Skoči na vsebino

Težave


motolover

Priporočene objave

Ja ne vem no..men dela ce prizgem..

meni tudi ..če prej polijem z bencinom za fajrcajg.. :lol1:

ok.. ne ne vem ker brskalnik mam .. ker sm butl za compe.. en star laptop mam ki pa na drugih straneh dela normalno...

če enkrat stisnem citiraj pa se premislim in potem hočem citirat drug post v isti temi mi prvega še zmeraj potegne zraven neglede na to , da ugasnem comp in ga izključim iz električnega omrežja.

in ja - na srečo mi neuporabljenih citatov ni potegnilo sem ..no sej to pišem zaradi poskusa ker nisem videl drugega izhoda.

ja - imam avtomatsko prijavo vendar mi odjava - iz foruma - ne dela.. a se lahko odjavim kje drugje ?

to da je enkrat širina na ekranu kot od junfrce drugič pa za dva ekrana je pa verjetno treba počakat na popravke kajne ..

to je to - se vidmo drug tedn ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Ne bi o tem, da je forum slabo (če sploh je) moderiran, ne bi o tem, da je nelogično (ne)organiziran, morda bi kazalo požreti ponos in si ogledati kako so urejeni forumi advrider, motori ali pa vsaj bjbikers...

Večja težava je to, da od prenove naprej forum dela obupno, sploh verzija za telefone... Obeša se, tisti knof "označi kot prebrano" je itak sam sebi v namen, ko odprezadevo je namesto kratkih naslovov forumov pod njimi še cel skrajno nepotreben roman za prevrteti da prideš do naslednjega. Pogrešam tudi možnost preklopa na desktop verzijo. Včasih imam občutek, da je na ta forum tudi bog pozabil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta forum zadnje čase deluje slabše kot bivša država,skratka,sploh nimam volje brskat,ker vsak post odpira celo večnost (comp ni kriv ker na drugih forumih deluje odlično) (:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta forum zadnje čase deluje slabše kot bivša država,skratka,sploh nimam volje brskat,ker vsak post odpira celo večnost (comp ni kriv ker na drugih forumih deluje odlično) (:

ja, verjetno še kaj vzdržujejo oziroma urejajo, deluje včasih tudi meni zlo počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem kliknil a TEŽAVE in čakal, čakal,čakal ... :blush:

se pravi si imel TEŽAVE. Naj ti povem, v pravi temi si :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta forum zadnje čase deluje slabše kot bivša država,skratka,sploh nimam volje brskat,ker vsak post odpira celo večnost (comp ni kriv ker na drugih forumih deluje odlično) (:

tudi meni na vsake toliko zelo dolgo časa odpira kakšno temo, verjetno še kaj štimajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni na vsake toliko zelo dolgo časa odpira kakšno temo, verjetno še kaj štimajo....

al pa majo TEŽAVE :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem kliknil a TEŽAVE in čakal, čakal,čakal ... :blush:

... ka pa rineš v težave..  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se ne morem odjavit iz foruma? Tudi če kliknem na odjavo, ostanem prijavljen.

Pobrisati je treba vse piškotke, ki jih je forum nastavil, saj ga forum biksa oz. klikni sem, da se pobrišejo vsi piškoti, tudi tisti, ki jih forum ne uporablja več: http://motosvet.com/delete_all_cookies.php

Potem bi morala prijava / odjava delovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjetno neodzivna / počasna stran je. mam 100/100 optiko. je to še soft update al mam jes kej narobe nastavlen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ja res je vse skup počasneje kot pred uvedbo nove strani. Tudi na telefonu mi dela počasneje oz. celo na čase zmrzne in je neodzivno.................žalost........gre na bolje a v resnici na slabše :P

 

......objavljanje posta večkrat je tudi ena izmed napak...........ni namerno

 

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobrisati je treba vse piškotke, ki jih je forum nastavil, saj ga forum biksa oz. klikni sem, da se pobrišejo vsi piškoti, tudi tisti, ki jih forum ne uporablja več: http://motosvet.com/delete_all_cookies.php

Potem bi morala prijava / odjava delovati.

Hvala za pomoč. Zdaj dela.

Lp, Cofko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, v čvekalnici ne ostaja tisto kar napišeš? Sem po ene pol ure odpru spet čvekalnico in videl da nič ne piše, čeprav sem pred tem nekaj napisal?

 

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, v čvekalnici ne ostaja tisto kar napišeš? Sem po ene pol ure odpru spet čvekalnico in videl da nič ne piše, čeprav sem pred tem nekaj napisal?

Da. Gre za pravi Chat in ne Shoutbox (kar je bilo prej).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Gre za pravi Chat in ne Shoutbox (kar je bilo prej).

škoda, je bilo fajn ko si še malo gor poskrolal in prebral....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če veš o čem govoriš lahko debatiramo naprej, drugače nima smisla.

Tale je pa huda.... Snecer je genij za te zadeve :)

 

ps. ne, ni to bil sarkazem, resno pravim... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ne.

P.S.

Če veš o čem govoriš lahko debatiramo naprej, drugače nima smisla.

Ne vem.

Predlagam pa ti, da skineš reklame pa bo zadeva začela leteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!