Skoči na vsebino

Kako ste zadovoljni z motorji


romans1

Priporočene objave

lp mene zanima kako ste zadovolni lastniki svojih scooterjev. ter napiste se katerega imate.ter kolikocasa ga imate :OK:

post-18-1065298154.jpg

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa runnerco 2000 letnik.pa mi dobr sluzi razen zdj me je zacel mal strom jebat mi je vse crknl prvo kar mi je crknilo na tem motorju drugace zelo zadovoljen.tudi deli karkoli so zelo poceni a se lahko jih je dobiti imam pa 11000km tko da kr sluz tok tok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj skuter

Dela BP, razen tega da mi je enkrat sklopko razneslo, pa še to sem bil najbrž jz kriv

zdej je star 1leto pa 3mesce, mam pa 10k km, vozi se pa tut lepo, sm k bi šel še ene 10kmh več po števcu, tak kot grejo drugi ditechi :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam moega 1 leto pa pol pa sem vedno manj zadovoljen. ko je segret se obnaša tak kot če bi bil mrzel (mislim da je frgazar kriv to)- tako ne potegne več prav, pa preveč žere :mellow:

:naughty:

daelim-sfive-01-bikepics-069086.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam Derbi Atlanstis LC l. 01, kupljen 02. Motorček je zlo vredu mam ga pa 1 leto pa 4 mesece. Zdej so se sicer pojavle luknje pri pospeševanju samo bomo zrihtal. Rezervne dele ja začuda čisto lahko dobit, že v enem dnevu. Na mojmu števec kaže malo več ko 17.000km, ko se mi bo dalo bom mal zvrtu. Pšššt, pa ne okol govort :D

Skuter se je sicer že malo spremenil. Novih slik nimam, pa bo tale tut dobra.

post-18-1065299932.jpg

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

speedfight 2 ac, sn zadovoln, letnik 02, zaj je razštelan malo fergazer pa to bo treba nastavit, drugač pa dela brez problema, vglavnem super :OK:

aja, slike pa nimam dobene od njega :( :BUA:

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz mam mal večjo mašinco:KAWASAKI KMX 125R!!! :OK: :OK: :OK:

do zaj morm sam potrkat!!! :OK: res nič problemov!!Mam pa ga od maja!!

edino kar sn mogo menjaz je bla zadna luč!!Pomoje sn se preveč po offroad vozu pa je šla!!!(navadan 12v žarnica)

tak da res!!!ful dober nalup!!!

BTW:kupo pa sn rabljeno letnik 01 prevoženih je mela 2300km!!

evo vam slikca: :OK: :OK: :yea2: :yea2:

post-18-1065300716.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: no zdej pa se jt .. mam aprilio tocno tako k je na sliki 125sr. kuplena letos aprila bolj natancno 22 aprila. odkar mam ta motor se mi je pritisk kr veckrat dvignu. naprimer pri 250 prevozenih kilometri je sla sveca nato pri 400 prevozenih ter nato pri 2500 prevozenih. ko smo to odpravl mi je zacel tect bencin iz forgazarja na glavo motorja tud to so odpravel no potem so zacea grabet prva zavore ni cist popustila no sedaj mam pa mir. prevozu sem 6700kilometrov ter ugotovu da so se napake nehale pojavljat ter da imam mir. ni mi pa zov da sem kupu aprilio ker bo ziher nasldni tud aprilia.vse napake so mi na aprilii odpravili brez placno seveda garancija klub potrosnemu materijalu 2 krat sveca ter bencin dolil so do vrha ter ostalo. so dober servis in skoz ga bom tja pelu. upam da nisem koga uspavu. :zzz: 1krat sveco mi je zivc zracunu 1000k na aprilii pa niti enkrat.

post-18-1065302702.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P to kar pa pocne zivijo s svojo runnerco pa sploh ni cuden da je strom crknu. ubistv se cudem da je crknu strom da ni prej masin sla. sicer pa bi mogu speedrunner pa zivijo testirat scuterje pa bi prec videl kateri so vzdrzlivi scuterji. :P

post-18-1065303819.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej pa se jt .. mam aprilio tocno tako k je na sliki 125sr. kuplena letos aprila bolj natancno 22 aprila. odkar mam ta motor se mi je pritisk kr veckrat dvignu. naprimer pri 250 prevozenih kilometri je sla sveca nato pri 400 prevozenih ter nato pri 2500 prevozenih. ko smo to odpravl mi je zacel tect bencin iz forgazarja na glavo motorja tud to so odpravel no potem so zacea grabet prva zavore ni cist popustila no sedaj mam pa mir. prevozu sem 6700kilometrov ter ugotovu da so se napake nehale pojavljat ter da imam mir. ni mi pa zov da sem kupu aprilio ker bo ziher nasldni tud aprilia.vse napake so mi na aprilii odpravili brez placno seveda garancija klub potrosnemu materijalu 2 krat sveca ter bencin dolil so do vrha ter ostalo. so dober servis in skoz ga bom tja pelu. upam da nisem koga uspavu.  1krat sveco mi je zivc zracunu 1000k na aprilii pa niti enkrat.

Sej tvoja aprilia gre čist ok. Ne vem sicer kaj si delu k si jo kupu sam men se zdi da je čist ok.

P.S. hvala za 2 testni vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst mam malagutti phantom F-12, in do zdej brez vecjih problemov..........

narejenih cez 30k km (mojih) kolk jih je blo prej nebivedu (ampak je blo pred mano vec lastnikov(kupu rabljenga za 40k SIT sam je bil totalka))

no mel sm par problemov z lezaji na vilcah, ampak sm po to sam zrihtu (struznica in SKF lezaji)......pa z unimi gumi nosilci masine (ponovno SKF zrihtano).........aja pa vecne jebe z prednjo bremzo (zato k je vse sf****).........drgac pa skutrck res zakon......

gor je trenutno:

17,5 delorto + rms filter, lamele evo, variomat evo, jermen polini karbon, rms sport sklopka, polini primarni prenosi, for race izpuh, polini sport 70 odprt na corso, meceurova sport blajarca (za tiste ki ne vejo je to ista firma ki dela blajarce za malossi, sport=MHR), lezaji na blajarci SKF C4 + tahudi semeringi, malossi tavelk fedr, malosi valrji 4,4g, MHR zadnje pakne, ter keramičen disk by sinter + ploscice

pride gor v zelo bliznji prihodnosti (zdej k nau vec sezone):

prednje celjusti (doma narejene) + ostalo novo od sprednjega zavornega sistema

19,5 mhr fergi + evo luftfilter (al pa malossi E5 , se se nism cist odlocu)

torq (tud se ne vem polini/malossi)

nove gume (verjetno sava MC 20 monsun)

omejevalc obratov by malossi (tehnicen.......)

pa verjetno tud od bitubota sprednji fedri za vilce......

drgac pa za konec res priporocam komurkoli ta skutercek..........zakon......(no vsaj zame)

pol sm sicer mel se 2 totalki, ampak mi je nekak ratal zrihtat.........evo moj koncn rezultat.......P9200047.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok mam Italjet Dragsterja letnik 99.

Motor ima 15k kilometrov, do zdej nisem imel večjih problemov razen tega, da sem mogu razrezat auspuh pa ga opucat.

midi_0002.jpg

No predelav ma bol malo oz nič (razen tega, da ma blokade zunaj) upam da se bo med zimo nabralo kaj keša in bo spomladi že zrihtan (nov auspuh) pol pa MORDA še 70ccm kit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men dela dokaj vredu nč zaleten sam enkrat sm ga položu pa je

plastika se odrajsala gre mi pa tko k vsem ditechem 90 po števcu

no mal mn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tut kr zadovoljen z mojmu DNA-jem, mam ga 1 leto, narejenih mal čez 4000km, crkuje ne, razen enkrat mi je armatura šla, sam je bil še v garanciji. slikce pa pridejo kmal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kater števc pa maš? unga do 80 al do 120? k jz mam do 120, pa mi kaže nekje 90, frend ma pa do 80, 03letnik, odlokirano pa u kaže 75 mal več :doze:

aja, pa jz ga glih prehitim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gapi sej vozu sem normalno prvih 1000 kilometrov po knigi da se je ulafu pol pa normalno tko da z motorjem se nisem izivlu je pa le predrag. sam so na servisu rekl da je to od tega k je bil prevec dovg pr mer pa ga ni nobeden zalaufu. . :D

post-18-1065337977.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!