Skoči na vsebino

Kako ste zadovoljni z motorji


romans1

Priporočene objave

zdej pa se moja kista (sicer kr dost mocnejsa, pa kr dost hitrejsa, pa se tud kr dost bolj kvari zarad tega): Aprilia AF1 Futura 125. 34 konjev in 173 km/h (oboje tovarniski podatek).

porihtan mam: odprt airbox za vecji dostop zraka, nastavljen uplinjac, DPM izpuh, za 0,8 mm spuscena glava, vcasih sn mel pa se za 25 gramov lazji bat not, s tanjsimi, kromiranimi obrocki, tist je pa res slo ko raketa. aja, bremze mam brembotove, obloge pa full mehke, tak da mam ze kr fajn obrabljene (mam jih manj kot eno sezono), primejo pa ko prasica, da lahko se na prednjem ustavs kdaj hoces (ce ne zablokira).

okvare: kompletno vsa elektronika (stator, vzigalna tuljava, veliiik sveck, regulator polnjenja akumulatorja, akumulator, pa se akumulator - vse to mi je ze crknal, pa se magnet mi je razfu*al enkrat ko sn ga teru), pa zaribu mi je ze tud. enkrat ko sn ga premal ogretga naspanu (50 stopinj), enkrat ko sn hotu postavt povprecno hitrost 120 km/h na relaciji Ponikva-Celje, enkrat pa k se mi je zajla za pumpo za olje odklopla.

na splosno, zadj, ko sn ze vse te dele menju, bi mogl delat vse brez okvar, in ce odmislim ceno delov, pa upostevam kolk uzitkov in adrenalina nudi ta mofa, sn z njo zlo zadovoln. ce pa upostevam se cene delov, pa bl tak tak...

:)

post-18-1065340967.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam malaguti f-15! Pa sem jako zadovoljen, moti me samo to, da ma armaturka preveč vibracij, pa enkrat sem mel ene probleme s frgazarjem... drugo dizo sm dal pa je blo vredi :P Pa všeč mi je, da je ta skut kar redek, naprimer kšno runnerco pa sr-ko pa spidfajte vidš za vsakim vogalom...

post-18-1063472849.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez mam Sym Jeta, ki pri večini ni znan kot znak kvalitete :) ampak sem z njim zadovoln - nkolše ni nč crknlo (tok,tok ;) ) se ene dve slike:

19649sym-med.jpg

19649MVC-009F-med.JPG

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D zok pol sva istga mnenja aprilia kvaliteta :OK: ki zmaguje

ja, crkovine zmagujejo... :D

drugace pa res hudooo zabavn motorcek - sam 1x se mi je zgodil, da bi mi usel iz nadzora zaradi prevec moci - mal sn ga polozu ko me je obrnal - brez prask!! :) drugace pa ze na prvi testni voznji me je povprek obrnlo ko sn v tretjo saltu (full dez bil, pa primorski asfalt, pa nisn bil navajen take moci... ...je zgledal pa atraktivno ko sn se lovil pr enih 80 na uro... :OK: ). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa Gilero Runner replico Poggialli, z motorjm sem zlo zadovoln, do zej sm mu sam 1 problem, pa newem kakšen, neki je blo narobe sestavlen, k sem dau enmum tipu za rihtat motor, samo je serviser pol lepo u red spravu use :OK: :OK:

Zadovoln sm res najbol an k mi za 50 original + ZX leti res fantastično 112km/h (realnih 94,6km/h) se vid hy-per 2 mašina :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja se to za sabo mam že 11k kilometrov mam jo pa 1 let pa 3mesce! z no sm pa padu samo 1x pa še to sm ga prevec založu in sm po prvo gumo dobu kamen in je šlo use u p... :D :D jest sm biu zlo popraskan do mesa po roki pa rami pa kolenu (vse leva stran) pa še malo desni komolec je biu podrajsan :BUA: (tisti dan nisem nosil jakne!) uglavnm zej je use okj! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo to pa je moj picikl :)

letnik 2001 avgust

17,8k km

70ccm malossi

primar polini

polini speed control

leovince zx

fedra za jermenico +15%

spremenjem airbox malo

pa malenkosti... :)

post-18-1065352454.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo PSI_Hunter te slikce zihr nimaš na mettingu

sm ti ga sliku

res je nimam.......je pa zato (zdej) big boss, sel na testno..... :naughty:

aja pa ni mi jasno zakaj ne morm uredit svojga posa????????? :unsure: :? k slika je res mal velka.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že reku enkrat, tistle runner gor je ful lep, jz prec zamenam za mojga ditecha, lepa rdeča barva (kot moj ditech ;) ) pa še hiper2pro, kaj bi dal za testno vožnjo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videm da kr lepo skbite za svoje motorje :OK: ce pa katerega zajebava ruuner pa se obrnte na zivija on oblada ruunerje

post-18-1065353562.jpg

Popravljeno . Popravil romans1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa Gilero Runner replico Poggialli, z motorjm sem zlo zadovoln, do zej sm mu sam 1 problem, pa newem kakšen, neki je blo narobe sestavlen, k sem dau enmum tipu za rihtat motor, samo je serviser pol lepo u red spravu use :OK: :OK:

Zadovoln sm res najbol an k mi za 50 original + ZX leti res fantastično 112km/h (realnih 94,6km/h) se vid hy-per 2 mašina :OK: :OK:

ZELO LEP SKUTER. KOLK GRAMSKE VALCKE MAS DA TI TAK GRE!. HVALA LP M@T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo fantje ja res je da mi masina deluje dobr in da je pa 10000 km vidla prvic sploh servis gre se vedno dobr sam tist strom me jebe zgleda mi je sla dinama pa alternator morm pa priznt da mi zadn armotizer mel nov(drug) pred 4000km ker je bil moj cist konc-kriv,trd zarjavel nc ni blo vec od njega so mi pa tud predne vilce grejo proti koncu toa pa deljao polcniki robniki pa furanje po tazadni pa take fore sam uzitek pa je ceprov drag

ja ce koga zanima kolk je njegov motor vzdrzliv se s speedrunnerjem priporocava da sprobava ali pa ce kdo trdi da je njegov neunicljiv :D

mislm da za zx tm 5.3 al pa 5.0 men se zdi nej tisti povejo k majo ga gor

PSI:a bi se lahk midva zmenla za moje predne vilce da zamenjava semernige pa olje k je not k vidm da to znas jst ne znam seveda ti placam? :D

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PSI:a bi se lahk midva zmenla za moje predne vilce da zamenjava semernige pa olje k je not k vidm da to znas jst ne znam seveda ti placam? :D

hmmmm..........na svojem znam to z zavezanimi ocmi, na runnerci pa..........nevem lohk prpels pa bom pogledu pa sej je vrjetno isto/podobno..........tak da cifro dobis v PM pa se slismo..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tist strom me jebe zgleda mi je sla dinama pa alternator

to je ja eno in isto?!? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa Gilero Runner replico Poggialli, z motorjm sem zlo zadovoln, do zej sm mu sam 1 problem, pa newem kakšen, neki je blo narobe sestavlen, k sem dau enmum tipu za rihtat motor, samo je serviser pol lepo u red spravu use :OK:  :OK:

Zadovoln sm res najbol an k mi za 50 original + ZX leti res fantastično 112km/h (realnih 94,6km/h) se vid hy-per 2 mašina  :OK:  :OK:

ZELO LEP SKUTER. KOLK GRAMSKE VALCKE MAS DA TI TAK GRE!. HVALA LP M@T

hvala. :OK: hm...ne bi vedel točno bom pa prašov serviserja pa k bom zvedu ti bom povedu. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa Gilero Runner replico Poggialli, z motorjm sem zlo zadovoln, do zej sm mu sam 1 problem, pa newem kakšen, neki je blo narobe sestavlen, k sem dau enmum tipu za rihtat motor, samo je serviser pol lepo u red spravu use :OK: :OK:

Zadovoln sm res najbol an k mi za 50 original + ZX leti res fantastično 112km/h (realnih 94,6km/h) se vid hy-per 2 mašina :OK: :OK:

kaj je blo pa narobe sestavlen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa Gilero Runner replico Poggialli, z motorjm sem zlo zadovoln, do zej sm mu sam 1 problem, pa newem kakšen, neki je blo narobe sestavlen, k sem dau enmum tipu za rihtat motor, samo je serviser pol lepo u red spravu use :OK:  :OK:

Zadovoln sm res najbol an k mi za 50 original + ZX leti res fantastično 112km/h (realnih 94,6km/h) se vid hy-per 2 mašina  :OK:  :OK:

kaj je blo pa narobe sestavlen?

to pa nimam pojma k tut nism nc posebej spraševov an.pa tut serviser se pomoje ne bi vec spomnu kwa je blo narobe, sam bo probu se 1x prašat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika nesme presegati vec kot 250KB se mi zdi

vstaviš jo tako da kliknes na prebrskaj nato poiščeš sliko da se ti pod prebrskaj napiše točna pozicija slike nato pa samo pošji odgovor in to je to! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadovoln sm res najbol an k mi za 50 original + ZX leti res fantastično 112km/h (realnih 94,6km/h) se vid hy-per 2 mašina :OK: :OK:

:blink: :blink:

Ne verjamem. Mojmu prjatlu k ma isti motor mu gre 80 realnih, pa ma tud zx-a pa nč druzga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend ma tut runnerja, zxa, pa mu gre nekje 90-95 po števcu, luknjo ma pa tut med 40-60...me pa prehiti, sicer ne leti glih mim mene, me pa prehiti

btw, njemu gre zato tolk, ker ma hiper2pro, ampak 95kmh je pa velik, tut za hiper2pro, ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!