi-da mu leva... :BUA: Definitivno sem pa poskrbel, da me je opazil. Jih je njegov retrovizor fasal (in njegov ego), njega sem pa verbalno poslal do Albanije pa nazaj. <_< Vsaj eden več, ki je seznanjen z našo prisotnostjo na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tale moj Ride day se pa ni odvijal kot sem si predstavljal. Sem skoraj zaključil sezono še pred njenim začetkom. :blink: Mi je iz Črnuč na obvoznico prletu en kreten in zapeljal direkt na levi pas. :wacko: Ne vem, če me ni rešil včerajšnji trening zaviranja na poligonu. Pi-da mu leva... :BUA: Definitivno sem pa poskrbel, da me je opazil. Jih je njegov retrovizor fasal (in njegov ego), njega sem pa verbalno poslal do Albanije pa nazaj. <_< Vsaj eden več, ki je seznanjen z našo prisotnostjo na cesti.

:afro1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš, pa ta Črnuški križišče je magnet za kretene! :angry: :angry: :angry:

Si že tretji, ki ga poznam, ki jo je ta mesec tam skoraj skupil. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No naši tamali je včerajšnji trening prav prišel že, ko se je domov s poligona pelala. Ji je tam v križišču na Nemško cesto zavije ena baba pred motor zapelala, da je komaj zbremzala. Bladzo in BMW hvala ker sta jo tko matrala pr bremzanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zahvaljuj se nama......vesel sem, da jo ni kdo včeraj skupil.......

kot je rekel včeraj na poligonu en "star" motorist ( pa ne po letih, ampak po stažu)....hvalabogu, da se je začelo z poligoni in škoda da ni teh stvari več.....upam, pa da je vaša tamala dojela važnost pravilnega zaviranja in da z bladzotom nisva po "default-u" tečna......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se tudi jaz udelezil ride day-a. in se rezal avtomobilistom v stojeci koloni od pivovarne puntigam do feldkirchen-a (~5 km). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!