Skoči na vsebino

Suzuki B KING


miki

Priporočene objave

Na BK sem sedel in je ergonomsko poseben, meni čuden, ampak to je stvar posameznikove stopnje "sadomazohizma". K1300R (serijski) sem dirkal 1 dan  na dirkališču v Oscheslebnu, na full. He,he,... še dans se mi smeji, kako ta "krava" letiiiii in kako je vodljiva skozi ovinke. Ga pa ne morem kupit, k mi je tako grd za okol vozit (spet meni čuden), kot če greš v kupleraj: notr je prima, k pa vem prideš ti je pa mal nerodno :) Z BK si mogoče za nekaj procentov na boljšem. Če mora biti hud naked predlagam testiraj, kot je rekel biker77, tuonco (imel) ali pa ktm superduke (testiral en dan) - oblubm nasmeh navdušenja na faci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest mam željo probat enkrat tole kravo, ampak nevm če sem sploh kdaj videl to zadevo  pri nas v kranju.. ni jih nekaj veliko....

Drugače kaj pa primerjava z gsx1400??? vem da nima nekaj ogromno konjev ampka navora mu pa pomoje ne manjka.

Pri BK samo raufnke je pa res treba menjat ker original so pa tako grdi da se jih lahko sredi noči prov grdo ustrašiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na BK sem sedel in je ergonomsko poseben, meni čuden, ampak to je stvar posameznikove stopnje "sadomazohizma". K1300R (serijski) sem dirkal 1 dan  na dirkališču v Oscheslebnu, na full. He,he,... še dans se mi smeji, kako ta "krava" letiiiii in kako je vodljiva skozi ovinke.

 

kok sem jz okusil K1300 ni nobenih povratnih informacij

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tipicno za bmw-je + kardan cist drug feeling, danes mi je lastnik b-kinga prej lastnik k1200rs povedal isto... ni obcutka neves kje si ... hhH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakte se bremzerja. vam bo že hudiča dal. Drugače pa, kolk je to kaj večji stroj v primerjavi z drugimi 1000ccm nakedi? Višina zica od tal je najbrž ista kot pri Zju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam nekje..in razen tega da je mal bl širok med nogam in da ma napihnjene plastike ni nobene razlike..

ni pa to cb1000r..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tipicno za bmw-je + kardan cist drug feeling, danes mi je lastnik b-kinga prej lastnik k1200rs povedal isto... ni obcutka neves kje si ... hhH

Nemešaj K-1200 rs ( to je star model izdelan pred letom 2005) in K-aji izdelanimi po letu 2005 to so K-1200 - R ,S ali R-sport in novejšim modelom K1300.

Ps: kar se višine tiče pri K-ajih lahko naročiš standardno višino 83 cm ali nižji sedež 79cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

zdravo... mi lahko mogoce kdo odgovori kaksne gume bi bile najboljse za na bkinga....izkusnje...

zanima me tudi glede zavornih ploscic...je ze kdo zmontiral kaksne after market sintrane ploscice?

 

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo... mi lahko mogoce kdo odgovori kaksne gume bi bile najboljse za na bkinga....izkusnje...

zanima me tudi glede zavornih ploscic...je ze kdo zmontiral kaksne after market sintrane ploscice?

 

hvala

Meni na mojem motorju z 174 Ps zdržijo 10K + samo Metzelerke Z 8 Roadtec nerečem,da so druge slabe samo z nobeno drugo znamko(Michelin,Danlop,Bridgestone,Pireli) neboš naredil več kot 6 k kil. (preverjeno) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar sm malo prečekirov in ugotovil da nimajo izvedbe 200/50-17...tako da verjetno to odpade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo se zmeri gledam za gume za bkinga...je mogoce kdo uporabljal metzeler interact M5?? kolk kilometrov so zdrzale, kaksen je oprijem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko kg pa ima tvoj motor? Gume drzijo tudi pri sportni voznji?

Suha teža 211 Kg pripravljen za vožnjo 237 kg.

Koliko col imaš zafdnjo feltno da rabiš 200 gumo jaz ima 6 col. feltno in je guma 190 !

Tele Interact ne izgledajo slabe saj so po profilu popolnoma podobne Z-8 gumi verjetno vse ostalo boš moral sam sprobat so pa prave za B-kinga !

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suha teža 211 Kg pripravljen za vožnjo 237 kg.

Koliko col imaš zafdnjo feltno da rabiš 200 gumo jaz ima 6 col. feltno in je guma 190 !

Tele Interact ne izgledajo slabe saj so po profilu popolnoma podobne Z-8 gumi verjetno vse ostalo boš moral sam sprobat so pa prave za B-kinga !

serijsko ima 200....ampak razmisljam prav v tem da bom sel na 190...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni na mojem motorju z 174 Ps zdržijo 10K + samo Metzelerke Z 8 Roadtec nerečem,da so druge slabe samo z nobeno drugo znamko(Michelin,Danlop,Bridgestone,Pireli) neboš naredil več kot 6 k kil. (preverjeno) !

 

Meni  so Metzelerke Z 8 zdržale 66% v primerjavi z Michelin Pilot Road 2, Bridgestone 021 pa  60%.

Vsaka nova guma je boljša od ta stare. 

Na grobo 2 kompleta Michelin ali 3 komplete  BT 021  ali Z8. 

Na splošno, po testih voznikov, je Michelin guma s katero narediš največ km 

 

http://www.mototirereviews.com/motorcycle/tire_reviews_michelin_pilotroad2.htm

 

http://www.tyretest.com/cgi-bin/rtp_review.pl?rt_rubrik=MO&rt_marke=michelin&rt_profil=107110221&sortid=3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepiši take kozlarije raje napiši kak moped voziš, če pa ima motor 170 Ps+ NOBENA Michelinka niti Bridgestonka ne zdrži več kot max. 6 K kil. To ni rekla kazala ampak lahko mi verjameš sprobano !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake veze pa imajo konji z življenjsko dobo gume?.... Važen je stil vožnje... Z XJR sem delal po 13000 km (z8, roadsmart...) pa ni ravno neka švoh zadeva... Če bi pa tiščal iz vsakega ovinka na polno, pa verjamem da bi jih pokuru že pri 7000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepiši take kozlarije raje napiši kak moped voziš, če pa ima motor 170 Ps+ NOBENA Michelinka niti Bridgestonka ne zdrži več kot max. 6 K kil. To ni rekla kazala ampak lahko mi verjameš sprobano !

Ti pišeš kozlarije :) Tu imaš link, tem meritvam lahko mirne duše zaupaš... Tvoj moped ima max. 150 ps na kolesu  :P  100 ps imaš šele pri 6500 vrt. na min. pa se grem stavit da ga ne voziš skozi nad 6500  :D  za enako hitrost porabljaš enako konjev kot drugi moped  :D tako da je mal bosa da ti gumo pokuri pol prej kot drugim  :P  No kljub temu da imaš toliko konjev grem stavit da te kak mojster s 100 konji *opere*   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepiši take kozlarije raje napiši kak moped voziš, če pa ima motor 170 Ps+ NOBENA Michelinka niti Bridgestonka ne zdrži več kot max. 6 K kil. To ni rekla kazala ampak lahko mi verjameš sprobano !

 

Tvoje izkušnje so zlata vredne. Neprecenljivo! Masterbremzer pač. Izkušnje vseh nas ostalih so kozlarije.

Tudi prav. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nepiši take kozlarije raje napiši kak moped voziš, če pa ima motor 170 Ps+ NOBENA Michelinka niti Bridgestonka ne zdrži več kot max. 6 K kil. To ni rekla kazala ampak lahko mi verjameš sprobano !

 

Na VMAXu mi je Bridgestonka zdržala 8.500km. 300 kg, 205 konjev na gumi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je imel kdo prej cestaka in prešaltou na B-king? Sam nameravam iz gsxr 1000 prav to storiti,ker delam dolge fure in bi uprašou kako je kaj na dalših furah z B-kingom?In seveda vse ostalo z tem motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!