Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

lahko bi motosvet to naredo v imenu svojih članov. veš kako kredibilnost bi si pridobil...akcija...

js podpisem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad pa bi vido človeka ki je dal idejo za ta  zakon, pa zanima me če je sploh kdaj stal zraven motorja pri rdeči luči ne pa da bi se vozo... pa mel kaj pameti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Prosil bi vas za nasvet, in sicer kupujem nove pnevmatike za cestni motor gsxr 1000, odločam se med gp racer ospredi s ozadi m, ali pireli supercorsa  ospredi sc1 ozadi sc2. zanima me kaj priporočate, ter koliko km lahko narediš z njimi bolj dinamične vožnje (kačje ride, tolmin, itd)

 

hvala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Prosil bi vas za nasvet, in sicer kupujem nove pnevmatike za cestni motor gsxr 1000, odločam se med gp racer ospredi s ozadi m, ali pireli supercorsa  ospredi sc1 ozadi sc2. zanima me kaj priporočate, ter koliko km lahko narediš z njimi bolj dinamične vožnje (kačje ride, tolmin, itd)

 

hvala :P

 

:bum:

 

Napisal sem ti prelistaš, ne samo postaviš vprašanje :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Prosil bi vas za nasvet, in sicer kupujem nove pnevmatike za cestni motor gsxr 1000, odločam se med gp racer ospredi s ozadi m, ali pireli supercorsa  ospredi sc1 ozadi sc2. zanima me kaj priporočate, ter koliko km lahko narediš z njimi bolj dinamične vožnje (kačje ride, tolmin, itd)

 

hvala :P

Živijo!

Ker vidim, da si nov član (po številu objav), ti bom nahitro odgovoril.... drugače pa drži tisto, kar ti je napisal motozajebant:

 

1. Fantje, ki vozijo GSXR, CBR RR, ZXR...in ostale RR mašine, ne sprašujejo po forumu katere gume pašejo na take mopede... ampak sprobajo tiste "tanajboljše" in potem po lastni oceni furajo tiste, ki so jim najbolj všeč.... 

2. Pozabi na kako hudo kilometrino s temi gumami. Meni ni uspelo narediti več kot 4000km z racerkami. S pirelli  še manj. Lepita pa obedva...

3. Bo čisto v redu, če daš spredaj "M" in zadaj "E". Držalo bo isto, le kak kmjček boš več naredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi rekel, da bos sel na bolj street orientirane gume?

 

Da, ampak sem se premislil, ker pri street gumah je 2mm pol gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem bo celotna gumarska industrija vložila zahtevek :P

 

zakaj? pomoje, da nimajo neki ful interesa. če so gume prej nelegalne, jih je treba prej zamentat... kar je voda na njihov mlin ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kako slovensko, najprej se pritožujemo vse povprek, kakšna neumnost, pa budalaština, pa kaj vem kaj še, potem, ko se je pa treba javno izpostavit s povsem legitimno zahtevo, a ne, potem je pa problem ime pa priimek pa naslov odtipkat ... (glede na število objav bi lahko že sam ene par peticij vložil ... :blush: )

 

Pa res, če je Motosvet neko gonilo motorizma v SLO, bi res lahko aktiviral še vse aktivne moto klube ter svoje članstvo ter pripravil peticijo, jo podpišem (z imenom, priimkom in naslovom :grim ) takoj...

lajkam (Y)

 

p.s. js sm v teh dneh tokrat ime pa priimek, pa naslov, pa emšo, pa davčno, pa imena vse moje familije, pa sorodnikov, pa spet ime pa priimek..............napisu, da me že mau rokca boli in mi res ni jasno, da si do sedaj še niso zapomnli mojga imena :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj? pomoje, da nimajo neki ful interesa. če so gume prej nelegalne, jih je treba prej zamentat... kar je voda na njihov mlin ;)

sarkastčno sm pisal, sarkastično :D

Da, ampak sem se premislil, ker pri street gumah je 2mm pol gume.

jučeri sem montiral angel gt. Ima cca 6 mm profila. Za ene 4000km najbrž bo dobra, pol bom pa ilegaln.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sarkastčno sm pisal, sarkastično :D

jučeri sem montiral angel gt. Ima cca 6 mm profila. Za ene 4000km najbrž bo dobra, pol bom pa ilegaln.

 

hehe, zdj vidm... da sem spregledala jezikavega smajlija :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Ker vidim, da si nov član (po številu objav), ti bom nahitro odgovoril.... drugače pa drži tisto, kar ti je napisal motozajebant:

 

1. Fantje, ki vozijo GSXR, CBR RR, ZXR...in ostale RR mašine, ne sprašujejo po forumu katere gume pašejo na take mopede... ampak sprobajo tiste "tanajboljše" in potem po lastni oceni furajo tiste, ki so jim najbolj všeč.... 

2. Pozabi na kako hudo kilometrino s temi gumami. Meni ni uspelo narediti več kot 4000km z racerkami. S pirelli  še manj. Lepita pa obedva...

3. Bo čisto v redu, če daš spredaj "M" in zadaj "E". Držalo bo isto, le kak kmjček boš več naredu...

gp racer spredi m zadi e, z zadnjo 3500, s sprednjo 5000. dosti več pri taki vožnji kot praviš, po moje ni možno. supercorsa po izkušnjah prijateljev še znatno manj kmjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej.... največ mi je 4000 uspelo z njo...

 

... aja .. pozabil povedati, da se sprednja 1/2 manj troši kot zadnja... tko da jo lahko menjaš na vsaki dve zadnji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metzeler Z8 al pa kaka podobna sport-touring guma je za naše ceste čisto vrh glave dovolj. Mal pomislite kolk zalivk, mokrote, peska... vsega srajna je po cestah. Pa še zdržijo precej več kot strogo športne gume. Ko bomo imeli pa ornk poštimane gladke ceste, kot nekje po Evropi in ZDA, potem pa le veselo po športnih gumah.

 

Govoril sem, howgh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej.... največ mi je 4000 uspelo z njo...

 

... aja .. pozabil povedati, da se sprednja 1/2 manj troši kot zadnja... tko da jo lahko menjaš na vsaki dve zadnji...

Če ti je ne pobere v streho in začne vlečt v ovink.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jo pobiralo v streho.... je pa odvisno kako voziš, sevede....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jo pobiralo v streho.... je pa odvisno kako voziš, sevede....

ja, definitivno ne smeš vozit po strehi, kr drgač ti jo čisto na strhco zradira :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo mene pa zanima če je že kdo vozil Savo/Mitas Sport Force na 2 cilindrskem motorju in kako se ja kaj obnesla proti konkurenci?

 

Hvala 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo mene pa zanima če je že kdo vozil Savo/Mitas Sport Force na 2 cilindrskem motorju in kako se ja kaj obnesla proti konkurenci?

 

Hvala 

žiwnorc...celo poročilo je spisal...mal poišči, kake pol leta nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nove gumice. Pa da vidimo razliko od prejšnjih Dunlopk. :OK:

post-34911-0-13861900-1394734846_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf tole so carske gume. Jst sem se prej sel mal peljat z novimi gumicami. Dunlop Trailmax TR91. Prvi vtis je jako slab.

Motor mi kar pada v ovinek. Prej sem imel conti trail attack 2. Bomo vidli kako bo, ko jih malo utecem no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop Trailmax TR91 sem zdaj 2 leti vozil...pa nimam nič kaj slabega za povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf tole so carske gume. Jst sem se prej sel mal peljat z novimi gumicami. Dunlop Trailmax TR91. Prvi vtis je jako slab.

Motor mi kar pada v ovinek. Prej sem imel conti trail attack 2. Bomo vidli kako bo, ko jih malo utecem no.

 

Mogoče pa ni težava v gumah, dvomim, da bi bile gume krive, so priznana znamka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žiwnorc...celo poročilo je spisal...mal poišči, kake pol leta nazaj

Ko on nebi napisal 2130 objav bi še človek kaj najdel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!