Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

pred 4 urami, sesir pravi:

Niso Mitas tak,da ne vem a še uporabno to....hehe

 

18664708_1407187056030691_8962946851297920672_n.jpg

Na bokih je vsaj še 1x za Dvor - Kočevje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, hajoktejn pravi:

Na bokih je vsaj še 1x za Dvor - Kočevje

Glede nato,da guma ameriške stunt riderke je ziher ne bo v kočevje...:dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 5. 2017 ob 22:35, DUCATI_RIDER pravi:

ti samo vozi..vozi pa pol napiši kako si kaj zadovoljen z njimi, mogoče jih jaz montiram naslednje. 

srečal dva avstrica z MTS pikes peak.  Oba prehvalila te gume tak da druga sploh nočeta več nataknit, tut zrolane so bile fajn,  kilometrina pa nič več kot 4000 :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda. 25 let mam motorje. Zmer isto. Nove gume. Drug motor. To bi mogu veckst narest. Nov par finih savskih. 131300 pise, de vidmo do kdaj bodo gor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

Pizda. 25 let mam motorje. Zmer isto. Nove gume. Drug motor. To bi mogu veckst narest. Nov par finih savskih. 131300 pise, de vidmo do kdaj bodo gor. 

Si padu pod vpliv MS...:fredyjecar:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem dunlop d212 al neki tacga oem oprema, sej drži, je pa kurac v primerjavi z mitas in ostalim, kar sem vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, SMX17 pravi:

D212 je kurac v primerjavi z Mitas?

Sem prepričan da je Dami samo narobe napisal oznako, ker tiste gume ki jih ima on OEM na Z-ju so dejansko Road Smart 2 pod drugo oznako, kar pa se niti v sanjah ne more primerjat z dejanskimi D212 :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, speedfighttuning pravi:

Sem prepričan da je Dami samo narobe napisal oznako, ker tiste gume ki jih ima on OEM na Z-ju so dejansko Road Smart 2 pod drugo oznako, kar pa se niti v sanjah ne more primerjat z dejanskimi D212 :) 

Dami je obseden z Mitas in MS...se pravi je Mitas itak eden in edini!:ras:

Popravljeno . Popravil sesir
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Dami je obseden z Mitas in MS...se pravi je Mitas itak eden in edini!:ras:

Jbg, tisti ki si ne moremo privoščit 5 kompletov Supercorse na sezono pač enako kilometrino odpeljemo z 2 kompletoma Mitask :D Je pa res da je Supercorsa (meni osebno) še vedno bog med cestnimi športnimi gumami, samo pri kilometrini ki jo odpeljem v celi sezoni rabim 5 kompletov, kar mi pa finančno žal ne znese...upam pa da mi kdaj bo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, speedfighttuning pravi:

Jbg, tisti ki si ne moremo privoščit 5 kompletov Supercorse na sezono pač enako kilometrino odpeljemo z 2 kompletoma Mitask :D Je pa res da je Supercorsa (meni osebno) še vedno bog med cestnimi športnimi gumami, samo pri kilometrini ki jo odpeljem v celi sezoni rabim 5 kompletov, kar mi pa finančno žal ne znese...upam pa da mi kdaj bo :)

Ja užitki stanejo...poglej recimo mausa on ima supercorso na motorju še ko ga ulavfava...pač ve,da užitki stanejo:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, sesir pravi:

Ja užitki stanejo...poglej recimo mausa on ima supercorso na motorju še ko ga ulavfava...pač ve,da užitki stanejo:grupni:

Nič več, prejšnji vikend sm ga vidu na ridah in ima že Conti Sport Attack 3 :P Zgleda da zdej ko je ulavfal mu niti Supercorse niso več dovolj :D

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, speedfighttuning said:

Jbg, tisti ki si ne moremo privoščit 5 kompletov Supercorse na sezono pač enako kilometrino odpeljemo z 2 kompletoma Mitask :D Je pa res da je Supercorsa (meni osebno) še vedno bog med cestnimi športnimi gumami, samo pri kilometrini ki jo odpeljem v celi sezoni rabim 5 kompletov, kar mi pa finančno žal ne znese...upam pa da mi kdaj bo :)

5 kompletov, torej delaš na sezono 25.000km? kaj z Mitas narediš 12.500km na komplet?

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motolover pravi:

5 kompletov, torej delaš na sezono 25.000km?

Glede na to da mi en komplet Mitask zdrži okoli 5.000km (prednja sicer nekaj več, ampak ponavadi menjam kar v kompletu) bi za 25.000km potreboval že 5 kompletov Mitask in ne Supercors, tako pa mi pri trenutni kilometrini 2-3 kompleti Mitask na sezono zadoščajo :) S Supercorso pa kaj dosti prek 2.000km težko brez šparanja, malo tudi dvovaljnik nardi svoje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitask še nisem imel, s Supercorso SP V2 naredim vedno 5.000km do 5.500km.  Prednja se prej obrabi kot zadnja, traction control in anti hopping sklopka delata svoje. 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motolover pravi:

Mitask še nisem imel, s Supercorso SP V2 naredim vedno 5.000km do 5.500km.  Prednja se prej obrabi kot zadnja, traction control in anti hopping sklopka delata svoje. 

Anti hopping in traction control se sigurno precej pozna pri obrabi gum, pa tudi 4 cilindri so do gum malenkost bolj nežni. Jst mam pa 2 cilindra brez anti hopping sklopke, traction control pa samo tisti v zapestju :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, speedfighttuning said:

Anti hopping in traction control se sigurno precej pozna pri obrabi gum, pa tudi 4 cilindri so do gum malenkost bolj nežni. Jst mam pa 2 cilindra brez anti hopping sklopke, traction control pa samo tisti v zapestju :D 

Sem imel VTR SP1 in poznam kako zna radirati gume pri pospeševanju iz ovinka in zaviranju z motorjem pred njim. Je pa luštno, twin ima svoj čar. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motolover pravi:

Sem imel VTR SP1 in poznam kako zna radirati gume pri pospeševanju iz ovinka in zaviranju z motorjem pred njim. Je pa luštno, twin ima svoj čar. 

To se pa popolnoma strinjam. Vedno, ko se s kolegi pogovarjam kakšne kilometrine dosegajo z gumami na 4 cilindraših vidim, da nekateri z enakimi gumami delajo tudi dvakrat večjo kilometrino od mene, ampak mene je čar twina začaral in naj radira gume kolkor hoče, ko ga peljem je nasmešek vedno do ušes in to je tisto kar pri vsem skupaj največ šteje :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ProdriveR pravi:

@Haki - kolk te je prišla guma? Kaj si pa prej imel gor?

Komplet sprednja in zadnja 295€ prej so ble pa pilotSport3 pa tud solidna guma ampak SC je top!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, speedfighttuning pravi:

Sem prepričan da je Dami samo narobe napisal oznako, ker tiste gume ki jih ima on OEM na Z-ju so dejansko Road Smart 2 pod drugo oznako, kar pa se niti v sanjah ne more primerjat z dejanskimi D212 :) 

Tako bo ja,sem že pozabil točno cifro, so pa res slabše, testiral na jadranki. Kr spizdi na zalivkah, bogne daj da v nagibu zapelješ nanje, al pa jih je več skupaj. Pa take neodzivne so, ni povratne informacije nazaj. Držijo, ni panike, tut nasvalkal sem jih, ampak so kr neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, SMX17 pravi:

D212 je kurac v primerjavi z Mitas?

Yučeri srm bil že mal na off, pa sem se zatipkal.

Qurac so tele gume na Z900:

Front Tire 120/70 ZR17 Dunlop Sportmax D214
Rear Tire 180/55 ZR17 Dunlop Sportmax D214
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm mogu malo te preverit ker te imam za poznavalca in daješ res dobre nasvete, zato mi ni blo najbolj jasno zakaj bi Mitas postavil pred D212 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!