Skoči na vsebino

Polnilec (zunanji) za akumulator


marem

Priporočene objave

ma eno sezono mislim da maš še komot tega če je potreboval 6 let da pade na recimo 70%, ga daš itak na polnilec ene parkrat to zimo če se ne boš vozil in je a? Valda ne boš še skor dobr akumulator stran fliknu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, smasher pravi:

 Valda ne boš še skor dobr akumulator stran fliknu.

Itak,da ne...ga bom jz za vrtni traktor uporabo....kot vedno do zdaj...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, smasher pravi:

(jst sm kontra naredu, ko mi je moto akumulator crknu, sm ga iz vrtne opreme spizdu in dau v motor :D )

Moj traktor ima ful vecjega...no bil je nekoc...zdaj vzamem ker star aku od mopija in nafilam....za cez poletje je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 11. 2018 ob 17:30, smasher pravi:

ma eno sezono mislim da maš še komot tega če je potreboval 6 let da pade na recimo 70%, ga daš itak na polnilec ene parkrat to zimo če se ne boš vozil in je a? Valda ne boš še skor dobr akumulator stran fliknu.

tebi ga bom podaril

DSC_0120.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

ja zmenita se, ker jaz to dolgo ne bom držal..

Ti se odloci,kdo lahko pride ponj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot meni:naughty: sam men kontra del Slo...nisem iz Mb....sem pa zivel tam 7let in bodo prijatelji zelo veseli,ce bom prsu na obisk...

Pravkar, Snecer pravi:

zgleda, da je aku tvoj :) 

Ce res z veseljem ta teden pridem ponj...popoldne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Kot meni:naughty: sam men kontra del Slo...nisem iz Mb....sem pa zivel tam 7let in bodo prijatelji zelo veseli,ce bom prsu na obisk...

Ce res z veseljem ta teden pridem ponj...popoldne...

Na ZS, ja popoldan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Se samo meni zdi, da je bilo nekomu nekaj podarjeno, katero si je nekdo drugi prilastil preko vrste? 

Se vedno ne prevzel...jz le povedal,da z veseljem grem v štajersko velemesto... @smasher pa ocitno nima stajerskega potnega lista...kot je povedal njegov velja do Lj oz pogojno Celja....

p.s

Tak jz ne bi sel drugam ko v MB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt vse OK, sva si z sesirjem očitno razdelila Slovenijo za delno rabljene kose :lol1:.  Sm se odloču da tut jst v kratkem kupim nov aku pa vzdrževalec pa se bom hvalu tle :P 

(jst mam tako al tako preveč 50% uporabne šare med to spadajo tudi moji kvazi motorji ki rabijo zmiri en dobr pregled predn štartam če so vsi šraufi gor :D ) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, smasher pravi:

@Borutt vse OK, sva si z sesirjem očitno razdelila Slovenijo za delno rabljene kose :lol1:.  Sm se odloču da tut jst v kratkem kupim nov aku pa vzdrževalec pa se bom hvalu tle :P 

(jst mam tako al tako preveč 50% uporabne šare med to spadajo tudi moji kvazi motorji ki rabijo zmiri en dobr pregled predn štartam če so vsi šraufi gor :D ) 

Ne vem, če je ok. 

Lahko bi se organizirali in ti prinesli do obale. Jaz sem tako ali tako službeno od Unca do obale in bi lahko prevzel bolj severno in ti prinesel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt sej sm si sam kriv, če bi bil kej bolj zagrizen motorist bi že vrteu gas do Sencerja (kjerkoli že je), samo sm našu aku za manj ku 40€ pa še avto aku bom zvleku tja bom dubu kak € popusta za star aku pa bo.

Sem že pozabil da morava rešit svet na drugi tematiki, pa da ne bo vse preko foruma ki pol postane vse neko nabijanje, bova šla na pijačo. še raje dobro tortico na tvoji relaciji in rešla vse težave  v Slo. prometu ;) 

Zdej pa nehimo smetit temo o akumulatorji s komentarji ki niso o polnilcih ali akumulatorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, smasher pravi:

@Borutt sej sm si sam kriv, če bi bil kej bolj zagrizen motorist bi že vrteu gas do Sencerja (kjerkoli že je), samo sm našu aku za manj ku 40€ pa še avto aku bom zvleku tja bom dubu kak € popusta za star aku pa bo.

Sem že pozabil da morava rešit svet na drugi tematiki, pa da ne bo vse preko foruma ki pol postane vse neko nabijanje, bova šla na pijačo. še raje dobro tortico na tvoji relaciji in rešla vse težave  v Slo. prometu ;) 

Zdej pa nehimo smetit temo o akumulatorji s komentarji ki niso o polnilcih ali akumulatorjih.

Ti bom prinesel to, kar vidiš na spodnji sliki. Danes je tvoj dan in si dobil 100% škonto. Stvar je nerabljena. Jutri sem v nočni in bom prišel na obalo. Če bo prišlo kaj vmes, te obvestim. Moja številka je 090 113, pardon, je napisana v profilu in mi pošlji sms, da te jutri kontaktiram glede dostave. 

 

17A8A864-3040-44FA-BE5F-1B085518A790.jpeg

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne še. 

...ga pa imam namen kupiti spomladi...ali pa mogoče že zdaj....  stari mi komaj še kresne, če mi stoji več  dni...   :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

... ne še. 

...ga pa imam namen kupiti spomladi...ali pa mogoče že zdaj....  stari mi komaj še kresne, če mi stoji več  dni...   :D

 

cenovno je nekje x2+ napram AGM, polnilec pa tudi mora biti pravi, ker so višje napetosti koliko sem bral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

....  stari mi komaj še kresne, če mi stoji več  dni...   :D

 

men kresne če stoji al pa če ne stoji  :huh: 

pa skos ga mau z elektroškodi dražim ... celo zimo ...  pol pa ceu poletje kreševa vse po vrsti :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!