Skoči na vsebino

Kako ste zadovoljni z motorji


romans1

Priporočene objave

prašte benota, zej ma takratko prestavno razmerje pa ma 70 malossi! pa se peleva vštric! meni števc pokaže 112km/h v zaveterju seveda. vrjemte da mi gre veliko bolje za 50 kot si nekateri mislijo! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uzadno sm gledu tvoj celindr, in pr stran ni oznake za Piaggio celindr pa se tvoj je dalši za ene 1cm-2cm

dej mi povej kaj je to pol? k originaln 50cc nemore bit! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še jst.

Meu sm malaguti firefoxa f-15. To je carski skutrčk. kupu sm ga decembra 2000 pa sm z njim prevozu 11k km brez kakršnega kol problema. No mogu sm menjat pumpico za hladilno tekočino.Drugo pa vse ok.

No zdej mam pa Cagivo Mito letnik 2000.prepeljanih ma 10900km. mam ga 1 tedn, na začetku je čist ok delu pol sm pa jst akumulator spraznu pa mi trenutn ne vžge.Drgač je biu pa ful dobr nakup k sm dov sam 590k sit zanga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kw glih ne vem.Ma 34 konjev (baje) končna je pa 180km/h. Oboje povedal bivši lastnik. Ma pa 6 stopenjski menjalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhhhh... obcutna razlika, skuter se ful bl zavrti, bolsi navor je, pa bistveno bolsi pospeski, sploh v zgornjem obmocju. pa bl enakomerno vlece skoz celo obmocje. je vreden svojega denarja. drgac je pa ta auspuh narejen za 12,2 hp, tako pise v katalogu (npr for race je za 8), kataloska je pa 200.0187

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, se dobi za SR 50ccm (na fergazer), 50ccm kataloska je 200.0188 in sicer 9hp, mas pa pol se evo 70ccm in sicer 15hp, kataloska je pa 200.0183

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sem tud zlo zadovolen s skuterjem, trenutno je v zadnji fazi barvanja(crne barve), pol pa sledi faza prodaje, pac je treba nastimat ena kola za v solo..

Typhoon se mi zdi res v redu, res da ni najlepsi, ampak saj je vseeno, fuuuul pa pogresam vodno hlajenje, saj ze samo 70malossi kit z navadnim auspuhom hitro segreje masino, sedaj k mam pa zx gor pa se hitrej.

Skuter je bil 1x zariban, 1x je bla nafta noter, 1x ja bil razbit prednji del, 1x me je avto zbil, drugace pa trenutno pr 18k prevozenih dela kot svicarska urca.. :)

Sigurno bom cez nekaj let seenkrat nabavil skuterja, ampak skoraj 100% sem da bom zip sp, ker mi je vsec to da je mjhn, pa vodn hlajen.

pi es: Od mojga pridejo enkrat drug tedn se slikce. B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prašte benota, zej ma takratko prestavno razmerje pa ma 70 malossi! pa se peleva vštric! meni števc pokaže 112km/h v zaveterju seveda. vrjemte da mi gre veliko bolje za 50 kot si nekateri mislijo! :OK: :OK:

saj to je možno ja, beno je reko da ti ful slabo potegne, ko pa pride iz lukne pol pa gre, torej maš neke težke valčke in gre ko svija, ampak pač končna samo, če pa bi šel z kom dirko na ovinke pa to, pa bi lahko newem kak polago, pospeškov nebi mel :rolleyes: :lol:

drgač pa jas tudi sn mel enkrat noter ko sn mel novi jermen 4,3g valčke pa mi je fuuul slabo potegno, ko pa je prišo v obrate pa šo potem prek 95 po števcu, pa še več bi ga spravo, če nebi blo prometa, žiher prek 100

potem pa sn dal noter 2,5g valčke pa je šo 90 po števcu, pa vreje vleko pa vse, samo iz mesta malo slabo potegno, zaradi feder na kuplongi :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej lukna ni tko panična, ko je hitrost nad 30km/h potem tudi pri pospeševanju ni lukne, mogoce malo da ga zamori, samo je pol hitr na obrate, pol pa pici ko svinja :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink:

Ne verjamem. Mojmu prjatlu k ma isti motor mu gre 80 realnih, pa ma tud zx-a pa nč druzga...

OK, vem da jih bom slišu za tole sam morem povedat.

Moj skuter leti, če sem jest v normalni drži 80 km/h, če grem v aerodinamično držo pa 90 km/h. Te podatko so vzeti po rskinem števcu od mojga frenda, k se je enkrat pelu za mano. V bistvu mu je kazalo 95km/h, samo mu za 3 laže, sepravi mi leti še malo več ko 90. Po mojmu števcu je to nekje 110-115 :lol1:

Morem pa dodati, da imam luknje pri pospeševanju, samo nevem, če so preteški valjčki, ker mam zdej notr 4.0g :hmm:

Ful me pa zanima, kako bi to letelo z zxom al pa čem podobnim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!