Skoči na vsebino

Kako ste zadovoljni z motorji


romans1

Priporočene objave

Med temi sesalci je moj Typhoon tak oldtimer :D Je narmeč 95 letnik (mislim pa da od gloge je tud tukaj nekje :hmm: ) . Prevoženih pa ima nekaj čez 16.000 (številak je začela naraščat, ko sem ga jaz v roke dobil :naughty: ) Kar se tiče kvalitete pa nima pripomb. Cilinder je bil po sedmih letih prvič narazen vzet in je bil kot novi. Edino kar je me motilo je elektronika, ki sem jo moral dvakrat zamenjat, ampak še za to sem verjetno sam kriv, ker mi je voda pri pranju nekje tekla po elektrniki :wacko: :cry: . Drugače je pa ta piaggio dober. Pa tudi deli niso dragi (npr. spednji kljun brez laka pride 8k :blink: vs. npr. aprilia čez 30k) Seveda me pa tud moti zračno hlajenje, sploh pa sedaj pri predelavi. Zato sem mogo naredit ta giant usmernik zraka in sedaj mi hladi super :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevoženih pa ima nekaj čez 16.000 (številak je začela naraščat, ko sem ga jaz v roke dobil :naughty: )

Golob ga ma 1 leto pa pol pa ma 26k :) :wacko: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa DiTecha.. Do zdaj edino kar je blo, da sem enkrat ostal na Petrolu, ker so se mi oni zobniki od elektro-štartera nekak (nimam pojma kak) zdrobili, pa ga ni šlo vžgat.. nožnega pa DiTech pač nima (budale), pa oni plovec za bencin se mi je nekaj ostavlal pa nisem mel pregleda nad tankom. Samo so pa pr Aprili vse takoj zamenjali, še to skuter so mi prišli.. nikol ni blo prolemov z garancijo itd.

Drugač pa mi je skuter 1A. Lega mi je najboljša.. ker mi Aeroxi in Speedyji ne ležijo dobro v ovinkih.. drugih pa tak nisem še vozo. Pa fajn ma visoko belanco, tak da se s koleni ne zadevaš noter dostkrat :) Samo pač kurc.. ni to skuter za predelavo. Samo originaln brez blokad pa leti ko prasica :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam speedfighta, letnik je 99, kuplen v zacetku 2000, prevozenih 32.000 km.

12.000 prevozenih s polini 70 sport. :)

masina je kar vzdrzljiva, dela precej dobro:D

ojnica se je orginalna, drugo pa precej delov pac zamenjanih za tunanje:). plastika zadnja nova pa tak, ne da se mi vec vsega pisat.

ce sem zadovoljen, ne vem:D vcasih ja, vcasih ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Grega: moj je 96letnik

@M|tek: Glede aprilie in njene lege, vozu sem se z aprilio sr racing pac po mojih rovtah in lahko recem da je lega kr v redu, ampak je tukej ena fora, ker skuter dobesedno zaplava cez luknje, za voznika je to super, ampak ko sem ga zalozu na enmu ovinku je slo lepo pol mi je pa tazadno gumo kr naenkrat vzel, sm ga komej ujel..

Ne bom reku da ima moj Typhoon glih najboljso lego, ampak ma dost trde amortizerje, marsikdo je ze kolnu cez njih, ampak takoj se zacuti drsenje v ovinku, ampak jst sem se naucu to izkoristit, sicer ne tko kot Beno ampak podobno. Tko da uzivam v vsakem ovinku v levo(zakaj ne desnega, pojma nimam, ni tapravga feelinga) :? :D :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vsi v levo lažje zalagajo. Sicer jest tut po desni strani štender brusm sam redko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še nekaj sem pozabil. Ko ravno govorite o zalaganju... Ponavadi ga pritegnem do max v ovinek, pol pa bremzat na kratki razdalji s prvo zavoro, tako da je zadnje kolo v zraku, pa ob tem že začnem zalagat, še vedno po prvem..spustim zavoro, gre na oba, pa gasaaaaaaaaaaa.....

yeah... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še nekaj sem pozabil. Ko ravno govorite o zalaganju... Ponavadi ga pritegnem do max v ovinek, pol pa bremzat na kratki razdalji s prvo zavoro, tako da je zadnje kolo v zraku, pa ob tem že začnem zalagat, še vedno po prvem..spustim zavoro, gre na oba, pa gasaaaaaaaaaaa.....

yeah... :grim

tole akcijo nam bos pa pokazov enkrat :naughty: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še nekaj sem pozabil. Ko ravno govorite o zalaganju... Ponavadi ga pritegnem do max v ovinek, pol pa bremzat na kratki razdalji s prvo zavoro, tako da je zadnje kolo v zraku, pa ob tem že začnem zalagat, še vedno po prvem..spustim zavoro, gre na oba, pa gasaaaaaaaaaaa.....

yeah... :grim

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mogoče bi kšnmu to ratal sam pa 100% ne na enduri 50 sploh pa ne z enduro gumam

Nikol neveš, moja baka tut k z vozičkom zalaga gajsna z kublom po tleh :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še nekaj sem pozabil. Ko ravno govorite o zalaganju... Ponavadi ga pritegnem do max v ovinek, pol pa bremzat na kratki razdalji s prvo zavoro, tako da je zadnje kolo v zraku, pa ob tem že začnem zalagat, še vedno po prvem..spustim zavoro, gre na oba, pa gasaaaaaaaaaaa.....

yeah... :grim

Ta manevr bi pa u zivo prov rd vidu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U sele zej sm vidu --> z 50 DT ??? res sm mislu kva mas kksnga hudga suprmoto :lol1: :lol1:

Zej bi pa se rajs vidu ta manevr :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!